17 maja 2011, 22:23:38 - Alkashpah
Bramka Marcina Wasilewskiego

Marcin Wasilewski zdobył bramkę dla Anderlechtu w przegranym 3-4 (2-1) spotkaniu ostatniej, 10. kolejki barażów o mistrzostwo Belgii z KSC Lokeren Oost-Vlaanderen. Polak rozegrał całe spotkanie, ponadto asystował przy drugim trafieniu dla swojej drużyny.

17 maja 2011, 20:30 - Anderlecht (Stade Constant Vanden Stock)
RSC Anderlecht 3-4 KSC Lokeren Oost-Vlaanderen
Marcin Wasilewski 33, Cheikhou Kouyaté 44, Guillaume Gillet 65 - Ivan Leko 40, Geir Ludvig Fevang 59, 90, Katuku Tshimanga 73

sędziował: Philippe Flament.

Anderlecht, który w regularnym sezonie zajął pierwsze miejsce, fazę play-off zakończył na trzeciej lokacie. Drużyna Marcina Wasilewskiego zagra tym samym w eliminacjach Ligi Europy.

Globus - 17 maja 2011, 22:25:04 - *.ostrowiec-sw.vectranet.pl
Dobrze Wasyl !!;)

czavi - 17 maja 2011, 22:25:08 - *.olsztyn.mm.pl
zasługuje na miejsce w reprezentacji ;-)

czavi - 17 maja 2011, 22:31:31 - *.olsztyn.mm.pl
mistrzem chyba został Standard Liege ;-)

czavi - 17 maja 2011, 22:32:38 - *.olsztyn.mm.pl
o, a jednak Genk ^^

Kolasdejow - 17 maja 2011, 22:38:25 - *.adsl.inetia.pl
a kiedy Tshimanga wróci do Lecha ?

tobet - 17 maja 2011, 22:39:54 - *.petrus.pl
Anderlecht złodzieje oddajcie za kupon!!

stefan - 18 maja 2011, 7:26:16 - *.dynamic.mm.pl
bo piszczek ma za soba dobra runde i wedlug smudy jest niekwestionowanym numerem 1 na tej pozycji ...

robertk - 18 maja 2011, 8:34:37 - *.116.23.66
Wasyl zdobył bramkę i asystował. Niestety nie jest w dobrej formie. Widziałem mecz na Sportklubie i niestety zanotował sporo kiksów, a poza tym grał w obronie, a strata 4 goli u siebie dla Anderlechtu to jakaś masakra. On naszej gry w obronie na razie nie poprawi. Ale niech walczy o powrót do dawnej formy!

anonim - 18 maja 2011, 10:32:18 - *.dynamic.chello.pl
Parodia !! Najlepsza druzyna w przeciagu całego sezonu po smiesznych barazach zagra w LE a nie W LM nie mowiac juz o tym ze nie zostali mistrzami.

marco - 18 maja 2011, 11:57:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
wasyl to dobry kandydat na stopera w kadrze... w anderlechcie grał już na środku obrony w tym sezonie...

DENIS - 18 maja 2011, 12:21:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Wasyl Tylko tak dalej trzymaj a do kadry wrócisz na 100% Powodzenia w LE

robertk - 18 maja 2011, 12:28:56 - *.116.23.66
Powtarzam. Wasyl dopiero powoli wraca do formy. Wczorajszy mecz i 4 stracone gole, przy których maczał palce. To nie jest poziom międzynarodowy.

rajkos12 - 18 maja 2011, 15:09:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
precz z Play-offami!!! Przecierz Anderlecht mial sporą przewage ale teraz ta cala praca poszla jak krew w piach przez jakies zas rane play-offy!!! To pilka nozna a nie siatkowka czy koszykowka!!! ps.: jak mozna z tym klubem rzegrac wygrany mecz, mam nadzieje ze Wasyl nic nie zawinil przy golach

skinu - 18 maja 2011, 15:33:24 - *.play-internet.pl
Jest się czym podniecać??? Przecież to weteran!!!

mądry - 18 maja 2011, 21:13:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wasyl to idealny obrońca na ostatnie 15 min przy niekorzystnym wyniku !!!