27 maja 2011, 21:10:57 - slady
Robert Hauffe w kadrze pierwszego zespołu GKS-u Katowice

Bramkarz Robert Hauffe ponownie znalazł się w kadrze pierwszego zespołu GKS-u Katowice. Tym razem na najbliższy mecz ligowy przeciwko KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Zawodnik debiutował na ławce śląskiego klubu we wtorkowym meczu z ŁKS-em.

Robert Hauffe urodził się 22 marca 1994 roku. Dotychczas grał w drużynach juniorskich GKS-u.

źródło: GKS Katowice

Gorny-slas - 27 maja 2011, 21:14:28 - *.79.74.206
Podobno talent-wszystkiego dobrego młodemu bramkarzowi

Kristof - 27 maja 2011, 22:08:31 - *.cm-6-6b.dynamic.ziggo.nl
A podobno mial zastapic Dudka w Realu i wygryzc z pierwszego skladu Cassillasa.Real dawal za niego 100 ml euro z tygodniowka 150 tys euro.Sam pilkarz stwierdzil,ze woli zostac w Katowicach,bo tam jest Spodek.

Drombo - 27 maja 2011, 22:18:39 - *.xdsl.centertel.pl
Kristof dzięki Bogu są na świecie ludzie z poczuciem humoru na poziomie. To dzieki nm mam świadomość jak mało zabawny, a jak bardzo śmieszny jesteś.

Rodowity K - 28 maja 2011, 8:18:20 - *.205.2.95.nat.umts.dynamic.eranet.pl
przy tym grubasie ,co broni na codzien kazdy jest supertalentem!

tommy - 28 maja 2011, 8:45:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zadebiutował na ławce?Elegancko!

gieksiarz - 28 maja 2011, 9:39:20 - *.dynamic.chello.pl
Gram z nim razem w druzynie na codzien..jest njlepszym bramkarzem na slasku w tym roczniku a moze i gdzies dalej. Bardzo dobry ruch GieKSy tylko szkoda ze nie bedzie mogł juz grac z nami.
Powidzenia Robert;) !

edek - 28 maja 2011, 9:59:15 - *.internetdsl.tpnet.pl
mój rocznik xD

buczek - 28 maja 2011, 10:18:50 - *.dynamic.chello.pl
prawda jest taka że po GKS nie walczy o nic to powołouje jakieś eksperymenty, albo po znajomościach.

jaa1 - 28 maja 2011, 11:41:07 - *.dynamic.chello.pl
Chłopak jest niesamowity, gieksa przegrała z nami 1:0 w Śląskiej Lidze Juniorów Młodszych, gdyby nie on wynik wyglądał by zupełnie inaczej coś w stylu 6-7 na naszą korzyść, wielki talent naprawde.

Berol - 28 maja 2011, 12:42:48 - *.218.225.206
widziałem go w akcji w meczu rezerw chłopak ma talent może z niego byc pożytek w przyszłosci

zychu - 28 maja 2011, 15:08:20 - *.xdsl.centertel.pl
Chodziłem z nim do klasy w SP 65 w K-ce

KSRozwój - 28 maja 2011, 17:39:34 - *.centertel.pl
Eeeeee....no dobry musi być. Trzy bramki na ŁKS-ie, dwie z KSZO w pół godziny. Pogratulować. A najlepszy w roczniku 94 na Śląsku jest tylko KS Rozwój.

krzysiek - 28 maja 2011, 23:31:16 - *.xdsl.centertel.pl
@KSRozwój
On z ŁKS i KSZO był tylko rezerwowym.

LOLA - 4 września 2011, 17:33:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
JEST GŁUPI. może broni dobrze ale znam go osobiście i jest poza boiskiem nieuczciwy i hamski. miasłem okazje z nim grać na podwórku...żenada