1 czerwca 2011, 22:09:01 - euzi
Debiut Cabrala w reprezentacji Argentyny

Alejandro Cabral zadebiutował w barwach Argentyny w meczu towarzyskim przeciwko reprezentacji Nigerii. Pomocnik Legii Warszawa wszedł w 57. minucie spotkania za Tino Costę, a jego drużyna przegrała 1-4 (0-3).

1 czerwca 2011, 20:00 - Abudża
Nigeria 4-1 Argentyna
Ikechukwu Uche 9, 39, Victor Obinna 26 (k), Emmanuel Emenike 51 - Mauro Boselli 90 (k)

żółte kartki: Federico Fazio, Fernando Belluschi (Argentyna).

sędziował: Ibrahim Chaibou (Niger).

Przez całą pierwszą połowę grał w barwach Nigerii były piłkarz Wisły Kraków - Kalu Uche, a dwie bramki dla jego drużyny strzelił jego brat Ikechukwu.

LuaLua - 1 czerwca 2011, 22:10:16 - *.elk.mm.pl
Niezłe baty, brawo Cabral.

baho - 1 czerwca 2011, 22:10:58 - *.dynamic.chello.pl
aż jestem ciekaw co zagrają nasi... .

szpadel - 1 czerwca 2011, 22:11:02 - *.dynamic.chello.pl
Pozdrawiam sędziego tego meczu,który także chciał wziąć udział w tym kabarecie jak było widać;d

bonus - 1 czerwca 2011, 22:11:46 - *.133.210.223
Nigeria ma zawodników a nie gwiozdeczki

dami - 1 czerwca 2011, 22:11:54 - *.cdma.centertel.pl
Wszedł Cabral nie stracili bramki, za to strzelili. ;p
ciekawe jak zagrał - wie ktoś może?

Zairi - 1 czerwca 2011, 22:12:39 - *.54.88.179
Dwie bramki zdobył brat Kalu Uche ;D Argentyna D jednak do pokonania ;)

Oqt - 1 czerwca 2011, 22:13:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie wyróżnił się, jak cała Argentyna zresztą. A gol dla niej padł w 90+7 minucie z karnego, którego chyba nie było xD

pok - 1 czerwca 2011, 22:14:00 - *.dynamic.chello.pl
Cabral bez rewelacji ale grał lepiej od połowy swojej druzyny. Raz go tam ktos zalatał a tak solidnie.Może w Warszawie zagra od 1 minuty

szpadel - 1 czerwca 2011, 22:14:02 - *.dynamic.chello.pl
A Cabral grał? Poważnie Argentyna to chyba w szatni została a wysłali emerytów,nikt w Argentynie nie zasłużył na wyróżnienie.

dami - 1 czerwca 2011, 22:15:53 - *.cdma.centertel.pl
dzieki @Oqt i @pok ;] zycze mu jak najlepiej. niech sie promuje.

Oqt - 1 czerwca 2011, 22:18:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ szpadel- spójrz sobie na jakimś innym portalu na skład Argentyny, to zrozumiesz skąd się to wzięło.

szpadel - 1 czerwca 2011, 22:24:34 - *.dynamic.chello.pl
@Oqt Oglądałem mecz,ale skład nie usprawiedliwia takiego lania.

Rafał - 1 czerwca 2011, 22:31:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z nami będzie 0:0 i Dyzma będzie piał z zachwytu.

sylwek - 1 czerwca 2011, 22:59:53 - *.cdma.centertel.pl
kiedyś jak kalu chciał wyjechać z Krakowa polecił swojego brata jako swego następce. szkoda, że nikt mu nie uwierzył. brat jest lepszy od niego - potem konflikt i wiadomo jak się skończyło. niby wisła ma zagwarantowny przocent od nastę pnego transery kalu, ale zaraz mu się skończy kontrakt

dav - 1 czerwca 2011, 23:00:04 - *.dynamic.chello.pl
Matuszczyk im sieknię z dystansu a Lewy zrobi dobitke strzału Obraniak i będzie 2:0, bo Szczęsny nie da sie pokonać takim leszczom!

bobs - 1 czerwca 2011, 23:01:40 - *.zone13.bethere.co.uk
na jakim portalu moge sprawdzic sklady obu druzyn??

Zairi - 1 czerwca 2011, 23:03:49 - *.54.88.179
Swoją drogą, Kalu Uche zrobił chyba największą karierę na szczeblu klubowym i reprezentacyjnym jeśli chodzi o piłkarzy z zagranicy, mających za sobą grę w Ekstraklasie.No chyba, że macie jakieś inne propozycje?;>

kibicP - 1 czerwca 2011, 23:16:03 - *.interblock.pl
Ogladalem mecz i Nigeryjczycy nie pozwalali tej Argentynie na nic,rosną szanse Polaków choć wiadomo że Nigeria to nie ogórki tylko silna druzyna, więc tak naprawde nic nie wiadomo na co stać Polaków w tym meczu.Bedzie mozna porownac potencjal Nigerii i Polski.Nigeria w normalnym skladzie ich zlala teraz czas na Polakow.Wynik sprawa otwartą.

Do Zairi - 1 czerwca 2011, 23:38:47 - *.dynamic.chello.pl
Nie mam żadnych innych propozycji. Chętnie bym go zobaczył na powrót w Wiśle

bob_budown - 2 czerwca 2011, 0:03:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Spokojnie, oni dopiero grali pierwszy mecz tym skladem, wiec nie mozna za wiele od nich oczekiwac. Zobaczymy co pokaza z nami w swoim drugim meczu, ale rzeczywiscie jesli nie wygramy to jestesmy na dnie. Natomiast uwazam, ze powyzsza reprezentacja Argentyny i tak personalnie jest o wiele mocniejsza od naszej.

bolek1975 - 2 czerwca 2011, 0:19:17 - *.play-internet.pl
Polska przygotowuje się do Euro i znów mecz z zespołem z po za europy.
Proponuje zagrać przed samym Euro z Madagaskarem, Filipinami i Indonezją. Będzie obraz gry naszej reprezentacji na Euro.

PanSowa - 2 czerwca 2011, 1:15:04 - *.xdsl.centertel.pl
A co ma do tego z kad jest zespół. Chodzi o to jaki rodzaj gry preferuje, bo obecnie pilke techniczna jak Argentyna gra min. Hiszpania i Holandia, zas pilke silowa jak Angole preferuje kilka reprezentacji z poza Europy. Zreszta, o czym Ty mowisz, nikt nie chce grac z Polakami, wiec ogarnij sie bo h wiesz

1908 - 2 czerwca 2011, 2:27:41 - *.lodz.mm.pl
Zairi - 1 czerwca 2011, 23:03:49 - 80.54.88.179
Swoją drogą, Kalu Uche zrobił chyba największą karierę na szczeblu klubowym i reprezentacyjnym jeśli chodzi o piłkarzy z zagranicy, mających za sobą grę w Ekstraklasie.No chyba, że macie jakieś inne propozycje?;> - Marcelo PSV Eindhoven, choc jesli chodzi o repre nie wiem dokładnie. Ale klubowo na pewno gdyż gra w lepszym o klase klubie nie wspominając już o grze w pucharach.

Djaq - 2 czerwca 2011, 9:17:20 - *.138.241.199
I mam nadzieję, że My też wygramy z Argentyną ;]

maro - 2 czerwca 2011, 12:17:07 - *.play-internet.pl
klubowo Ivica Križanac

DENIS - 2 czerwca 2011, 14:12:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widziałem ten mecz powiem wam jedno mamy przegwizdane!

pavo1989 - 2 czerwca 2011, 16:29:11 - *.netcominternet.pl
Będzie 5-0 dla Argentyny,a z Francją co najmniej 3-0 w plecy i Smuda won z kadry!!!

pasiek78 - 2 czerwca 2011, 17:14:10 - *.dynamic.chello.pl