1 lipca 2011, 21:03:56 - slady
Artur Sarnat trenerem bramkarzy Garbarni

Artur Sarnat będzie szkolił bramkarzy Garbarni Kraków - informuje sportowetempo.pl.

Jako zawodnik bronił bramki m.in. Cracovii, Wisły Kraków, Polonii Warszawa, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski i Korony Kielce. Jesienią 2001 roku grał w tureckim Diyarbakirspor Kulübü. Łącznie w najwyższej polskiej klasie rozgrywkowej wystąpił w 181 meczach.

marek - 1 lipca 2011, 22:29:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Artur nigdy nie będziesz uczciwym Polakiem!

don_Pedro - 1 lipca 2011, 23:11:36 - *.adsl.inetia.pl
No cóż, wszystko rozchodzi się po kościach, jak zawsze. Czego ten pan może nauczyć innych aż boje się pomyśleć...

dziku - 1 lipca 2011, 23:59:37 - *.multi-play.net.pl
a pierwszym trenerem zostanie Albin M.

KamykTSW - 2 lipca 2011, 0:03:52 - *.226.50.100
dziku - pierwszym trenerem jest Bukalski.

KSZO - 2 lipca 2011, 0:43:19 - *.adsl.inetia.pl
Artuuur .. za KSZO .. za nasz KS .. pójdziemy aż po .. ku*** Korony awans .. no nie ?

gruby2901 - 2 lipca 2011, 0:44:34 - *.148.149.46.ip.sptelek.com.pl
Wielcy znawcy piłki a pewnie żaden z nich nie rozegrał nawet minuty w żadnej klasie rozgrywkowej. A ten według was Artur S czyli Artur Sarnat może jeszcze niejednego bramkarza młodego pokolenia nauczyć na czym polega sztuka bronienia.

ostr - 2 lipca 2011, 0:59:01 - *.adsl.inetia.pl
Jedyną umiejętność jaką może przekazać młodym zawodnikom jest styl podkładania się pod wynik na korzyść drużyny przeciwnej z którą podpisze kontrakt w następnej rundzie.

grigori - 2 lipca 2011, 1:21:23 - *.adsl.inetia.pl
do ostr: idź spać dziecko, bo głupoty wypisujesz, nie oglądałeś meczów z barceloną i innymi drużynami, gdzie Artur Sarnat bronił niemożliwe sytuacje, więc nie wypisuj takich głupot, jeden incydent nie może kłaść się cieniem na znakomitej sylwetce czy karierze.

Naukowiec - 2 lipca 2011, 8:37:41 - *.aster.pl
będą się mogli doskonale nauczyć sposobów sprzedaży meczów ;)Pamiętam mecz Kszo -Korona po ktorym Kszo przegralo u siebie bodajrze 3:1 lub 4:1 bo Sarnat bronił, poźniej się okazało, że on miał już z Koroną kontrakt podpisany przed tym meczem. Nic dziwnego, że szmaty takie puszczał. Temu człowiekowi za sprzedaż meczy powinni zabronić jakiegokolwiek udziału w piłce nożnej.

sylvo82 - 2 lipca 2011, 8:55:47 - *.centertel.pl
jak dla mnie kpina!ale co sie dziwic u Donka sonduja powrot zbycha i Mira to w pilce powrot Artura S. tez jest mozliwy....tylko jakim on bedzie autorytetem dla mlodych chlopakow?!

west - 2 lipca 2011, 12:35:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl