[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


24 czerwca 2011, 15:42:14 - Farfan
Maciej Szmatiuk w GKS-ie Bełchatów

Maciej Szmatiuk występujący dotychczas w Arce Gdynia podpisał dziś dwuletni kontrakt z GKS-em Bełchatów.

31-letni obrońca ostatnie dwa sezony spędził w Arce Gdynia, w której rozegrał 55 spotkań w ekstraklasie i strzelił 6 bramek.


źródło: własne / GKS Bełchatów

REKLAMA

niunio - 24 czerwca 2011, 15:48:33 - aayy135.neoplus.adsl.tpnet.pl
aha

jasiukks - 24 czerwca 2011, 15:50:19 - host1.164.rako-lan.pl
Dobry stoper jak na średniaka ekstraklasy.

kolek - 24 czerwca 2011, 15:55:42 - 89-77-199-55.dynamic.chello.pl
Jesli mowa o Szmatiuku ktory tak potrafił sciemniać do społki z Bozokiem ze będa walczyć o to by Arka sie utrzymala Szmatiuk nawet deklarował ze zostanie w Arce. Ale oczywiscie spuscic Arke spuscili ale Jak za mnijsza kase mieli grać to juz sie nie chce. 1 Sezon dobry w Arce a 2 to juz staczał sie co pokazal dokumentnie w meczu ze Sląskiem !

Freddy - 24 czerwca 2011, 15:57:32 - host-81-190-55-16.lublin.mm.pl
Powodzenia.Półtora sezonu dobre w jego wykonaniu.Wiosna 2011 z meczu na mecz słabsza.Oby taką formę utrzymał w tym sezonie i przyczynił się do spadku wioski z ekstraklasy !

REKLAMA

mario - 24 czerwca 2011, 15:59:16 - apt29.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szmatiuk to zwykły cienias.....pamiętacie ostatni mecz Arki....conajmniej cztery błędy w obronie tylko w drugiej połowie

rw - 24 czerwca 2011, 16:08:19 - ans244.neoplus.adsl.tpnet.pl
czy dobry transfer? on za kazde pieniadze przesdl zebyu nie gral w 1 lidze

BD - 24 czerwca 2011, 16:08:43 - n58.lex.pl
Kapitan..., pożal się Boże!

zks - 24 czerwca 2011, 16:09:18 - m241.class98.petrotel.pl
Szmatiuk jest slaby...
a ogolnie to smieszni sa ci co sie napinaja na Bełchatów, wiekszosc miast moze sobie pomarzyc o takich warunkach jakie tam maja. Wszedzie wzglednie blisko a do tego bogato przez podatki z PGE "Wioska" - skoro wioska to naprawde wyjatkowo zaje... do zycia

jaro - 24 czerwca 2011, 16:11:15 - 89-72-193-171.dynamic.chello.pl
Mario a pamiętasz mecz z Legią?Kto wtedy uratował honor Arki,gdyby nie on dwa ostatnie mecze Arki skończyły by się po 5:0

m!c|< - 24 czerwca 2011, 16:14:43 - 89-77-120-177.dynamic.chello.pl
Krzyż na drogę! Powodzenia, hmmm... kapitanie. Chyba urok miasta i wspaniała publika jednak zadecydowały

kolek - 24 czerwca 2011, 16:26:38 - 89-77-199-55.dynamic.chello.pl
No Szmatiuk i jego uderzenia glową i czasem uderzenie z daleka to nie wiele. Poniewaz krycie i sternowanie obroną druzyny ekstraklasy to dla niego za wysokie progi. Co swiadczy ze w wieku 29 lat zadebiutowal w ekstr.. pozdro dla normalnych ludzi

do kibicek - 24 czerwca 2011, 16:32:09 - ekn185.neoplus.adsl.tpnet.pl
A co miał zostać w klubie któremu nawet bramkarze bramki strzelają?

x - 24 czerwca 2011, 16:33:03 - aehl65.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobry zawodnik. Wyróżnił się zdobyciem dwóch bramek w przegranym meczu Arki z Legią.

Fakt - 24 czerwca 2011, 16:34:50 - user-188-33-59-181.play-internet.pl
Z nieoficjalnego źródła warszawskim dziennikarzom sportowym udało się ustalić, że Marek Profus powrócił do negocjacji z ŁKS w sprawie przejęcia 100% akcji klubu. Wpływ na jego decyzję miała zmiana warunków postawionych wcześniej przez właścicieli klubu. Przedtem żądali 10 mln. zł, teraz ich wymagania zostały zmniejszone do 9 mln. zł.

REKLAMA

m!c|< - 24 czerwca 2011, 16:43:30 - 89-77-120-177.dynamic.chello.pl
Nie deprecjonujcie jego umiejętności, bo jednak coś tam grał. On trzymał ten środek obrony, który do pewnego momentu wyglądał całkiem dobrze. Ale nie o umiejętności chodzi, a o podejście... Dzięki Arce zadebiutował w ekstraklasie w niemłodym juz wieku, a teraz wielki foch i chęc odejścia za wszelka cenę. Mógł zostać, a nóż za rok Arka awansuje spowrotem. Ustawiłby sie tu, wszyscy go tu do tej pory szanowali. A Trójmiasta nie ma co porównywać pod żadnym względem z Bełchatowem. A tak... uciekł jak szczur dla paru srebrników więcej. No nic, kolejny powód aby życzyć GKS-owi spadku:P

m!c|< - 24 czerwca 2011, 16:56:47 - 89-77-120-177.dynamic.chello.pl
Nie deprecjonujcie jego umiejętności, bo jednak coś tam grał. On trzymał ten środek obrony, który do pewnego momentu wyglądał całkiem dobrze. Ale nie o umiejętności chodzi, a o podejście... Dzięki Arce zadebiutował w ekstraklasie w niemłodym juz wieku, a teraz wielki foch i chęc odejścia za wszelka cenę. Mógł zostać, a nóż za rok Arka awansuje spowrotem. Ustawiłby sie tu, wszyscy go tu do tej pory szanowali. A Trójmiasta nie ma co porównywać pod żadnym względem z Bełchatowem. A tak... uciekł jak szczur dla paru srebrników więcej. No nic, kolejny powód aby życzyć GKS-owi spadku:P

waldiAG - 24 czerwca 2011, 17:12:18 - host-46-186-64-147.dynamic.mm.pl
weźcie jeszcze pana różowe trzewiki Marciano Bruma

AG - 24 czerwca 2011, 17:47:43 - acuz204.neoplus.adsl.tpnet.pl
HAHA teraz bedzie z was doił około 50 tys miesięcznie ;) za zmiany formy raz gra dobrze a raz taki sztywny ze kadłubek by go wykiwał

bolek1975 - 24 czerwca 2011, 18:24:04 - 31.134.55.220
Słaby jest. W pierwszej lidze błyszczał ale ciesze się że nie wrócił do Podbeskidzia bo w ekstraklasie objeżdzali go jak przedszkolaka.

slavko - 24 czerwca 2011, 18:29:33 - user-46-112-240-169.play-internet.pl
spadaj dziadu...zero szacunku

don - 24 czerwca 2011, 18:37:42 - 77-255-27-199.adsl.inetia.pl
Szmatiuk, Rozic, Bruma, Bozok, Labukas - te skórokopy spuściły Arkę z ligi i uciekają z niej bo chcą grać w Ekstraklasie. Przecież to jest parodia. Kto ich zatrudnia?

carloss55 - 24 czerwca 2011, 18:44:34 - host-81-190-83-165.stargard.mm.pl
niech idzie gdyby mial charakterb to by zostal i pomagal arce wejsc na salony ekstraklasy ale to najemnik jak wielu w arce i nie liczy sie klub tylko kasa kasa kasa i to jest smutne w tym sporcie ale tak prawda

GKS_B - 24 czerwca 2011, 19:05:25 - adon195.neoplus.adsl.tpnet.pl
Witaj Maciej w drużynie! Liczymy na Ciebie! Powodzenia! Przy trenerze Janasie rozwiniesz skrzydła! Do boju GKS!

rad2 - 24 czerwca 2011, 20:18:04 - h-87-199-28-75.dolsatbelchatow.pl
Spadek

DENIS - 24 czerwca 2011, 20:27:38 - aas76.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie dziwie sie powadzenia Maciek

ok\sywie - 24 czerwca 2011, 22:20:42 - host-46-186-93-150.dynamic.mm.pl
taki z ciebie kapitan jak z ławy król maciuś cienias

obiektyw - 25 czerwca 2011, 11:45:38 - axt82.neoplus.adsl.tpnet.pl
jak na glownego kandydata do spadku to hit transferowy!!! bedzi duzym wzmocnieniem na 2 lige

GKS_B - 25 czerwca 2011, 14:19:37 - adoh23.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gdynia niech przestanie stękać. Co roku graliście o utrzymanie, więc ile jeszcze razy miało się Wam udać? 3 razy pod rząd walczyliście o utrzymanie, to wiadome było że w końcu spadniecie. Prorokujecie spadek GKS, tylko że od 2006 r. GKS ani razy nie był nawet w strefie spadkowej. Więc zastanówcie się co za bzdury piszecie? Prorokowaliście spadek jak odchodził Garguła i Jarzębowski. I co ku*wa? 3 lata minęły, a my wciąż w środku tabeli.

holland - 26 czerwca 2011, 0:33:26 - 54186792.cm-5-1b.dynamic.ziggo.nl
powodzenia SZMATLOK

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: