6 lipca 2011, 23:50:28 - slady
Michał Grobelny i Adrian Owczarek na testach w Jarocie

Jarota Jarota wygrał w meczu kontrolnym z niżej notowanym rywalem GKS-em Dopiewo 1-0. W składzie drugoligowca pojawili się Michał Grobelny z Ilanki Rzepin oraz strzelec zwycięskiej bramki - Adrian Owczarek z 1920 Mosina.

21-letni napastnik ma za sobą grę w Promieniu Opalenica i Górniku Łęczna. Zaliczył także dwa mecze Pucharu Ekstraklasy w ŁKS-ie. W Ilance gra od półtora roku.

Adrian Owczarek ma 19 lat. Gra na pozycji napastnika. Mierzy 188 cm wzrostu, waży 77 kg. Jest synem szkoleniowca Jaroty - Czesława Owczarka.

źródło: własne / Jarota Jarocin

z - 6 lipca 2011, 23:57:00 - *.adsl.szeptel.net.pl
bardzo dobry zawodnik

RZEPIN - 6 lipca 2011, 23:58:59 - *.multimo.pl
No ładnie 20 lipca wróci na były stadion. Kibice nie będą mu dziękowac...

JKS - 7 lipca 2011, 0:14:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z bardzo dobrej strony się dzisiaj pokazali ! Brawo chłopaki, tylko Jarota !!!

Kibic - 7 lipca 2011, 0:26:23 - *.12-3.cable.virginmedia.com
ziggy z czym ty czlowieku wylatujesz wlasnie to pokazuje jakich calisia ma slaby zespol jezeli testuje 50 pilkarzy!!!

Ilanka - 7 lipca 2011, 1:16:34 - *.opera-mini.net (*.114.66.50)
Dzięki Michał za cały sezon! Zapraszamy do Rzepina! Pozdrawiam

panu - 7 lipca 2011, 12:04:16 - *.centertel.pl
widzialem jak gra ten chlopak w Pucharze Polski z Ilanka, bdb zawodnik no i niezla bramka ! zycze sukcesow, teraz 2 liga, a za rok Ekstraklasa ;-)