22 maja 2011, 18:01:39 - euzi
Dwa gole Łukasza Cieślewicza

Łukasz Cieślewicz strzelił dwie bramki dla B36 Tórshavn w meczu 9. kolejki farerskiej ekstraklasy przeciwko NSÍ Runavík. Drużyna Polaka wygrała na wyjeździe 3-2 (1-1), a Cieślewicz rozegrał całe spotkanie. W sumie ma już na koncie sześć bramek w tym sezonie.

22 maja 2011, 16:00 - Runavík
NSÍ Runavík 2-3 B36 Tórshavn
Mamuka Torondżadze 22, Jústinus Hansen 90 - Łukasz Cieślewicz 27 (k), 69 (k), Súni Olsen 66

Farerskiej . Tzn. Wyspy Owcze

s - 22 maja 2011, 18:35:24 - *.opera-mini.net (*.6.28.189)
kurna - co nie wejde to dwie bramki cieslewicza :D

kuba - 22 maja 2011, 18:42:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ja bym na miejscu wszystkich klubow ekstraklasy przemyslal to czy Cieślewicz nie przydalby sie w danej druzynie .
widzial bym go w Arce

KKS - 22 maja 2011, 18:44:38 - *.50.134.230
Kto jest mistrzem Wysp Owczych? To oni wyeliminują śmieszną Wisełkę.

Ocelot - 22 maja 2011, 18:45:11 - *.pool.mediaWays.net
Czy ja wiem? Statystyki jak na napastnika ma raczej kiepskie, akurat w tym sezonie mu jakos dobrze idzie...gdyby byl dobry to juz by go dawno jakis polski klubik sciagnal.

trojkoloro - 22 maja 2011, 19:23:10 - *.252.1.115.internetia.net.pl
do reprezentacji go!

Tomekzwysp - 22 maja 2011, 19:45:40 - *.55.62.107
Bylem na meczu,koleyny dobry wystep Lukasza, ma szanse na gre w kadrze Wysp Owczych i krola strzelcow ligi

DENIS - 22 maja 2011, 21:28:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl