11 czerwca 2011, 5:51:37 - maciejko
Złoty Puchar: Cały mecz Cháveza

Obrońca Wisły Kraków Osman Chávez rozegrał całe spotkanie w reprezentacji Hondurasu w wygranym aż 7-1 (3-1) grupowym meczu Złotego Pucharu CONCACAF z Grenadą. Trzy bramki dla Hondurasu zdobył były napastnik GKS-u Bełchatów Carlo Costly, który również grał cały mecz.

11 czerwca 2011, 3:00 - Miami
Honduras 7-1 Grenada
Jerry Bengtson 26, 37, Carlo Costly 28, 67, 71, Walter Martínez 88, Alfredo Mejía 90 - Clive Murray 19

4. Grenada     2   0   1-11

Do ćwierćfinałów rozgrywanego w USA turnieju awansują pierwsze dwa zespoły z każdej z trzech grup oraz dwie drużyny z najlepszym bilansem z trzecich miejsc. W swoim ostatnim meczu grupowym Honduras zmierzy się 14 czerwca o 3:00 w Harrison z Jamajką.

Kowal - 11 czerwca 2011, 6:26:49 - *.adsl.inetia.pl
Szczeze . Grenada jest nawet slabsza od san marino tylko dzieki takim turniejommsa tak wysoko w rankingu fifa ....

Rafał - 11 czerwca 2011, 7:48:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Polacy powinni zagrac z Granadą może w końcu by coś wygrali bo meczu z rezerwami rezerw nie licze. No chyba że za rok są mistrzostwa europy rezerwowych rezerw.

KJAPAZ - 11 czerwca 2011, 8:22:21 - *.n2.ips.mtn.co.ug
hm , panowie nie ma co sie oszukiwac z Grenada to i by nasze Polskie orliki U19 wygraly ;)
nie mowiac o reprezentacji doroslej PL lub Ugandy ...
pozdrowienia z upalnej Ugandy .

dawid - 11 czerwca 2011, 8:50:45 - *.3-1.cable.virginmedia.com
rafal odwal sie od naszej reprezentacji.sam jestes rezerwowy

aaa - 11 czerwca 2011, 10:25:00 - *.134.188.251
Nie no on jest poprostu bardzo zabawny. ;)

cith - 11 czerwca 2011, 12:38:22 - *.play-internet.pl
sprawdzce sobie ranking FIFA grenada jest lepsza od polski!

gosciu - 11 czerwca 2011, 13:55:10 - *.kamnet.pl
mvp meczu Boniek Garcia, prawy obrońca grał w tym meczu na prawym skrzydle, a potem na środku pomocy, zaliczył 4 asysty, mógł ich mieć więcej gdyby koledzy tak nie pudłowali i sam też mógłby strzelić gdyby Nunez się nie sępił. Boniek był wszędzie na boisku, a Chavez jak zwykle nie do przejścia, mógł strzelic gola ale fatalnie spudłował. Pozdrawiam prawidziwych koneserów futbolu, którzy oglądają Gold Cup!

yoyoł - 11 czerwca 2011, 14:26:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kolejny dowód na to że pozbycie się costly'ego to był strzał w piętę ...

qali - 11 czerwca 2011, 14:28:08 - *.100.foxnet.com.pl
trzeba takze znalezc pozytywna strone tej porazki
pierwszy gol w historii Grenady strzelony w Gold Cup w swoim drugim udziale w turnieju. Dwa lata temu takze grali i przegrali 0-4 z USA i Hondurasem oraz 0-2 z Haiti konczac z bilansem 0-10,
w obecnych rozgrywkach 1-11 po 2 spotkaniach wiec moga wypasc gorzej ale przynajmniej z bramka

ff - 11 czerwca 2011, 15:02:46 - *.internetdsl.tpnet.pl
Costly boosss

seta - 11 czerwca 2011, 17:52:40 - *.internetdsl.tpnet.pl
1. Grenada w rankingu jest za Polską (98 m-ce)
2. Nie jest wysoko w rankingu dzięki takim turniejom, bo nie wygrała i raczej nie wygra (został mecz z Gwatemalą) żadnego meczu i zdobędzie do rankingu 0 punktów.

DENIS - 11 czerwca 2011, 20:29:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl