16 czerwca 2011, 13:51:33 - koofel
Roman D. usłyszał zarzut wręczenia łapówki

Zarzut wręczenia łapówki postawiła w czwartek wrocławska prokuratura byłemu obserwatorowi piłkarskiemu Romanowi D. Mężczyzna złożył obszerne wyjaśnienia i został zwolniony do domu.

Jak powiedział PAP prokurator Wiesław Bilski z prowadzącej śledztwo Prokuratury Apelacyjnej, zarzut dotyczy wręczenia wraz z innymi osobami 3 tys. zł sędziom w spotkaniu GKS Jastrzębie - Miedź Legnica z 13 maja 2006 roku.

- Roman D. złożył obszerne wyjaśnienia i został zwolniony do domu. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci poręczenia majątkowego w wysokości 10 tys. zł - dodał Bilski.

54-letni Roman D. został zatrzymany w środę w swoim miejscu pracy w Luboniu (woj. wielkopolskie) przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Antykorupcyjnego.

źródło: własne / PAP

AntyPZPN - 16 czerwca 2011, 13:53:54 - *.tepsanet.com
przecież Roman Dmowski zmarł 2 stycznia 1939 roku

s - 16 czerwca 2011, 13:55:10 - *.dynamic.chello.pl
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-2 Miedź Legnica 13 maja, 19:00 (5.000)
Grabczyński 45 - Misan 19, Ziajka 60

Prezes z d - 16 czerwca 2011, 14:30:05 - *.ip.netia.com.pl
Wcale mnie to nie zaskoczyło, a za ten mecz w ostatniej kolejce z Opolem, Miedź powinna grać w C klasie

z - 16 czerwca 2011, 14:49:30 - *.toya.net.pl
To jest news z roku 1924 !

ggggg - 16 czerwca 2011, 15:17:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Roman Dołtoń

wzl2 - 16 czerwca 2011, 15:50:13 - *.dynamic.chello.pl
Do Jagielonii pójdzie na kierownika drużyny.

Piłsudski - 16 czerwca 2011, 15:51:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
chodzi o Romana Dabrowskiego vel Kaan Dobra,czyli naszego reprezentanta polski grającego i mieszkającego na stałe nad Bosforem (tam gdzie wyrabiają kebaby),ten news jest z czasów 2005-06,Dąbrowski mimo że był czynnym zawodnikiem dorabiał sobie jako obserwator.To tyle do wyjaśnienia

albin - 16 czerwca 2011, 16:24:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czy sie komus cos nie pomylilo, to juz obserwatorzy meczu wreczaja sedzia lapowki,ze ja takich czasow nie doczekalem.

P. Reiss - 16 czerwca 2011, 16:40:10 - *.play-internet.pl
miedź oskubała jastrzębia ale jaja tak powinni wszystko podawać, rok, mecz, wynik, strzelcy tzn. kupcy

budrys - 16 czerwca 2011, 17:42:18 - *.smevpn.tpnet.pl
Piłsudski,dobre...cha,cha,cha...

ZL - 16 czerwca 2011, 18:27:16 - *.dynamic.chello.pl
A tak się napinali chłopcy z FC Śląska w Legnicy. Czas pokazuje że także brali udział w korupcji.

silll - 16 czerwca 2011, 18:49:26 - *.internetia.net.pl
i to jeszcze nie koniec tej historii. Marcin B też maczał w tym swe brudne łapska, ci co byli na tym meczu dobrze wiedzą.

wniosek - 16 czerwca 2011, 19:04:57 - *.dynamic.chello.pl
Degradacja dla skorumpowanego klubu z Legnicy!!

górnik kwk - 16 czerwca 2011, 22:17:32 - *.internetia.net.pl
miedż legnica korupcyjna ladacznica

Polak - 16 czerwca 2011, 22:23:16 - *.internetia.net.pl
i co tanie miedzianki, wyszło szydło z worka, pamietam ten mecz,żeby awansować musieliście wygrać,i tak wy i odreka nas korupcyjnie oszukaliście,zero honoru. GKS1962.

1962 - 16 czerwca 2011, 22:32:21 - *.internetia.net.pl
dziwne jeszcze że ostatni mecz oderka wygrała u was 0-2, a dla nas wasza wygrana czy remis oznaczałby awans ale wyszły czyste wałki,dobrze że to w końcu wyszło i każdy bedzie wiedział że miedzianka to korupcyjny klub.