[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


30 czerwca 2011, 9:57:50 - koofel
Kolejni zawodnicy odchodzą z Wisły Płock

W beniaminku pierwszej ligi Wiśle Płock trwa kompletowanie kadry na nowy sezon. Wiadomo już, że z klubu odejdzie spora grupa zawodników.

W związku z wygaśnięciem kontraktów z Tomaszem Grudniem, Rafałem Grzelakiem, Marcinem Nowackim, Michałem Twardowskim, Bartoszem Wiśniewskim, Jakubem Zabłockim i Arkadiuszem Żaglewskim wymienieni zawodnicy opuszczają Wisłę Płock. Kilka dni temu rozwiązano za porozumieniem stron umowę z Mateuszem Bąkiem.

Negocjacje z Jagiellonią w sprawie pozostania w Wiśle Krzysztofa Husa zakończyły się niepowodzeniem ze względu na wygórowane żądania finansowe białostockiego klubu.


źródło: Wisła Płock

REKLAMA

Veronica - 30 czerwca 2011, 10:06:07 - 78.147.24.138
jak mecz jagielloni jest o 20:30, a ja jestem w Wielkiej Brytanii to mam ten mecz o 19:30 nie?

Bartek - 30 czerwca 2011, 10:06:29 - host-5db0eb52.sileman.net.pl
Puszczenie Nowackiego jest błędem.

hus - 30 czerwca 2011, 10:08:22 - ip-79-175-204-133.cable.smsnet.pl
Wisły Prezes jest błędem, chciałby aby każdy grał za darmo a sam zarabia miesięcznie 15tyś zł.

xxx - 30 czerwca 2011, 10:10:21 - 212.183.128.70
Veronica - tak skarbie mecz bedzie w uk o 19.30

REKLAMA

rafalski - 30 czerwca 2011, 10:10:27 - cns46.neoplus.adsl.tpnet.pl
Konkretne wietrzenie szatni przeprowadza pan Dmoszyński do spółki z Broniszewskim !

rand - 30 czerwca 2011, 10:11:21 - user-188-33-155-131.play-internet.pl
Veronica - a jak jesteś na Białorusi, to ten mecz masz o 21.30...

xxx - 30 czerwca 2011, 10:11:24 - 212.183.128.70
Veronica - tak skarbie mecz bedzie w uk o 19.30

Pogon - 30 czerwca 2011, 10:16:58 - z28-10.opera-mini.net (212.2.96.15)
Bedzie w tv mecz jagi?

Derek - 30 czerwca 2011, 10:21:09 - m145.class147.petrotel.pl
Najlepiej to wszystkich zostawić i im przez 10 lat płacić a skoro są tacy super to napewno trafią do Ekstraklasy

d - 30 czerwca 2011, 10:22:11 - 77-253-151-157.adsl.inetia.pl
nie, graja na boisku, nie w tv

Z - 30 czerwca 2011, 10:25:04 - user-31-175-234-67.play-internet.pl
szkoda Husa, przydalby sie

osman - 30 czerwca 2011, 10:34:23 - m145.class147.petrotel.pl
W pełni się zgadzam,że wyłącznie z tej ekipy szkoda Husa a największe dno to Wisniewski.

Co????? - 30 czerwca 2011, 10:41:23 - cnn233.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak puszczą Nowackiego to bd największy błąd !!!!

Jack - 30 czerwca 2011, 10:44:02 - adqh199.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wygórowane żądania :D No rzeczywiście, na pewno chcieli miliona za Husa, przecież to podstawowy zawodnik reprezentacji....

REKLAMA

P - 30 czerwca 2011, 10:54:12 - cin220.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo Panie Dmoszynski , znow Pan "dziala" ! Idz stac czlowieku i wiecej nie wracaj !

gucio - 30 czerwca 2011, 10:57:52 - host-46-186-28-83.dynamic.mm.pl
Szkoda Husa , Nowackiego i Twardowskiego , reszta krzyż na drogę. Odchodzi tylu piłkarzy a jak na razie tylko Sielewski przyszedł. Cienko to widzę.

OrzelekLDZ - 30 czerwca 2011, 11:44:43 - dynamic-78-8-195-249.ssp.dialog.net.pl
Marcin Nowacki bedzie grał w ŁKS-ie jestem o tym przekonany.

piszczel - 30 czerwca 2011, 12:04:55 - public7575.xdsl.centertel.pl
Zabłocki podpisał 4 letni kontrakt z Łódzkim Klubem Sportowym

adqs - 30 czerwca 2011, 12:26:02 - z-freewlan-um.pulman.pl
co z Radkiem Kursą?

cineq - 30 czerwca 2011, 12:27:30 - host-89-230-73-90.rzeszow.mm.pl
pogoń
mecz Jagi będzie w Polsacie Sport Extra i Polsacie Futbol od 20:10

P - 30 czerwca 2011, 12:38:09 - apn-95-40-245-235.dynamic.gprs.plus.pl
Kursa niestety zostaje

Freddy - 30 czerwca 2011, 12:38:57 - host-81-190-55-16.lublin.mm.pl
Dlaczego przy Bartoszu Wiśniewskim jest napisane że to obrońca?
On w Zniczu nie grał z Lewym na ataku?

oLo - 30 czerwca 2011, 13:35:22 - aauk78.neoplus.adsl.tpnet.pl
w Wiśle grał na obronie takich oni tam "specjalistów" mają...

zzzzkkkkss - 30 czerwca 2011, 13:47:23 - xdsl.185.c74.petrotel.pl
@oLo
Piszczek tez kiedys gral w ataku, oczywiscie Wisniewskiemu do niego hoho i jeszcze troche.

Fack - 30 czerwca 2011, 14:10:39 - m206.class147.petrotel.pl
Nie dawno pewien viceprezesik... co z czerwoniaków przesiadł się do luksusów stwierdził, ze Nowacki zostaje na 100%. A tu teraz takie info... załamać się idzie, jaka amatorka teraz rządzi w tym klubie!!

i - 30 czerwca 2011, 14:38:48 - 178-36-166-72.adsl.inetia.pl
Jacky, teraz jak zostales wiceprezesem w Wisle to siedzisz cicho, juz nie gardłujesz na temat tego co sie w klubie wyrabia! A to co teraz ROBISZ TAKZE TY to kpina, rozwalacie ten zespol i tyle. No ale juz jestes wiceprezesem Panie Jacky KIBICU, i kilkanascie tysi co miesiac na konto wpada.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: