14 czerwca 2011, 18:48:38 - elenril
Gol Zagurskasa w rezerwowej reprezentacji Litwy

Eivinas Zagurskas strzelił bramkę dla Litwy B w zremisowanym 1-1 (0-1) towarzyskim meczu z reprezentacją Arabii Saudyjskiej do lat 20. 21-letni pomocnik Bogdanki Łęczna wszedł w przerwie, zmieniając Egidijusa Vaitkūnasa.

14 czerwca 2011, 17:00 - Ilz
Litwa B 1-1 Arabia Saudyjska U-20
Eivinas Zagurskas 87 - Yahya Daghriri 12

W reprezentacji Litwy w drugiej połowie wystąpił także były zawodnik Odry Wodzisław Śląski Deivydas Matulevičius.

Akwilon - 14 czerwca 2011, 19:41:27 - ahg162.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nawet Litwa ma reprezentację B, a my co? Przydałaby się, byłaby okazja, aby przetestować w warunkach reprezentacyjnych sporą grupę zawodników, którym trener boi się dać szansę w reprezentacji A.

ceska_repu - 14 czerwca 2011, 19:52:09 - proxy.felk.cvut.cz (147.32.85.100)
co sie dziwic na calym swiecie jest kadra B , wiec nie wiedziec czemu my tez ja mieli , ale zostala chyba zlikwidowana , pamietam ze kadra B Polski grala mecze i gral m.in Piechna czy kilku graczy z Polskiej ligi ...

grzesiek - 14 czerwca 2011, 19:55:40 - staticline57422.toya.net.pl
Piechna nigdy nie grał w kadrze B

dav23 - 14 czerwca 2011, 20:30:17 - 87-207-139-229.dynamic.chello.pl
Mam pomysł: w kadrze POlska B prowadzonej przez asystenta selekcjonera niech grają piłkarze: niechciani przez Smudę,za słabi na reprę A ale z potencjałem,i największe talenty Polkiej Piłki młodzieżowej:
NAP:Sobiech,Małecki,Grzelczak,Robak,M.Jankowski,
Myślę że to byłba świetna okazja dla Smudy przyjrzenia się zawodnikom których mógłby zabrać na EURO:D
Rywale dla naszej PoLski B powinni być następujący: Albania,Burkina Faso,Jamajka,Libia,Gabon,Gwinea,Botswana!!!
Myślę,że występ takiej kadry która podałem pozwoliłby wygrać zdecydowaną większość tych meczy a Polska podskoczyłaby w rankingu FIFA i wielu chłopaków wygryzłoby takie wynalazki Smudy jak choćby Wołąkiewicz,Glik czy też Sz.Pawłowski!!

Franco - 14 czerwca 2011, 20:36:39 - 87-250-177-44.slupsk.hypnet.pl
Grzesiek - widać jaki znawca heh. Oczywiście że grał w kadrze B. Ze Szkocją w 2005
Szkocja B - Polska B 2:0 (1:0)
Bramki: Gary McDonald (38), Lee Miller (48)
Polska: Łukasz Fabiański (61, Sebastian Przyrowski) - Marcin Kuś (76, Robert Kłos), Paweł Magdoń, Jarosław Bieniuk, Dariusz Dudka - Jakub Błaszczykowski (46, Marcin Burkhardt), Maciej Scherfchen, Maciej Iwański (57, Grzegorz Bonin), Rafał Grzelak (46, Marcin Kaczmarek) - Ireneusz Jeleń, Paweł Brożek (46, Grzegorz Piechna).

Strain - 14 czerwca 2011, 21:27:29 - server4.dobrafirma.com
Przecież można uznać, że reprezentacja Polski B to taka ligowa kadra (oparta na graczach Ekstraklasy), która swoje mecze rozgrywa pozaterminami FIFA (gdzieś na południu Europy lub innych ciepłych rejonach świata np. podczas przerwy zimowej). Wtedy zwykle był płacz, po co takie zgrupowania. Podobnie z kadrą U-23, która też w niektórych krajach jest traktowana jako zaplecze kadry. Ale wtedy także na nią psioczono, że dodatkowe koszty.

verth - 14 czerwca 2011, 22:19:31 - 195.117.8.116