[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


15 czerwca 2011, 21:48:44 - euzi
Duże zmiany w kadrze Ruchu Wysokie Mazowieckie

Ruch Wysokie Mazowieckie nie przedłużył kontraktów z trenerem Sławomirem Kopczewskim i kapitanem zespołu Przemysławem Kołłątajem. To dopiero początek zmian w klubie, który zdołał się utrzymać w II lidze.

Mimo efektownego finału sezonu szefowie Ruchu uznali, że konieczne są zmiany. Najpierw o zakończeniu współpracy dowiedział się Kopczewski. - Byłem na wszystko przygotowany. Cieszę się natomiast z tego, że odchodzę z zespołu w sytuacji, kiedy mimo kłopotów udało się uratować II ligę - mówi szkoleniowiec.

Roszady kadrowe wśród piłkarzy zaczęły się od doświadczonego kapitana i asystenta Kopczewskiego. - Odmładzamy zespół, dlatego podziękowaliśmy za grę Przemkowi Kołłątajowi - stwierdza przedstawiciel władz klubu Seweryn Sapiński.

Oprócz Kołłątaja, który po ponad czterech latach żegna się z Wysokiem Mazowieckiem, w nowym sezonie w barwach Ruchu nie zobaczymy Daniela Iwanowskiego, Łukasza Grzybowskiego, Jakuba Ambrożewicza oraz Mateusza Wiecha. Do Jagiellonii Białystok wracają wypożyczeni Mariusz Gogol i Michał Fidziukiewicz. Wypożyczenie kończy się również Michałowi Oświęcimce i Arturowi Urbanowi. Ruch chciałby zatrzymać tę dwójkę, ale to mało realne.

- Wstępnie ustaliśmy warunki przedłużenia kontraktów z Tomaszem Kułkiewiczem, Adrianem Bartkiewiczem, Marcinem Trzaskalskim, Eugeniuszem Kołodziejczykiem i Karolem Drągowskim. Czy nasze ustalenia wejdą w życie, zależy do licencji - tłumaczy Sapiński, dodając też, że nie ma obaw, aby ze sponsorowania wycofał się dotychczasowy sponsor Mlekovita.


źródło: Gazeta Współczesna

REKLAMA

kibic - 15 czerwca 2011, 22:10:12 - ip-94-42-60-162.multimo.pl
Czy Ruch ma przyznaną licencje?

Alojzy - 15 czerwca 2011, 22:13:02 - gwx-sub94-17-10.tvgawex.pl
Przemysława Kołłątaja zastąpi Hugo Kołłątaj. Wiem to z pewnego źródła.

h - 15 czerwca 2011, 22:20:12 - user-46-113-156-48.play-internet.pl
Nie ma i nie będzie miał, bo nie złożył w terminie wniosku. No, chyba że jak zwykle pod stołem coś pójdzie, albo ktoś pod ten stół z WysMaz wejdzie opędzlować komu trzeba...

fanRuchu - 15 czerwca 2011, 22:39:03 - bbj63.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jest tylko jeden RUCH, RUCH Chorzów!!!

REKLAMA

Dawidek - 15 czerwca 2011, 22:41:24 - 82.132.248.198
Hugo??!!!!!!POPIERAM zapowiadaja sie ciekawe roszady w klubie,1-liga morowana. Chodz Przemek jest ok i dobrze,Warmia czeka i potzebuje trenara zprawdziwego zdarzenia.POZDRO

MKS KOzien - 15 czerwca 2011, 23:04:14 - 217.98.58.228
Pamietam występy w 3 lidze Daniela Iwanowskiego w bramce KOzienic i Gienia Kołodziejczyka... dobrzy zawodnicy Iwanowski fruwał w bramce to były czasy... pozdrawiam tych dwoch panow z Kozienic !!

WARMIA KS - 15 czerwca 2011, 23:18:32 - 213.25.140.254
Przemek K. juz mial swoje 5 min w Warmii jakos 4lata dalo rade bez niego i da rade teraz bez jego pomocy. Nigdy wiecej takich grajkow kibice pamietaja i nigdy nie zapomna.

specjal - 16 czerwca 2011, 2:54:17 - 78.150.16.104
Rok temu Ruch dostal warunkowa licencje!Teraz musi zadaszyc trybuny raptem polowe ,ktora miesci 800 widzow(na mecze przychodzi max 200 osob)!Postawia kawalek wiaty jak w PGR-ach i juz.A Pzpn ich dopusci.Skonczcie ta komedie!

rafinho86 - 16 czerwca 2011, 7:40:13 - z33-06.opera-mini.net (178.181.121.217)
Ruch musi dostać licencje.Mlekovita niewycofuje sie,klub u3mał sie w 2 lidze.Niema opcji by spadł do 3 ligi.

rand - 16 czerwca 2011, 9:00:38 - user-46-112-3-62.play-internet.pl
Efektowny finał sezonu - 2:5 w Pruszkowie...

student - 16 czerwca 2011, 11:15:14 - 212.33.95.159
Kołłątaj niech się lepiej w Warmii nie pokazuje! Pamiętamy sezon 2004/2005, kto handlował i spuścił nas do IV ligi, a potem poszedł grać do mleczarzy! Tylko WARMIA, nasz KS!

P. Reiss - 16 czerwca 2011, 16:23:35 - user-31-175-224-202.play-internet.pl
kołłątaj jest ok, powinien ktoś mu zaufać bez kitu, sprawdzi się

Seferyn - 18 czerwca 2011, 15:36:51 - acbg85.neoplus.adsl.tpnet.pl
Śmieszny klub, a pomyśleć, że to klub numer 3 po Jagiellonii i Wigrach Suwałki na Podlasiu.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: