21 maja 2011, 16:54:02 - elenril
Drużyna Mariusza Lewandowskiego spadła z ukraińskiej ekstraklasy

Drużyna Mariusza Lewandowskiego PFK Sewastopol spadła z ekstraklasy ukraińskiej po porażce 0-1 (0-1) z Tawriją Symferopol. W ostatniej kolejce zespół z Sewastopola wyprzedził Illicziwec Mariupol, który wygrał 3-2 (0-2) na własnym stadionie z wiceliderem Dynamem Kijów.

21 maja 2011, 15:00 - Sewastopol
PFK Sewastopol 0-1 Tawrija Symferopol
Lucky Idahor 26

żółte kartki: Besart Ibraimi, Serhij Woronin - Matija Špičić.

Mariusz Lewandowski rozegrał pełne 90 minut, a jego zespół ostatecznie zakończył sezon na przedostatnim miejscu z 27 zdobytymi punktami. Piłkarz gości Piotr Klepczarek znalazł się poza kadrą meczową.

zks - 21 maja 2011, 16:55:18 - *.gorzow.mm.pl
Wisła by go chciała na pewno

vooyek - 21 maja 2011, 16:57:46 - *.internetdsl.tpnet.pl
czas na cypr, tudziez grecja

aaa - 21 maja 2011, 16:58:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Powinien wrócić do Polski był by gwiazdą Ligi.

paprykarz - 21 maja 2011, 16:58:47 - *.croy.cable.virginmedia.com
lewy!! czas na powrot do ekstraklasy!! chyba styka 10 lat co.....?

o - 21 maja 2011, 16:58:49 - *.adsl.inetia.pl
Do Korony go ! Mamy słaby środek pola , Vuko odejdzie Mariusz by sie napewno przydał!

Ding Dong - 21 maja 2011, 17:01:50 - *.centertel.pl
Dymano sprzedało mecz hhehehehe do Wrocławia z nimi

masakRa - 21 maja 2011, 17:03:22 - *.dip.t-dialin.net
Moze dac go Smudzie?

bełchat - 21 maja 2011, 17:07:43 - *.dolsatbelchatow.pl
ten cały Sewastopol wraz z Lewandowskim prezentują poziom Dolcana Ząbki -w lidze ukraińskiej poza kilkoma klubami też są żałośnie słabe zespoły

golon - 21 maja 2011, 17:27:17 - *.adsl.inetia.pl
do bełchat
to tak jak u nas połowa ligi żałośnie słabe zespoły, z tym że oni tam mają drużyny na poziomie europejskim w porównaniu do naszej beznadziejnej ligi.

OrzelekLDZ - 21 maja 2011, 17:29:05 - *.ssp.dialog.net.pl
aaaa Klepczar na kase polecial rajek jeden. Nawet sie takiej druzynie nie lapie. zawsze taki byl slaby poziom duzy kontrakt.... niestety.

Grześ Lato - 21 maja 2011, 17:55:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
He he do Korony... to już naprawdę nie miałby gdzie iść Bądźmy poważni.

Lem - 21 maja 2011, 18:09:04 - *.adsl.inetia.pl
Serhij Woronin - a to ciekawe, pamiętam grajka jak pare lat temu nie mieścił się w składzie 2-ligowej wówczas Lechii...

kowal952 - 21 maja 2011, 19:14:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lewy, wracaj do Polski! Zostałbyś gwiazdą w każdym naszym klubie i może wróciłbyś do reprezentacji. Smuda popełnił błąd skreślając Cię na starcie.

mister - 22 maja 2011, 10:36:19 - *.xdsl.centertel.pl
Oglądałem powtórkę tego drugiego meczu Illicziwiec - Dynamo Kijów 3-2 (0-2), który zwalił Sewastopol ligę niżej. 0-1 rykoszet od muru po wolnym, 0-2 obrońca podawał do bramkarza, a podał Szewczence, 1-2 i 2-2 bomby rozpaczy zza pola karnego, cudem to wpadało 3-2 ewidentny spalony. I 2 połowe Kojów totalnie odpuścił

mpk - 22 maja 2011, 12:03:54 - *.toya.net.pl
obstawic dynamo do przerwy i mariupol po przerwie + tavrije i bylbys milionerem...oni pewnie są

cccp - 22 maja 2011, 19:05:48 - *.haye.cable.virginmedia.com
zauwazylem niepokojacy trend ostatnio,mianowicie spadki klubow z Naszymi gwiazdorami w skladie co raz to nowy artykul