[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


1 lipca 2004, 23:53:40 - maciejko
Muszalik odchodzi do Wodzisławia

Kolejni piłkarze opuszczają Bukową. Wczoraj z klubem pożegnał się Mariusz Muszalik, który przenosi się do Odry Wodzisław.

- Jest mi żal, bo spędziłem w Katowicach wiele lat, ale musiałem podjąć taką decyzję. Zgodziłbym się nawet na obniżenie kontraktu, ale prezes Piotr Dziurowicz nie przedstawił mi żadnej konkretnej wizji spłaty zaległości i to przesądziło o mojej decyzji. Odrę wybrałem dlatego, bo to śląski klub, a ja nie chcę stąd nigdzie wyjeżdżać - mówi piłkarz.

Wszystko wskazuje na to, że GKS Katowice opuści również Paweł Adamczyk, który otrzymał propozycję gry z drugoligowego Górnika Polkowice. Piłkarz jeszcze dzisiaj spotka się z działaczami Górnika i podejmie decyzję o ewentualnym transferze. W "Gieksie" nie zagra natomiast Tomasz Moskal z Polkowic, bo jest zbyt drogi dla katowickiego klubu.

Po wczorajszych rozmowach z Dziurowiczem nowych drużyn muszą sobie też szukać: Damian Kroczek, Krzysztof Sadzawicki, Tomasz Owczarek i Adam Giesa. Pierwszego z nich klub zamierza wypożyczyć. - Zainwestowaliśmy trochę pieniędzy w wykupienie Damiana ze Stadionu Śląskiego, więc chcielibyśmy, żeby przynajmniej one się nam zwróciły - tłumaczy prezes. Niepewni swych losów są również: Paweł Pęczak, Maciej Soboń i Przemysław Pluta. - Z całą trójką porozmawiam w piątek i zdecydujemy, co dalej. Wcale nie jest przesądzone, że opuszczą Katowice - dodaje Dziurowicz.

Na Bukowej po raz pierwszy trenował natomiast wczoraj 22-letni obrońca Victorii Jaworzno Bartłomiej Chwalibogowski, który ostatnio występował w Zagłębiu Sosnowiec. - Przedstawiłem swoją propozycję działaczom Victorii i dzisiaj spodziewam się odpowiedzi - mówi Dziurowicz. W Katowicach pojawił się również obrońca Aluminium Konin Tadeusz Bartnik. Działacze klubu są też zainteresowani obrońcą Górnika Łęczna Tomaszem Copikiem.


źródło: Gazeta.pl

Tatiana - 2 lipca 2004, 8:01:22 - eg202.internetdsl.tpnet.pl
Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę miłej lektury.
Tatiana mniejsza
PODSUMOWANIE I OCENA SEZONU PIŁKARSKIEGO 2003/2004 - I LIGA
Dospel Katowice
Dospelu kochany co się z wami stało, pojąć ja dziecię nijak nie mogę,
W zeszłym sezonie tak dobrze już było, o jutro wciąż odczuwam trwogę,
Podobno w szatni wody po kostki jest i na korytarzu i wszem społem,
Oj, chyba cię spuszczą z pierwszej i będziesz drugoligowym zespołem.
Odra Wodzisław
Odrzanie znów o sobie dać znali, a i nieźle chłopaki przy tym zarabiali,
Pod koniec rundy to nawet za darmo na stadion wszystkich zapraszali,
Że to niby bilety i karty wstępu za darmo będą, charytatywnie oferować,
A wszystko po to, aby patrzeć na nich, podziwiać, ich zespół dopingować.

Pozdrawiam wszystkich kibiców Odry Wodzisław i Dospelu Katowice.

Vertigo - 2 lipca 2004, 13:08:17 - prosie7.aster.pl (82.210.154.151)
Co za potworna grafomania. Czy w szkole nie ucza juz, co to jest rytm i rym? Zarabiali-zapraszali, oferowac-dopingowac, rany boskie, koszmar. Polecam inna kariere.

djCasteam - 2 lipca 2004, 13:27:00 - aed214.internetdsl.tpnet.pl (192.168.0.27, 127.0.0.1)
kibice gieksy mają chyba niezła bekę z ciebie dziewczyno, dospel to nie jest nazwa przez nich jakoś szczególnie szanowana

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas