25 czerwca 2011, 17:53:54 - elenril
Ligowa porażka Bananca

Bananc Erewan przegrał na własnym stadionie 0-1 (0-1) w meczu 14. kolejki ormiańskiej ekstraklasy z liderującym Gandzasarem Kapan. Bananc jest potencjalnym rywalem Jagiellonii Białystok w II rundzie eliminacyjnej Ligi Europy.

25 czerwca 2011, 16:00 - Erewan
Bananc Erewan 0-1 Gandzasar Kapan
Alen Hambardzumjan 17

Bananc: 28. Nikolaj Sargsjan - 19. Howhannes Hambardzumjan, 2. Jarema Kawaciw, 4. Grisza Chaczatrjan, 3. Gagik Dagbaszjan, 16. Walter Pogosjan, 7. Artak Daszjan, 11. Arsen Balabekjan (61, 9. Du Bala), 18. Bruno Corrêa, 6. Artur Jedigarjan (79, 14. Benik Howhannisjan), 8. Artur Woskanjan (46, 10. Norajr Gjozaljan).

żółte kartki: Ara Chaczatrjan, Armen Tatincjan, Alen Hambardzumjan (Gandzasar).

Jeśli Jagiellonia wygra w dwumeczu I rundy eliminacyjnej Ligi Europy z Irtyszem Pawłodar, to zagra 14 i 21 lipca ze zwycięzcą pary Bananc - Olimpi Rustawi.

Bananc Erewan jest obecnie na przedostatnim, siódmym miejscu w tabeli z 12 punktami na koncie. Ewentualny rywal Jagiellonii dziś poinformował także o pozyskaniu Dmytro Nepohodowa, 23-letniego bramkarza z ukraińskiego Metałurha Donieck. W meczach Ligi Europy nie zagrają natomiast dwaj podstawowi zawodnicy wicemistrza Armenii z 2010 roku - środkowy obrońca Ararat Arakeljan, który rozwiązał swój kontrakt, oraz kontuzjowany bramkarz Stepan Gazarjan.

z - 25 czerwca 2011, 17:54:56 - *.adsl.szeptel.net.pl
bardzo dobrze

TSW - 25 czerwca 2011, 17:56:43 - *.68.76.220.brzesko76.tnp.pl
Jaga wy to macie szczescie Irtysz przegrywa z Ostatnia druzyna a teraz znow Bananac przegrywa i na dodatek jest przedostatni III runda musi byc !!!! wasza!

wasiul90 - 25 czerwca 2011, 18:01:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czyli Jaga zagra pewnie z Olimpi Rusawi :D Bo jeśli Bananac w takiej formie to myśle że Olimpi ich przejdzie. Ale tak czy siak, III runda musi być :D

bart88 - 25 czerwca 2011, 18:13:11 - *.glowanet.pl
bananek przegrał ?:P szkoda bananka

teoretyk - 25 czerwca 2011, 18:16:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
wyobraźcie sobie teraz, że wszystkie nasze drużyny awansują do faz grupowych LM i LE (4 grupy po 3 rywali=12 rywali)
faza grupowa trwa od września do połowy grudnia, co daje jakiś 15 terminów ligowych + powiedzmy 3 pucharowe.
co daje name około 12 x 18 = 216 w większości bezsensowynych newsów o wynikach rywali naszych drużyn

do teoryty - 25 czerwca 2011, 18:30:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
zapomniales dodac te mecze co sa rozgrywane miedzy soba w grupach

dosk - 25 czerwca 2011, 18:34:54 - *.beskidmedia.pl
a czy to coś zmienia przed pojedynkiem w LE ?

Rafał - 25 czerwca 2011, 18:45:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jagielonia i tak odpadnie w 1 rundzie więc nie ma co gdybać.

łańcut - 25 czerwca 2011, 19:08:29 - *.opera-mini.net (*.175.58.179)
teoretyk - myślę że każdy tu obecny zadowoliłby się dwiema dużynami w grupach praktycznie awans naszych czterech do fazy grupowej jest raczej mniej prawdopodobny niż triumf jednej w LE

do Rafal - 25 czerwca 2011, 19:47:00 - *.pools.arcor-ip.net
Twoje komentarze sa zenujace... i naucz sie pisac poprawnie nazwe druzyny
Do Redakcji : Najlepiej jak by nie bylo mozliwosci pisania komentarzy... to tylko psuje wizerune tej strony...

DENIS - 25 czerwca 2011, 19:57:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Super

Her Flick - 25 czerwca 2011, 20:54:45 - *.eltronik.net.pl
do czego to doszło... żeby polski klub bał sie czy przejdzie druzyne o nazwie: Bananek...

do_her sra - 25 czerwca 2011, 23:08:45 - *.adsl.inetia.pl
Kto się boi, chyba ty?

Forsell - 26 czerwca 2011, 0:57:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Teoretyk, na tym polega właśnie magia tej strony Oby tak dalej panowie, pozdrowienia ze Lwówka Wlkp, LTP POGOŃ LWÓWEK !

a_nie - 26 czerwca 2011, 8:10:19 - *.n2.ips.mtn.co.ug
nie winno byc, Banats ? nie wiem nie znam sie jezyku Ormianskim , ale to nic ... mysle ze Jaga da rade , ale pewnie zamiast Armienii bedzie Gruzja w 96 %

kosmokwaki - 26 czerwca 2011, 10:04:18 - *.adsl.inetia.pl
A może mi ktoś powiedzieć dlaczego jak kliknę w profil piłkarza Jarema Kawacic to pokazuje się cały jago dorobek piłkarski, jak ten zawodnik w polskiej lidze nigdy nie grał?

łańcut - 26 czerwca 2011, 11:48:25 - *.opera-mini.net (*.174.51.42)
kosmokwaki- tutaj każdy grajek może przedstawić swoją metrykę nie koniecznie grający w polsce, może ten Kawaciw zna język polski i sobie uzupełnił

Portowiec - 26 czerwca 2011, 11:48:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl