18 lipca 2011, 15:25:51 - slady
Gol Mariusza Lewandowskiego

Mariusz Lewandowski zdobył swoją pierwszą bramkę dla PFK Sewastopol w nowym sezonie II ligi ukraińskiej. Polak strzelił bramkę w wygranym 2-0 (0-0) meczu 1. kolejki z Krymtepłycią Mołodiżne. Były reprezentant Polski rozegrał całe spotkanie.

17 lipca 2011, 19:00 - Mołodiżne
Krymtepłycia Mołodiżne 0-2 PFK Sewastopol
Jewhen Czepurnenko 64, Mariusz Lewandowski 72

żółte kartki: Bohdan Jesyp, Taras Mychajluk - Serhij Woronin, Roman Wojnarowśkyj, Anton Kramar.

sędziował: Andrij Lisakowśkyj (Odessa).
widzów: 3250.

W drużynie PFK Sewastopol zagrał były piłkarz Lechii Gdańsk - Serhij Woronin.

postronny - 18 lipca 2011, 15:27:46 - *.netia.pl
Krymtepłycia Mołodiżne wymiata :D

mucha - 18 lipca 2011, 15:29:25 - *.kielce.vectranet.pl
brawo maniek

SkibiAG - 18 lipca 2011, 15:35:44 - *.mlyniec.gda.pl
Brawo! Chciałbym posłuchać dopingu na Krymtepłyciu ;)))

roro - 18 lipca 2011, 15:36:48 - *.icpnet.pl
@postronny
I obserwuje Lewandowskiego. To byłby wpis w cefałce: Krymtepłycia Mołodiżne ;)

aaa - 18 lipca 2011, 15:50:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mario Lewy na krola strzelcow!!! na euro go!! do kadry !!! Mariooo pamietamy!!!

s-kadra - 18 lipca 2011, 15:52:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Mariusz.Szkoda Mariusz.Brawo za zdobyta bramke.Szkoda ze grasz w 2 lidze ukrainskiej;(.Pozdro

bb - 18 lipca 2011, 16:03:39 - *.unknown.vectranet.pl