22 maja 2011, 18:50:07 - euzi
Debiut Jakuba Legierskiego w MFK Karviná

Jakub Legierski zadebiutował w barwach czeskiego drugoligowca - MFK Karviná. Polak wszedł na boisko w 77. minucie meczu 27. kolejki przeciwko FC Zenit Čáslav, zmieniając Pavla Vránę. Drużyna Polaka wygrała aż 5-0 (3-0).

22 maja 2011, 17:00 - Karwina
MFK Karviná 5-0 FC Zenit Čáslav
Marcel Pavlík 15 (k), Pavel Vrána 26, 29, Vladan Milosavljev 57, Zdeněk Látal 66

żółte kartki: Vladan Milosavljev - Jan Šisler, Jan Růžička.

Piłkarzem MFK jest też inny Polak - Robert Kostka. W 68. minucie w barwach gospodarzy pojawił się na boisku były piłkarz Odry Wodzisław Śląski Tomas Radzinevičius, a w przerwie meczu w Zenicie wszedł do gry Pavol Húšťava - były gracz m.in. Zagłębia Sosnowiec, Resovii i GKS-u Jastrzębie.

dusan - 22 maja 2011, 18:51:32 - *.centertel.pl
gratulacje Podbeskidzie Bielsko-Biała
może kiedyś u nas zagrasz

Morto - 22 maja 2011, 18:54:37 - *.szczecin.mm.pl
Mam nadzieje, że nie zagra nigdy w polskiej lidze , bo sie zmarnuje...

s - 22 maja 2011, 18:59:19 - *.opera-mini.net (*.6.28.189)
nie boja sie stawiac na mlodziez...

Dzyndzel - 22 maja 2011, 19:03:14 - *.87.237.100
W Karvinie wiedza jak postępować z młodzieżą, nie tak jak u nas... Gratulacje teraz atakuj pierwszy skład;)

ahkier - 22 maja 2011, 19:05:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl