[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


1 lipca 2011, 10:24:32 - euzi
Madejski, Zasada, Nowacki i Bledzewski w Miedzi

Nie trzech a czterech zawodników podpisało kontrakty z Miedzią Legnica. Oprócz Piotra Madejskiego, Mariusza Zasady i Marcina Nowackiego był to też Andrzej Bledzewski.

- Miedź buduje zespół, który ma walczyć o awans do I ligi, dlatego stawia na piłkarzy doświadczonych, którzy grali już na poziomie nie tylko I ligi, ale też Ekstraklasy, a nawet występowali w reprezentacji Polski - powiedział przewodniczący rady nadzorczej sponsora klubu Andrzej Dadełło.

Wszyscy pozyskani dziś przez Miedź zawodnicy mają w sumie na koncie aż 475 występów w Ekstraklasie. Madejski grał ostatnio w Kolejarzu Stróże, ale wcześniej m.in. w Górniku Zabrze, z którym spadł do I ligi. Zasada przez większą część kariery był zawodnikiem Polonii Warszawa, a Marcin Nowacki przez blisko 10 lat gry w Ekstraklasie zaliczył 157 meczów w tych rozgrywkach, m.in. w Odrze Wodzisław Śląski, Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski i Ruchu Chorzów. Ci trzej piłkarze są pomocnikami, pozyskany natomiast oprócz nich Bledzewski był bramkarzem w ekstraklasowych Górniku Zabrze, Górniku Łęczna i Arce Gdynia.


źródło: Miedź Legnica

REKLAMA

ddd - 1 lipca 2011, 10:29:14 - 178.73.49.10
Mają rozmach.

osiek - 1 lipca 2011, 10:29:50 - ejy134.neoplus.adsl.tpnet.pl
ekipe buduja

slawek - 1 lipca 2011, 10:30:57 - 77-253-22-215.adsl.inetia.pl
No to robią się pewniakiem do awansu

das - 1 lipca 2011, 10:32:24 - dynamic-78-8-70-164.ssp.dialog.net.pl
Witam . Mogłbym prosic opinie kibicow tych klubow w ktorych grali w poprzednim sezonie Ci zawodnicy . Pozdrawiam

REKLAMA

dudek - 1 lipca 2011, 10:40:03 - dynamic-81-168-168-82.ssp.dialog.net.pl
to zostało już tylko jedno miejsce do awansu

Okropny - 1 lipca 2011, 10:45:11 - kghm-251.lubin.dialog.net.pl (10.219.8.205)
O kurde!

vol - 1 lipca 2011, 10:47:39 - user-188-33-187-189.play-internet.pl
Madejski w ŁKS tak sobie - ale to na poziomie EX

robchy - 1 lipca 2011, 10:50:31 - 77-253-39-57.adsl.inetia.pl
Sosnowiec gratuluje awansu działaczy pieniędzy i sponsorów oraz włodarzy miasta.

WISŁA - 1 lipca 2011, 10:51:47 - 46.204.109.25.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Marcin Nowacki bardzo dobry pomocnik.Strzelił kilka bramek dla wisły więc bedzie dla was dużym wzmocnieniem.

west - 1 lipca 2011, 10:52:07 - wrzosek.ump.edu.pl
Andrzej Bledzewski klasa sama w sobie

adas - 1 lipca 2011, 10:59:08 - ikz226.internetdsl.tpnet.pl
szkoda bledzewski ze odchodzisz... klasowy gracz z ciebie. szkoda dla zielonych, ale mamy nowego golkipera i oby nie byl gorszy...
miedz awans. baniak potrafi przyciagac zaowdnikow... a swoja droga, kto sponsoruje miedz ze maja tyle siana na zawodnikow...??

mks - 1 lipca 2011, 11:02:27 - 245.175.84.77.rev.sfr.net
sponsoruje wlasciciel Miedzi Andrzej Dadełło DSA Financial group;] mamy 4 mln zl na ten zezeon i powinno styknac na awans;]

Paweł - 1 lipca 2011, 11:06:32 - czs165.internetdsl.tpnet.pl
Kurde, sam jestem podjarany takimi nazwiskami, ale nazwiska nie grają. Zobaczymy po pierwszych kilku meczach jak się sprawują chłopaki, bo jednak gra w II lidze wygląda trochę inaczej niż w I czy Ex. No ale wierzę w drużynę swą!!!

kiks - 1 lipca 2011, 11:08:07 - 89-77-191-224.dynamic.chello.pl
Bledza to najlepszy bramkarz w pierwszej lidze!

REKLAMA

witomino - 1 lipca 2011, 11:19:35 - 92.40.253.116.threembb.co.uk
Bledzewski dobry bramkarz wychowanek Baltyku Gdynia mistrz europy u21 o ile pamietam. Szkoda tylko ze mazgaj, uwazajcie zeby wam sie nie rozplakal... Kmwtw. Slimaki faworytem ligi ale boisko wszystko zweryfikuje.

Fafocle - 1 lipca 2011, 11:25:31 - b.static.aps-pl.pl
Te transfery Miedzi robią na mnie coraz większe wrażenie...

Tusk - 1 lipca 2011, 11:29:12 - 213-238-72-217.adsl.inetia.pl
Miedź z tym herbem to zawojuje w tym sezonie. Ich herb przyciąga piłkarzy jak magnes .

hehe - 1 lipca 2011, 11:30:44 - ip-91-193-196-54.enterpol.pl
kurde, byłem pewien, że Zasada po tym jak rozwiązał kontrakt z Polonią wróci do Łęcznej, a tu... olaboga, a szkoda bo zawodnik uniwersalny gra bardzo dobrze na lewej obronie jak i pomocy, do tego niezle bije rzuty wolne

mks - 1 lipca 2011, 11:34:13 - 245.175.84.77.rev.sfr.net
no przypatrz sie dokladnie;] w naszym herbie jest silne pole magnetyczne;;] ktore przyciaga wszystkich dobrych pilkarzy;]

przemKSP - 1 lipca 2011, 11:35:39 - proxy2.netia.pl
No niezła kapela w Miedzi. Myślę, że spokojnie byli by w czołówce I ligi. Awans raczej pewny.

Wernyhora - 1 lipca 2011, 11:37:49 - z27-05.opera-mini.net (79.184.127.138)
Bledzewski człowiek bez jąder! Zamiast walczyć o awans do ekstraklasy ucieka do Ljegnicy :-D. Ciekawe czy też dostał czteroletni kontrakt? Miedź ma dwie możliwości zupełnie skrajne. Albo awans albo problemy finansowe jeśli będą musieli przebudować skład. Ci grajkowie tak łatwo nie zrezygnują z apanaży które gwarantuje kontrakt.

18-30_ZS - 1 lipca 2011, 11:48:03 - 89-72-113-27.dynamic.chello.pl
To Miedź Legnica wyrasta na faworyta do awansu i dobrze. Tychy z drugiego raczej. My, walka o utrzymanie, ale jak się ma takich tzw. działaczy, właścicieli to lipa ma być i pewnie będzie. Rządzić by chciało b.wielu, mieć dobre pozycje, ale wielu się nie nadaje.

WKS - 1 lipca 2011, 11:52:02 - ns25.bydgoski.pl
Pogratulować rozmachu! Bledzewski i Madejski na pewno się przydadzą. Tylko mój Zawisza na razie śpi....

plock - 1 lipca 2011, 11:53:22 - ids172.internetdsl.tpnet.pl (192.168.10.29)
Nowacki byl 1 z 4 ktorzy wywalczyli nam awans, wielka szkoda ze odszedl, ale sam tego chcial, zmiany otoczenia
mysle ze wam sie przyda i da duzo z siebie na boisku.

sd - 1 lipca 2011, 11:55:29 - dynamic-62-87-215-1-42.ssp.dialog.net.pl
Adrian Woźniczka, Mariusz Mowlik ,Zbigniew Zakrzewski, Mariusz Zasada, Marcin Nowacki , Piotr Madejski, Andrzej Bledzewski -dotychczasowe wzmocnienia Miedzi.

fhg - 1 lipca 2011, 11:56:37 - dynamic-62-87-215-1-42.ssp.dialog.net.pl
W przyszłym tygodniu można spodziewać się kolejnej konferencji prasowej, podczas której poznamy kolejnych nowych piłkarzy Miedzi Legnica ze strony:
źródło: http://www.miedz-legnica.pl

mario - 1 lipca 2011, 12:20:59 - ool-45750a02.dyn.optonline.net
cos czuje ze "GRUPA WEDROWNA"wyczula kase w miedzince i pod nadzorem szefaP.BANIAKA robi skok ,oby to nie skonczylo sie odejsciem sponsora ktory tez jest malo znana osoba

zetor - 1 lipca 2011, 12:44:07 - apn-77-114-186-204.dynamic.gprs.plus.pl
do tego jeszcze ma dojść Podstawek z Polonii Bytom
na II ligę to będzie dream team - nawet w I byliby kandydatem do avansu
tylko : ile już było w Polszcze takich papierowych faworytów?

hhh - 1 lipca 2011, 13:07:26 - 213-94-182-199-dynamic.b-ras1.lmk.limerick.eircom.net
nowacki kaaaaassssaaaa

REKLAMA

gazda - 1 lipca 2011, 13:58:48 - dynamic-87-105-239-169.ssp.dialog.net.pl
panowie spokojnie pod jaraliście się co nie którzy tymi wzmocnieniami a to wszystko zweryfikuje boisko i jak szybko zespół się zgra ze sobą

taak haha - 1 lipca 2011, 16:02:59 - host-89-238-17-19.smgr.pl
taaak rok temu tez podobne mieliscie miec awans i ciagle napinki byly w komentarzach ze juz macie awans:D

PHX - 1 lipca 2011, 16:22:09 - blfd-4d08ee47.pool.mediaWays.net
Awans poprostu byc musi. Nie ma innej opcji.
Do Tusk: Nasz herb przyciaga jak magnez -masz racje, a jak sie kreci to juz w ogole...odjazd.

Legnica - 1 lipca 2011, 16:40:21 - 093105086138.legnica.vectranet.pl
Najważniejszą sprawą jest to czy nowi zawodnicy będą chcieli współpracować ze sobą i po prostu zasuwać po boisku. Nie będą przecież grali z tuzami z Ekstraklasy czy też 1 ligi. Na papierze wygląda to naprawdę elegancko ale zobaczymy jak będzie po rundzie jesiennej.

miedź - 1 lipca 2011, 16:47:18 - 082139013186.legnica.vectranet.pl
Po rundzie jesiennej będziemy mieli 7 pkt przewagi na drugim w tabeli MKSem Kluczbork ;d

Miedziak - 1 lipca 2011, 17:01:09 - 87.105.250.2
Najważniejsze teraz to aby zespół się zgrał ze sobą. Może być ciężko bo jest naprawdę mało czasu. No ale wszystko jest możliwe.

gks - 1 lipca 2011, 17:16:15 - aauu41.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zasada to średni grajek ale ma się za gwiazdę częste kontuzje trochę taka panienka.

Hutnik - 1 lipca 2011, 17:27:00 - public-gprs265363.centertel.pl
Piotr Madejski ma wyrok za sprzedanie meczu Motor-Hutnik...

edw - 1 lipca 2011, 18:56:06 - static-78-8-78-149.ssp.dialog.net.pl
w herbie miedzianki powinien byc lew z 2 kluczami a nie jakies gow..!

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: