[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


6 lipca 2011, 1:21:52 - maciejko
Adrian Błąd i Paweł Oleksy piłkarzami Zawiszy

Adrian Błąd z Zagłębia Lubin i Paweł Oleksy z Górnika Polkowice podpisali w poniedziałkowy wieczór kontrakty z beniaminkiem I ligi - Zawiszą Bydgoszcz.

Błąd to 20-letni pomocnik, wychowanek Zagłębia Lubin - dotychczas rozegrał 19 spotkań w ekstraklasie.

Oleksy to również 20-letni zawodnik. W rundzie wiosennej młody obrońca rozegrał osiem spotkań w barwach pierwszoligowego Górnika Polkowice, a wcześniej występował m.in. w Zagłębiu Lubin i Chrobrym Głogów.


źródło: Zawisza Bydgoszcz

ZKSUNIA - 6 lipca 2011, 1:26:04 - static-217-32.is.net.pl
młodzi zdolni i w pierwszej lidze sobie poradzą

Malymaja - 6 lipca 2011, 1:29:39 - z43-13.opera-mini.net (178.181.22.174)
Bardzo dobre ruchy transferowe robi Zawisza w tym sezonie za rok awans do ekstraklasy. Pozdro od Celulozy Kostrzyn

Zawiszaaa - 6 lipca 2011, 1:42:14 - dm.tvgawex.pl
Bardzo ładnie najlepsi młodzieżowcy plus wyjadacze ligowi bedzie dobrze w tym sezonie i tak tylko gramy o srodek tabelki w nastepnym o awans pozdrowienia dla wszyystkich co od lat dobrze nam zycza a napinaczy z grudziadza dymac

CHG - 6 lipca 2011, 1:49:38 - 217.98.242.162
Oleksy spisywal sie w chrobrym bardzo dobrze . Skromny i pracowity zadownik a takich sie ceni , dobre posuniecie zawisza :D

ktoś - 6 lipca 2011, 2:19:32 - sm3.sml.pl
Ja myślę, że to był wielki Błąd brać tego z Zagłębia :D

z - 6 lipca 2011, 7:15:13 - 213-216-114-66.ip.netia.com.pl
zawisza na dzien dzisiejszy z tymi ktorzy sa na testach nie sa nawet w stanie utrzymac sie w 2lidze.taka jest prawda..nie dalej biara szroty z extralklasy

Leon - 6 lipca 2011, 8:05:14 - mainframe.rene.com.pl
Po wynikach ich poznacie. Poczekajmy na pierwsze 3 kolejki - one wyjaśnią na co stać Zawiszę.

idc - 6 lipca 2011, 8:29:18 - baq146.neoplus.adsl.tpnet.pl
Baba Jaga ściąga swoich zawodników

Mariusz - 6 lipca 2011, 8:47:39 - 87-206-81-53.dynamic.chello.pl
Dobre transery!Młodzi perspektywiczni sprawdzeni, a nie ściagani na podstawie youtube jak Legia i inni

Bad_boy - 6 lipca 2011, 9:05:32 - z47-16.opera-mini.net (77.113.68.90)
Do Zawisza.
Co ty masz do Grudziądza?

grubasek - 6 lipca 2011, 9:09:12 - 188.146.100.205.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Powodzenia Adi!

mat - 6 lipca 2011, 9:14:21 - 178.212.48.83
to są transfery definitywne czy wypożyczenie wie ktoś?

qwe - 6 lipca 2011, 9:19:41 - aejh177.neoplus.adsl.tpnet.pl
grudziadz to najwieksze napinatory w polsce,a nic nie reprezentuja

P_Chrobry - 6 lipca 2011, 9:49:13 - static-81-219-117-149.devs.futuro.pl
Grał Oleksy w Chrobrym ale za bardzo mu nie szło mam nadzieje że uda mu się w Zawiszy.
Pozdrowienia z Głogowa

g - 6 lipca 2011, 10:09:44 - 89-75-173-251.dynamic.chello.pl
spokojnie ... pożyjemy zobaczymy ...!
...tylko Bydgoszcz i Zawisza
to jest miłość mego życia ...!
po(Z)dr dla normalnych !

Oli G-dz - 6 lipca 2011, 10:33:32 - 178-37-227-199.adsl.inetia.pl
Zawisza zawsze się wywyższał, a tak naprawdę to zakompleksiony klubik !

do oli - 6 lipca 2011, 10:51:37 - z47-14.opera-mini.net (178.182.53.120)
Chyba ty jestes zakompleksiony skoro tak piszesz. lepiej szukajcie kibicow na 1 lige bo kto bedzie kibicowac? powodzenia dla Zawiszy.

zl - 6 lipca 2011, 10:51:57 - 89-72-5-34.dynamic.chello.pl
Bład na wypożyczeniu.

Zlu - 6 lipca 2011, 11:21:56 - 80.50.139.254
Ambitne chłopaki mają papiery na granie i to nasze chłopaki sami byli kibicami i do tego dalej są na boisku zostawią serce. Pozdro dla Ztki !!!

Resovia - 6 lipca 2011, 12:13:59 - gw1.wsiz.rzeszow.pl
lepiej niech wasz trener wezmie Pawla Wegrzyna z Unii Tarnow. miałem okazje ogladac tego pilkarza kilka razy i ma chlopak papiery do gry, a poza tym, to bardzo ulozony i spokojny czlowiek, ktory wie czego chce.

przytulski - 6 lipca 2011, 13:15:42 - dynamic-78-8-232-213.ssp.dialog.net.pl
a co z testowanym w Zawiszy Masłowskim ?

kibic - 6 lipca 2011, 14:40:00 - 89.191.147.124
Bład napewno będzie przydatny u nas ,powodzenia

bmn - 6 lipca 2011, 15:30:00 - 82.160.226.237
masło już pojechał do domu podziękowali mu po sparingu

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas