14 czerwca 2011, 5:01:00 - mogiel
Złoty Puchar: Osman Chávez zagrał z Jamajką

Obrońca Wisły Osman Chávez wystąpił w spotkaniu rozgrywanego w USA Złotego Pucharu CONCACAF, w którym Honduras przegrał z Jamajką 0-1 (0-1). Chávez zagrał cały mecz i został ukarany żółtą kartką. W 69. minucie po jego faulu na Ryanie Johnsonie został podyktowany rzut karny dla Jamajki. Honduras zapewnił sobie awans do ćwierćfinału z drugiego miejsca w grupie.

14 czerwca 2011, 3:00 - Harrison (Red Bull Arena)
Honduras 0-1 Jamajka
Noel Valladares 35 (s)

żółte kartki: Osman Chávez, Alfredo Mejía - Je-Vaughn Watson, Demar Phillips, Keammar Daley, Navion Boyd.

sędziował: Joel Aguilar (Salwador).

W 72. minucie Ryan Johnson (Jamajka) nie wykorzystał rzutu karnego (Noel Valladares obronił).

Tabela grupy B

1. Jamajka    3  9  7- 0
2. Honduras   3  4  7- 2
3. Gwatemala  3  4  4- 2
4. Grenada    3  0  1-15

W zespole Hondurasu od początku spotkania grał także były napastnik GKS-u Bełchatów Carlo Costly, jednak już w 26. minucie opuścił boisko z powodu kontuzji żeber zastąpiony przez Ramóna Núñeza.

W spotkaniu ćwierćfinałowym Honduranie zagrają 18 czerwca o godz. 23:00 w East Rutherford z drugą drużyną grupy A - Kostaryką.

qali - 14 czerwca 2011, 11:19:15 - *.100.foxnet.com.pl
mecz ogladalem i nikt sie nikomu nie podkladal pod koniec meczu atakowal tylko Honduras bo Jamajka z sil opadla ale celnosci to oni nie mieli ;) we wczesniejszej fazie meczu Jamajczycy byli lepsi i ze dwa razy szybsi niz rywale ciezko bylo ich dogonic same Usain Bolty tam graja ;)
watch?v=0649iU5kwpM a tu skroty

Lenin - 14 czerwca 2011, 15:59:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to w 1/4 finału obecny obrońca Wisły (Chavez) zagra przeciwko byłemu (Diaz)

Szary - 14 czerwca 2011, 19:51:17 - *.centertel.pl
W teoretycznym spotkaniu Polska - Jamajka piłkarze z Karaibów wybiegaliby lekko zwycięstwo, jak Korea w 2002r..

DENIS - 14 czerwca 2011, 19:57:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl