28 maja 2011, 22:34:51 - qmichal
Klub Kuszczaka przegrał w finale Ligi Mistrzów

Zespół Tomasza Kuszczaka Manchester United przegrał w finale Ligi Mistrzów z FC Barcelona 1-3 (1-1). Mecz odbył się na londyńskim Wembley Stadium. Polski bramkarz cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych. Kuszczak wystąpił w dwóch meczach obecnej edycji Ligi Mistrzów - oba rozegrał jeszcze w fazie grupowej.

28 maja 2011, 20:45 - Londyn (Wembley Stadium)
FC Barcelona 3-1 Manchester United FC
Pedro Rodríguez 27, Leo Messi 54, David Villa 69 - Wayne Rooney 34

żółte kartki: Daniel Alves, Víctor Valdés - Michael Carrick, Antonio Valencia.

poop - 28 maja 2011, 22:38:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Barca powoli tworzy historie, Manchester już ją ma !

kibol - 28 maja 2011, 22:39:35 - *.formlessnetworking.net
Stadion otwarty na wniosek królowej?

Kolo - 28 maja 2011, 22:41:16 - *.is.net.pl (*.115.95.215)
niewiem z jakiej okazji ktokolwiek liczyl na to ze MU moze cos ugrac - BRAWO BCF chociaz nikomu nie kibicuje z tych klubow

gothblack - 28 maja 2011, 22:56:05 - *.fucio.net
The End MU........szkoda......to była Teksańska masakra piłą mechaniczną.......jeden z najgorszych moich wieczorów,ale chylę czoła FCB to jest na dzień dzisiejszy najlepsza drużyna.....ech..

2423423 - 28 maja 2011, 22:56:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kurde wiecej emocji bylo jak oglądałem Puchar San Marino ;dd

1921 - 28 maja 2011, 23:03:40 - *.15-3.cable.virginmedia.com
Rakow Czestochowa Fc Barcelona zawsze Razem!

majk - 28 maja 2011, 23:05:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ManU wogole nie podjal walki. brak jekiejkolwiek taktyki. no i najlepszy pilkarz Nani wchodzi na kilkanascie minut. Ferguson udowodniles ze nie jestes tak wielkim trenerem za jakiego dotychczas cie uwazalem.

1934 - 28 maja 2011, 23:21:30 - *.zamosc.mm.pl
Przecież Donald zamknął Wembley, UEFA musi zapłacić karę.

ZL - 28 maja 2011, 23:41:31 - *.ssp.dialog.net.pl
Against Modern Football!

sfhk - 28 maja 2011, 23:52:36 - *.raciborz.vectranet.pl
Barca pokazała dominację, i widać było prawdziwe kibicowanie a nie holaholahola strzelić k.r.om gola czy je... pzpn jak to u nas jest. Zamykać stadiony i uczyć kibicowania.

karol - 28 maja 2011, 23:52:53 - *.multimo.pl
Jestem z Manchesterem 14 lat i będę do grobowej deski! Prawdziwych kibiców ma Manchester. Barcelona ma sezonowców! Zapamiętajcie. Pozdrawiam.

GazelaGnu - 28 maja 2011, 23:59:37 - *.116.198.17
Polacy!!!
Uczcie się od tamtych ludzi kultury!!
na boisku mało fauli, może jeden był brutalny, a w pierwszej połowie nie było chyba w ogóle kartek,
przed meczem piłkarze i trenerzy darzyli się wzajemnie szacunkiem oraz tak samo po meczu,
W Polsce z takim czymś się nie spotkałem i zapewne nie spotkam , Ci ludzie nie tylko poprzez wspaniałą grę w pilkę ale także przez poziom kultury, pokazali że są wielkimi ludźmi i że są godni grania w finale Ligi Mistrzów.

Pete_FC_In - 28 maja 2011, 23:59:44 - *.tktelekom.pl
Nie kibicuje ani FCB ani MU ale chciałem żeby finał wygrała Barca. Pozdro dla kibiców i Interu i Barcelony

inz.Mamon - 29 maja 2011, 0:08:25 - *.superkabel.de
Wszystko pieknie ,ale dlaczego Barca grala w koszulkach Pogoni Szczecin??? ;-)

Rambo - 29 maja 2011, 0:35:33 - *.252.188.136
Manchester nie zasłużył na finał, brawo Barca

chudy0023 - 29 maja 2011, 1:09:55 - *.adsl.inetia.pl
te karol taki z ciebie kibic podejrzewam ze jestem za MU od zwyciestwa z bayerenem 2-1 w 98 taki z ciebie kibic za stary jestem na to ale znam sie na ludziach i ich wypowiedziach wiec ci napisze to ty jestes kibiccem sukcesu widizales 1 triumf wiec dalej kibicujesz zwykle sie tak zaczyna wiec nie obrazaj fanow
Barcy ktora prawie zawsze byla lepsze pilkarsko lepsze od reszty ruropy a indywidualnosci miala w swojej szkolce pilkraskiej od zawsze .pozdro napinaczu

VACLAW - 29 maja 2011, 7:13:11 - *.atwork.hu
coz mozna powiedziec,SIR sie wypalil , to znak na prawde , ze musi juz odejsc z klubu , niech da szanse mlodym , moze komus z Hiszpanii , widzialbym chetnie trenera tutaj Valencii ew.Portugalskiego FC Porto ;)

LFC - 29 maja 2011, 9:02:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nawet jakby wszyscy gracze żuli gumę podczas meczu to i tak by przerąbali.Porażka "mułów" cieszy niezmiernie.

xxx - 29 maja 2011, 11:00:11 - *.adsl.inetia.pl
Tomek Kuszczak... good match!!! hehe

lech - 29 maja 2011, 12:07:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kiedyś ten świetny grajdołek im się rozpieprzy i dopiero się będzie z czego śmiać. Barcelona to wielki shit. Grają jak baletnice. To nie balet to football.

kenny - 29 maja 2011, 12:44:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ale mało widzów xD

men - 29 maja 2011, 12:58:04 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.3.5.5)
Zgadzam się z tym wyżej co pisał niesprawiedliwy wynik, bo powinno być 3-0 dla barcy, Man Utd strzelił bramkę ze spalonego, no i rzut karny się należał im, ale nie wiadomo czy by go wykorzystali. Barca jest mistrzem...!

P. Reiss - 29 maja 2011, 12:58:15 - *.play-internet.pl
brawo kuszczak! only mu!

gregor102 - 29 maja 2011, 13:13:37 - *.7-4.cable.virginmedia.com
Jestem Kibicem Pogoni Szczecin,... to z Polski, a z Hiszpanii to wlasnie Barcelona... ciesze sie bardzo piekny mecz zagrali, Man U byl widoczny tylko chwilami, i szacun za to, ze nie dopatruja sie w zwyciestwie Barcelony pomocy sedziow, czy UEFA i FIFA razem, tylko swojej niemocy.

Skorpion - 29 maja 2011, 13:46:23 - *.play-internet.pl
szkoda MU kibicuje im ale musze przyznać że Barca była wczoraj lepsza i oddaje im za to szacunek

DENIS - 29 maja 2011, 13:59:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Viva Barca!!!

JasnePełne - 29 maja 2011, 15:21:52 - *.134.61.43
Kiedyś się skończy wielka barca,wielkie gwiazdeczki nigdy wiecznie nie będą błyszczały.Szkoda Manchesteru

lux - 29 maja 2011, 15:31:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
chudy0023 - akurat musisz usunac "zawsze" pierwszy triumf Barcelony w Pucharze Europy byl w roku 1992
natomiast Manchasteru 1968 roku. Barca zawsze byla swietna druzyna lecz przed 2006 rokiem tylko raz wygrywali jak juz wczesniej pisalem w 1992.Na arenie europejskiej srednio sie wiodlo Barcie w XX wieku lecz w Hiszpani dobrze im sie wiodlo pozdrawiam
P.S.nie kibicuje Barcie

Opium - 29 maja 2011, 16:20:35 - *.static.icpnet.pl
Jestem kibicem Barcelony i pragnę pogratulować MU. Nie grali antyfootballu, walczyli fair i pokazali się z pozytywnej strony. Kibice United też na najwyższym poziomie. Szacunek dla Was Panowie. Jeśli Barca ma za rok nie wygrać - to życzę wam tej wygranej

Huras - 29 maja 2011, 16:37:08 - *.dip.t-dialin.net
Nigdy nie kochalem Barcelony, ale to to prezentuja ostatnie czasy to jest naprawde pilka z innej galaktyki !!!!!!!!!!!

bbb - 29 maja 2011, 16:40:29 - *.nidzica.vectranet.pl