7 czerwca 2011, 7:02:46 - koofel
Złoty Puchar: Występ Cháveza w kadrze Hondurasu

Osman Chávez zagrał w reprezentacji Hondurasu w zremisowanym 0-0 meczu z Gwatemalą w ramach Złotego Pucharu CONCACAF rozgrywanego w USA. Obrońca Wisły Kraków zszedł z boiska w 87. minucie z powodu kontuzji.

7 czerwca 2011, 5:00 - Carson
Honduras 0-0 Gwatemala

żółte kartki: Carlo Costly - Gustavo Cabrera, Henry Medina.

czerwone kartki: Gustavo Cabrera (61. minuta, Gwatemala, za drugą żółtą), Henry Medina (79. minuta, Gwatemala, za drugą żółtą).

W Hondurasie cały mecz zagrał były piłkarz GKS-u Bełchatów Carlo Costly.

11 czerwca o 3:00 Honduranie zagrają z Grenadą.

Tabela grupy B:

1. Jamajka     1   3   4-0
2. Gwatemala   1   1   0-0
   Honduras    1   1   0-0
4. Grenada     1   0   0-4

Do ćwierćfinałów awansują zespoły z lokat 1-2 z każdej z trzech grup oraz dwie drużyny z najlepszym bilansem z trzecich miejsc.

Djaq - 7 czerwca 2011, 7:14:55 - *.138.241.199
Wie ktoś czy jakaś polska telewizja transmituje mecze Pucharu CONCACAF?

mati - 7 czerwca 2011, 7:18:36 - *.adsl.inetia.pl
@Djaq: Eurosport 2 chyba

alabama - 7 czerwca 2011, 7:36:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Djaq: tak jak pisze mati Eurosport 2, z tym, że niestety większości meczów nie ma na żywo, są jedynie w retransmisjach.

Sprawiedli - 7 czerwca 2011, 10:35:20 - *.172.178.174
to Costly jeszcze kopie w pilke XD

Świnka Pep - 7 czerwca 2011, 12:27:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Od ćwierćfinałów(z wyjątkiem jednego) wszystkie mecze będą na żywo.

miszczu - 7 czerwca 2011, 12:30:38 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
mecze ma Eurosport 2 ale jak na razie grupowe pokazuje w wiekszosci w retransmisjach. na zywo byl tylko mecz otwarcia Kostaryka Kuba dzisiaj bedzie o 24 Panama - Gwadelupa. Costly kopie w pilke ale niestety tylko kopie bo dzisiaj powinien 2 bramki spokojnie strzelic. Chavez dostal w kolano wyprostowana noga mam nadzieje ze to nic powaznego

marcin - 7 czerwca 2011, 16:41:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl