7 czerwca 2011, 20:52:06 - MichalMKS
Panka, Kijanskas, Labukas i Galkevičius zagrali z Norwegią

Mindaugas Panka z Widzewa Łódź, Tadas Labukas z Arki Gdynia oraz Dominykas Galkevičius z Zagłębia Lubin zagrali w reprezentacji Litwy w przegranym meczu towarzyskim z Norwegią 0-1 (0-0).

7 czerwca 2011, 19:00 - Oslo
Norwegia 1-0 Litwa
Morten Gamst Pedersen 83

żółte kartki: Daniel Braaten - Ramūnas Radavičius.

sędziował: Stuart Attwell (Anglia).

Mindaugas Panka na boisku przebywał przez 71 minut, Tadas Labukas przez 78, a Dominykas Galkevičius pojawił się na placu gry w 61. minucie.

W reprezentacji Litwy wystąpił również Tadas Kijanskas, który latem odchodzi z Jagiellonii Białystok.

Poza kadrą meczową na to spotkanie znaleźli się Darvydas Šernas z Widzewa Łódź oraz Andrius Skerla z Jagiellonii Białystok.

bomi - 7 czerwca 2011, 20:52:52 - *.dynamic.chello.pl
Liechtenstein lepszy od Norwegii. :-)

eee - 7 czerwca 2011, 20:58:52 - *.rzeszow.mm.pl
Nie wiedziałem pierwszej połowy, ale w drugiej Norwegowie mogli strzelić 3-4 bramki. Litwa zaatakowała dopiero w końcówce nadziewając sie dwukrotnie na kontry

pablos - 7 czerwca 2011, 21:03:01 - *.euro-net.pl
Kijanskas "wywalczył" karnego dla Norwegów :]

Sobieh - 7 czerwca 2011, 21:08:10 - *.255.140.204
Ciekaw jestem kiedy pojawi się informacja "Galkevicius zagrał w Zagłębiu"

nn - 7 czerwca 2011, 21:10:56 - *.internetdsl.tpnet.pl
przypominam, że my z Norwegią wygraliśmy...

ff - 7 czerwca 2011, 21:22:59 - *.internetdsl.tpnet.pl
Puri wywalczył karnego Wyspom Owczym i 1:0 do przerwy. Ach, ci nasi ligowcy...

fsdf - 7 czerwca 2011, 21:50:00 - *.dynamic.chello.pl
Dlaczego zagraniczni gracze z Polskiej Ligi,w meczach reprezentacji zawsze się błaźnią???
Przed Chwilą Puri (Estonia) czerwona kartka i Wyspy Owcze prowadzą już 2:0

marcin - 7 czerwca 2011, 21:54:44 - *.mmpnet255.tnp.pl
pierwszą Puri dostał z niczego przez gwizdnoł karnego dla Wysp Owczych

Lenin - 7 czerwca 2011, 23:22:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
akurat Sernas i Skerla co najbardziej wartościowi to nie zagrali

do sobieh - 8 czerwca 2011, 6:20:51 - *.centertel.pl
NIGDY nie zagra w ZAGŁEBIU bo jest słabszy od EKWUEME !!!

do do sobi - 8 czerwca 2011, 11:10:27 - *.dynamic.chello.pl
Od Ekwueme nie da się być słabszym. Ten facet miałby problem w wywalczeniu miejsca w rezerwach Odry Wodzisław..

DENIS - 8 czerwca 2011, 13:28:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl