4 czerwca 2011, 9:55:47 - koofel
Michal Hubník zagrał w kadrze Czech

Napastnik Legii Warszawa Michal Hubník zagrał w zremisowanym 0-0 meczu reprezentacji Czech z Peru w ramach turnieju Kirin Cup 2011 rozgrywanego w Japonii. 28-letni piłkarz wszedł na boisko w 67. minucie, zmieniając Tomáša Necida.

4 czerwca 2011, 8:00 - Matsumoto
Czechy 0-0 Peru

żółte kartki: Ondřej Kušnír, Tomáš Necid, Kamil Vacek - Luis Advíncula, Christian Ramos.

widzów: 7592.

W Kirin Cup 2011 biorą udział tylko trzy reprezentacje. W środę Japonia bezbramkowo zremisowała z Peru. Czesi z gospodarzami turnieju zagrają 7 czerwca o 12:30.

Tabela Kirin Cup 2011:

1. Peru     2   2  0-0
2. Czechy   1   1  0-0
   Japonia  1   1  0-0

SoccerLive - 4 czerwca 2011, 9:57:20 - *.dip.t-dialin.net
Fajny turniej, 67% meczy rozegrane a tu ani jednego gola nie bylo. Ciekawe kto zostanie krolem strzelcow na tym turnieju

budrys - 4 czerwca 2011, 10:44:17 - *.smevpn.tpnet.pl
jeśli w meczu Czechy-Japonia nie padnie żadna bramka,to zwycięzcę turnieju i króla strzelców
wyłoni losowanie...

Djaq - 4 czerwca 2011, 11:01:22 - *.138.241.199
@ budrys - nie sądzisz, że tak będzie sprawiedliwie?

budrys - 4 czerwca 2011, 11:12:51 - *.smevpn.tpnet.pl
Djaq,myślę,że w turniejach towarzyskich po każdym remisowym meczu mogłyby byc strzelane
"jedenastki".Potem jeśli,wszystkie mecze zakończyły się np. 0:0,ułożyc jakąś pomocniczą tabelkę.Lepsze to niż jakis niezrozumiałe rankingi FIFA czy ślepy los.Ale w tym przypadku pewnie wszystkim drużynom tak zależy na zwycięstwie w turnieju,że dla przyspieszenia urlopów przystaną też chętnie na losowanie.

heinu - 4 czerwca 2011, 13:22:43 - *.dip.t-dialin.net
jakie losowanie?
W przypadku braku bramek o zwyciestwie zadcyduje kryterium Piechniczka-Majewskiego: ilosc wywalczonych rzutow roznych.

GKSKolejor - 4 czerwca 2011, 14:26:57 - *.dynamic.chello.pl
Pójdą na piwo i obgadają kto wygrał.

pikus - 6 czerwca 2011, 15:22:11 - *.adsl.inetia.pl
tylko nasi sedziowie i obserwator z pzpn moga uratowac sytuacje dla nich to pryszcz