[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


19 maja 2011, 12:08:33 - koofel
Erik Čikoš i Róbert Jež w kadrze Słowacji

Selekcjoner reprezentacji Słowacji Vladimír Weiss ogłosił dzisiaj kadrę na spotkanie eliminacji do mistrzostw Europy 2012 z Andorą. Wśród powołanych znalazło się dwóch zawodników z polskiej ligi: Erik Čikoš z Wisły Kraków i Róbert Jež z Górnika Zabrze.

Mecz odbędzie się w Bratysławie 4 czerwca o 20:15.

aaa - 19 maja 2011, 12:11:54 - host-86-63-134-155.nplay.net.pl
Moze jednak przyjechal po to zeby ich zobaczyc i powolac a nie zeby przejac prze wielka legie ?

q - 19 maja 2011, 12:12:52 - 206.12.akron.net.pl
a gdzie Marian Kelemen?

zabol - 19 maja 2011, 12:12:58 - aaky118.neoplus.adsl.tpnet.pl
Robert Jeż!!!

ergq - 19 maja 2011, 12:13:36 - nat-bem1-3.aster.pl
cikos w kadrze? to weiss musi miec niezly bol blowy z rawymi obroncami skoro powoluje takie beztalencie.

maniek - 19 maja 2011, 12:13:42 - alicja3665.net.autocom.pl
aaa - ja tez tak mysle

do ergq - 19 maja 2011, 12:16:54 - bxm194.internetdsl.tpnet.pl
Beztalencie to jest z Ciebie.
Chyba,ze Twoj jedyny talent to wpisywanie komentarzy
Jesli tak to wyrazy wspolczucia

kelvin - 19 maja 2011, 12:30:12 - 109.69.90.155
Cikos ma duży ciąg na bramkę rywala, w defensywie też sobie lepiej radzi niż na początku sezonu. Słowacja gra ze słabą Andorą więc mogą sobie pozwolić na wypróbowanie nowych zawodników. Nie rozumiem "ergq" twojego komentarza...

Zibi - 19 maja 2011, 12:56:06 - bjo14.neoplus.adsl.tpnet.pl
Powiedzcie mi czy Jan Mucha rozegrał jakiś mecz w Premiership w barwach Evertonu?

HAHAHA - 19 maja 2011, 13:00:28 - 77.252.190.206
o przypomniałeś mi że ktoś taki istnieje.
Biedny mucha biedny zachciało się podbojów europy

Fear - 19 maja 2011, 13:27:21 - 77-254-220-173.adsl.inetia.pl
@kelvin, sprawdzanie zawodników w meczu przeciw Andorze ma mniej więcej taki sam sens jak gra kontrolna przeciwko zespołowi pieśni i tańca Mazowsze

wer - 19 maja 2011, 13:32:55 - public68393.cdma.centertel.pl
zauwarzyliscie coraz wiecej zawodników jest z eksraklasy nie

bbb - 19 maja 2011, 13:33:48 - 178235093249.unknown.vectranet.pl
Zibi w Premiership na pewno nie zagrał jedynie grał w Pucharze Anglii i Pucharze Ligi

matrix(Tor - 19 maja 2011, 14:08:49 - user-109-243-236-124.play-internet.pl
ufffffffff,a ja już myślałem,że w kadrze....Legi:D)

Amiral - 19 maja 2011, 14:38:19 - 105-21.206-83.static-ip.oleane.fr
i jeszcze jeden Wislak w reprezentacjach...malo ich zostanie na pierwsze zgrupowanie...
Pareiko, Kirm, Genkow, Siwakow, Melikson, Cikos, Chavez, Wilk... i pewnie jakiegos zapomnialem.

Padaka - 19 maja 2011, 17:19:13 - 110-227-251-94.net.stream.pl
Čikoš dobry gracz.

DENIS - 19 maja 2011, 19:45:53 - abi176.neoplus.adsl.tpnet.pl
Weiss Na 99% będzie trenerem Legii wiec zobaczymy Powodzenia dla chłopaków

tokowal ks - 19 maja 2011, 21:58:57 - 193.34.221.172
Brawo Robert!!! może i weiss będzie trenerem Legii ( na jakies 3 kolejki ) ale zrobił coś dobrego dla Górnika podbił cenę Jeża, jako aktualnego reprezentanta kraju Panie Robercie Jeżu nie idź do wawy bo tam każdy ryj kaprawy a łeb wszawy

patinho - 20 maja 2011, 0:42:40 - 77-255-105-247.adsl.inetia.pl
Osoby które wątpią w umiejętności Cikosa (np.ergq) absolutnie nie znają się na piłce. Jest on wg. mnie jednym z lepszych zagranicznych graczy jacy grali w ekstraklasie, a może być tylko lepiej gdyż ciągle robi postępy.

Swayze - 21 maja 2011, 10:38:01 - 093105148209.radom.vectranet.pl
Brawo Eric !!! Brawo Robert !!!!!
Cikos niech zostanie w Wiśle Kraków takie bedzie najlepsze rozwiązanie dla niego .

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas