22 maja 2011, 19:57:53 - elenril
Drużyna Pawła Kieszka zdobyła Puchar Portugalii

Zespół Pawła Kieszka FC Porto po triumfie w rozgrywkach ligowych i wygraniu Ligi Europy zdobył Puchar Portugalii, gromiąc 6-2 (5-2) w finale Vitória SC Guimarães. 27-letni polski bramkarz znalazł się pozą kadrą meczową.

22 maja 2011, 18:00 - Oeiras (Estádio Nacional)
Vitória SC Guimarães 2-6 FC Porto
Álvaro Pereira 20 (s), Edgar 23 - James Rodríguez 3, 45, 73, Varela 21, Rolando 35, Hulk 42

źółte kartki: Hulk, Fernando, Souza (FC Porto).

sędziował: João Ferreira (Setúbal).

W 45. minucie Edgar (Vitória SC Guimarães) nie wykorzystał rzutu karnego (Beto obronił).

W barwach przegranych cały mecz rozegrał były pomocnik Zagłębia Lubin Rui Miguel. Kieszek w obecnym sezonie zagrał w dwóch meczach pucharowych.

z - 22 maja 2011, 19:59:58 - *.adsl.szeptel.net.pl
gratulacje

??? - 22 maja 2011, 20:19:56 - *.dynamic.chello.pl
No to Porto bedzie miało szanse na 3 kolejne trofea i bedzie szansa wyrównac rekord Barcelony ...

Roorah - 22 maja 2011, 20:20:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Luís André Pina Cabral Villas-Boas - the new Murinjo.

d3 - 22 maja 2011, 20:43:04 - *.dynamic.mm.pl
Jeszcze mają okazję na Superpuchar Krajowy oraz Superpuchar Europy .

DENIS - 22 maja 2011, 21:35:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Super Gratulacje

Piszczul - 22 maja 2011, 21:44:20 - *.b-ras2.cld.dublin.eircom.net
Paweł! Nie szalej tak!

1908 - 22 maja 2011, 22:23:28 - *.lodz.mm.pl
Kto wie jak by to sie zakończyło gdyby Vitoria trafiła na 3;4 przed przerwą... ale graty dla Porto!

ghgh - 22 maja 2011, 22:35:25 - *.xdsl.centertel.pl
Do Redakcji - Czemu Paweł Kieszek nie ma wpisanych na profilu osiągnięć z tego roku czyli Liga Europy.

Chestero - 22 maja 2011, 22:40:17 - *.toya.net.pl
Zamożny ten Kieszek, posiada swoją drużynę ;)

gregor - 22 maja 2011, 23:25:14 - *.116.41.14
ghgh - ponieważ nie zagrał ani minuty w tych rozgrywkach, podobnie Wojciechowski nie ma w sukcesach Ligi Mistrzów 2001.

LP - 22 maja 2011, 23:54:06 - *.tktelekom.pl
Redakcjo!
Dlaczego nie informujecie o wszystkich ligach z równym podejściem? Były na stronie informacje o barażach w Championship (Majewski), tymczasem nie ma nic o barażach o Ligę Europejską w Eredivisie (Mateusz Prus w Rodzie Kerkrade). Odpadli, ale informacje powinny być!

mogiel - 23 maja 2011, 0:07:39 - REDAKCJA
LP - jeśli Mateusz Prus zdobędzie mistrzostwo, puchar lub spadnie z ligi - na pewno o tym poinformujemy.

1908 - 23 maja 2011, 0:47:26 - *.lodz.mm.pl
ale beka

jawor - 23 maja 2011, 1:10:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kieszk może i nie gra, ale tylu trofeów w cv nie będzie miał żaden inny polski piłkarz.

ueo - 23 maja 2011, 2:03:32 - *.b-ras3.mvw.galway.eircom.net
ale rekakcio jemu chodzi o traktowanie wszytskich ropwno a nie o wyniki skoro NF odpadlo a byla wzmianka to czemu tu nie, tylko tyle. Prtosciej sie chyba nie da wytlumaczyc tej dyskryminacji tfuu jak za tuska sie tu dzieje ;)

kononowicz - 23 maja 2011, 12:04:05 - *.centertel.pl
zara skasuje te 90minut i niczego nie bedzie!!!!!!!!!!!

LP - 23 maja 2011, 12:12:35 - *.tktelekom.pl
mogiel - REDAKCJA
Ale "Maja" walczył w Play-offach o wejście z Championship do Premier League, Prus z kolei o udział w Lidze Europejskiej czyli o wyższe cele, więc kompletnie nie rozumiem waszej dedukcji. Poza tym, w zespole jest też Tytoń. Jak obronił rzuty karne (4 w tym sezonie), albo jak Prus bronił z Twente karnego to pisaliście o tym na stronie, a o barażach o LE już nie? W Polsce dużo osób zwłaszcza fani Zagłębia Sosnowiec, są tym zainteresowani.