14 czerwca 2011, 22:34:52 - euzi
MME: Kolejny mecz Siwakowa i Riekisza

Michaił Siwakow z Wisły Kraków i Dmitrij Riekisz z Polonii Warszawa zagrali w barwach Białorusi w kolejnym meczu fazy grupowej młodzieżowych mistrzostw Europy. Ich reprezentacja przegrała z Danią 1-2 (1-1). Siwakow rozegrał całe spotkanie, a Riekisz na boisko wszedł po pierwszej połowie w miejsce Nikity Bukatkina.

14 czerwca 2011, 20:45 - Aarhus
Dania 2-1 Białoruś
Christian Eriksen 22, Nicolai Jørgensen 71 - Dmitrij Baga 20

żółte kartki: Mads Albæk - Nikita Bukatkin, Siergiej Politiewicz.

sędziował: Paolo Tagliavento (Włochy).

W 22. minucie Christian Eriksen (Dania) nie wykorzystał rzutu karnego (Aleksandr Gutor obronił).

Tabela grupy A:

1. Szwajcaria   2 6 3-0
2. Dania        2 3 2-2
3. Białoruś     2 3 3-2
4. Islandia     2 0 0-4

gus - 14 czerwca 2011, 22:43:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Eriksen chyba jest najlepszym piłkarzem tych mistrzostw - dużo młodszy od Juana Maty, ale tenże i tak w tym sezonie spóścił z tonu, a Ekriksen wręcz zmiażdżył ligę holenderską

bbb - 14 czerwca 2011, 22:48:15 - *.unknown.vectranet.pl
nadal nie mogę zrozumieć dlaczego Riekisz nie zagrał nawet minuty w Polonii

jaca - 14 czerwca 2011, 22:48:48 - *.xdsl.centertel.pl
Sivakov zrobił tego karnego...Wisła to ma grajków, Chavez koszmarny karny i Sivakov w jeden dzien...

sss - 15 czerwca 2011, 8:53:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przeciez Riekisz juz nie gra w Polonii to po co go dajecie tu????

DENIS - 15 czerwca 2011, 12:55:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo

Lenin - 15 czerwca 2011, 17:54:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dania wygrywa z Islandią a ze Szwajcarią Białorusi będzie bardzo trudno więc raczej żegnajcie Igrzyska Olimpijskie

kuba84 - 16 czerwca 2011, 0:45:55 - *.adsl.inetia.pl
Sytuacja Białorusi jest lepsza niż mogłoby się wydawać. Zwycięstwo ze Szwajcarią na pewno da im awans. A jeśli, co bardzo możliwe, Islandia pokona Danię jedną lub dwoma bramkami, Białoruś bez względu na wynik swojego meczu ma pewny awans do półfinału. Gdy jeszcze przy tym w czołowej czwórce znajdzie się Anglia, Białoruś będzie już mieć pewne miejsce na Igrzyskach.