7 czerwca 2011, 22:29:36 - qmichal
Rudņevs i Žigajevs zagrali w reprezentacji Łotwy

Artjoms Rudņevs z Lecha Poznań oraz Jurijs Žigajevs z Widzewa Łódź wystąpili w reprezentacji Łotwy w meczu towarzyskim przegranym z Austrią 1-3 (0-0). Žigajevs został zmieniony w 86. minucie przez Daniilsa Turkovsa, a Rudņevs zszedł z boiska w 90. minucie, kiedy zmienił go Deniss Romanovs.

7 czerwca 2011, 20:30 - Graz (UPC-Arena)
Austria 3-1 Łotwa
Christopher Dibon 75, Martin Harnik 81, 90 (k) - Pāvels Mihadjuks 49

żółte kartki: Martin Harnik - Oskars Kļava, Pāvels Mihadjuks.
czerwone kartki: Pāvels Mihadjuks (88. minuta, Łotwa, za drugą żółtą), Andris Vanins (90. minuta, Łotwa, za faul), Oskars Kļava (90. minuta, Łotwa, za drugą żółtą).

sędziował: Simon Lee Evans (Walia).

Do kadry Łotwy powołani zostali również Ivans Lukjanovs z Lechii Gdańsk oraz Aleksejs Višņakovs z Cracovii, jednak zabrakło ich nawet na ławce rezerwowych.

Molo - 7 czerwca 2011, 22:31:51 - *.zax.pl
Kurczę, zabrakło im kwadransa ;)

:) - 7 czerwca 2011, 22:44:20 - *.173.32.179.tesatnet.pl
w 2-3 minuty zarobic trzy czerwone kartki... szacun!

seba - 7 czerwca 2011, 22:54:06 - *.kwidzyn.mm.pl
ale cos sie zablokowal nasz rudnevs i nie strzela dla reprezentacji lotwy. nie pamietam kiedy ostatni raz cos ustrzelil dla lotwy

@seba - 7 czerwca 2011, 23:25:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jeszcze ani razu

artek - 7 czerwca 2011, 23:33:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
myslalem ze ten brakmarz wszedl za rudnevsa do pola a dopiero potem przeczytalem ze dostal bramkarz czerwona kartke .. :P

Lenin - 7 czerwca 2011, 23:35:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
co w końcu z Rudnevsem ? coś słyszałem że miał przejść od lipca do Arsenalu za 7 mln euro ale teraz już sam nie wiem czy to jakaś plota nie była

hif - 8 czerwca 2011, 4:19:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
^^ Ty jakis naiwny jesteś czy co? Jak Rudnevsa kupi Arsenal, to Ty zagrasz w Barcelonie. Piszę to jako kibic Lecha, żeby nie było.

DENIS - 8 czerwca 2011, 13:54:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl