15 maja 2011, 20:57:18 - qmichal
Druga bramka Pawła Brożka dla Trabzonsporu

Paweł Brożek strzelił bramkę dla Trabzonsporu w meczu 33. kolejki tureckiej ekstraklasy wygranym u siebie 3-1 (3-0) z İstanbul Büyükşehir Belediyespor Kulübü. Było to drugie trafienie byłego napastnika krakowskiej Wisły dla tureckiego zespołu. Brożek przebywał na boisku do 81. minuty, kiedy został zmieniony przez Ceyhuna Gülselama. Dwaj pozostali polscy piłkarze klubu z Trabzonu - kontuzjowany Piotr Brożek oraz Arkadiusz Głowacki nie znaleźli się w kadrze meczowej. W drużynie gości z powodu nadmiaru żółtych kartek nie mógł wystąpić polski obrońca Marcin Kuś.

15 maja 2011, 19:00 - Trabzon
Trabzonspor Kulübü 3-1 İstanbul Büyükşehir Belediyespor Kulübü
Paweł Brożek 4, Burak Yılmaz 8, Jajá 45 - Samuel Holmén 58

żółte kartki: Burak Yılmaz, Mustafa Yumlu, Egemen Korkmaz - Gökhan Süzen, Rızvan Şahin.
czerwona kartka: Mustafa Yumlu (90. minuta, Trabzonspor, za drugą żółtą).

sędziował: Kuddusi Müftüoğlu (Antalya).

Na kolejkę przed końcem Trabzonspor zajmuje drugie miejsce w tabeli i ma tyle samo punktów co prowadzący Fenerbahçe SK.

Koko - 15 maja 2011, 21:10:38 - *.b-ras2.cld.dublin.eircom.net
Burak, Jaja no i oczywiscie nasz Broziu.

Ogladalem - 15 maja 2011, 21:15:19 - *.241.123.225
Ja obejrzałem i nic ciekawego nie widze ,o co Wam chodzi ??? Trafia Brożek do pustej bramki ,laska się dziwi co się stało i tyle ....

v - 15 maja 2011, 21:38:20 - *.adsl.inetia.pl
Kuś jest podstawowym zawodnikiem İstanbul Büyükşehir Belediyespor Kulübü . Pauzuje za kartki , tak to by grał w pierwszym skłądzie . Do kadry , jest uniwersalnym obrońcą , gra na lewej obronie lub na prawej , w reprezentacji grał nawet na środku

AntyPełO - 15 maja 2011, 21:41:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Obejrzałem do końca i fajna laska turecka pokazana. Nic więcej...

lyjoksg - 15 maja 2011, 21:45:22 - *.pool.mediaWays.net
fest jakby w ostatniej kolejce grosicki zabrał mistrzostwo fenerbahce

??? - 15 maja 2011, 21:46:03 - *.dynamic.chello.pl
Fenerbahce wygrało 6-0 sprawdzam w relacji kto strzelił a tu patrze 6 bramek Alexa o_O !!!

umut - 15 maja 2011, 22:12:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
groosiczki odbiera mistrza fenerbahce za tydzien

polska - 15 maja 2011, 22:17:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I to jest odzwierciedlenie ligi Polskiej i Tureckiej dopiero druga bramka napastnika który w naszej lidze rządził w ataku.Poziom ligi Polskiej jest żenująco słaby!!!

jakubek - 15 maja 2011, 22:22:15 - *.rzeszow.mm.pl
brozek jest slaby skoro kiedys mowil ze pojdzie tylko do silnej ligi najlepiej angielskiej a wyladowal w turcji i strzelil dopiero 2 bramke.

cds - 15 maja 2011, 23:47:06 - *.160.169.44
Piotr ma kontuzje grozna, nie zagra juz w tym sezonie, wrocil do Polski nawet.

aZn - 16 maja 2011, 10:14:53 - *.biznes.mm.pl
2 bramki w ilu meczach on ma?

Mały - 16 maja 2011, 11:33:39 - *.adsl.inetia.pl
Faktycznie,Brożek to snajper wyborowy,w końcu to już drugi gol:DDDDDDDDD

wariat_nl - 16 maja 2011, 19:25:48 - *.ip.telfort.nl
Dzis rozmawialem z kolega z Turcji, chyba tylko w Trabzonie trzymaja kciuki za ten klub. Tak sie sklada, ze ja tez

xew - 17 maja 2011, 7:07:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
szału nie ma..laska taka sobie..Brożek jeszcze słabszy..2 bramki-imponujący dorobek..Fenerbache i tak zgarnie majstra..a Grosik może im może szatnie posprzątać..