[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


18 lipca 2011, 19:44:33 - euzi
Krzysztof Król piłkarzem Podbeskidzia

Nowym piłkarzem Podbeskidzia Bielsko-Biała został Krzysztof Król. 24-letni obrońca podpisał kontrakt, który będzie obowiązywał przez najbliższe dwa lata.

- Król to zawodnik o olbrzymim potencjale piłkarskim. Nie przejmuję się opiniami o jego pobycie w kilku poprzednich klubach. Biorę go pod swoją opiekę i jestem przekonany, że Podbeskidzie będzie miało z niego dużo pożytku - powiedział zaraz po podpisaniu kontraktu trener Robert Kasperczyk.

Testowany ostatnio przez AS Varese 1910 i RB Leipzig Król zeszłą rundę spędził w Polonii Bytom.


źródło: Podbeskidzie Bielsko-Biała

REKLAMA

adr - 18 lipca 2011, 19:46:07 - 78.8.104.140
I dobrze. Wreszcie poważne nazwisko. Zbieramy byłych galacticos i szykujemy się na podbój ekstrafarsy.

wow - 18 lipca 2011, 19:46:31 - aapx197.neoplus.adsl.tpnet.pl
wow

MatiPB - 18 lipca 2011, 19:46:35 - aenj23.neoplus.adsl.tpnet.pl
A jeszcze dziś był na testach we Włoszech.
Masakrycznie słabo grał w Polonii, lepiej śćiągnąć jakiegoś młodego, ambitnego chłopaka niż tego darmozjada i lalusia.

do_krzyzak - 18 lipca 2011, 19:47:17 - elb153.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pozdro Krzyzak. Zawsze marzylem, ze TSP pozyska w koncu gracza tego formatu. Napewno zdolny gracz, bedzie z niego pozytek.

REKLAMA

Pedro - 18 lipca 2011, 19:49:09 - 68-moc-9.acn.waw.pl
powodzenia hahaha

znafca - 18 lipca 2011, 19:51:12 - ppp143240.ostnet.pl
raczej będzie to kolejny niewypał, mam nadzieję, że chociaż tani w utrzymaniu, oby nie skończyło się jakąś katastrofą bo jak na razie, żadnego konkretnego transferu

Jack - 18 lipca 2011, 19:51:57 - afcm111.neoplus.adsl.tpnet.pl
adr nie wiem czy takie poważne ;)

aaa - 18 lipca 2011, 19:52:48 - adbb244.neoplus.adsl.tpnet.pl
bdb zawodnik krzysiu pokaz na co Cie stac! Real pamieta!

Fafocle - 18 lipca 2011, 19:53:02 - 217.153.67.212
Prawda, prawda ;D

omd - 18 lipca 2011, 19:53:57 - klient-88-135-163-136.StrefaWiFi.kolnet.eu
kibice Podbeskidzia powiedzcie czy zapadla juz decyzja gdzie zostanie wypozyczony Mateusz Zyla ?

adr - 18 lipca 2011, 19:54:08 - 78.8.104.140
@znafca: Sourek, który grał w ostatnim sezonie w Lidze Mistrzów to nei jest konkretny transfer??? Albo jeden z najlepszych pomocników słowackiej ligi Naher???

TSPfan - 18 lipca 2011, 19:56:16 - 078088063236.bielskobiala.vectranet.pl
Super mam nadzieje ze bedzie pomocny dla TSP Sourek przyszedł z MSK Żylina(wystepy w LM)i teraz Król z kadry B Realu Madryt i Jagi

rafi - 18 lipca 2011, 19:57:04 - abrq6.neoplus.adsl.tpnet.pl
oprocz znafcy czy wszyscy kibice Podbeskidzia z choinki sie urwali? poczytajcie artykuly na jego temat na weszlo- jezdzil samochodem Raula, odrzucil propozycje z Palermo , chcial budowac potege 4 liigowego Lipska itd- chlopak parodia !!

Ted - 18 lipca 2011, 19:59:52 - dxr243.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mati PB A Ty uważasz .ze 24 lata to stary zawodnik ?

REKLAMA

ramona - 18 lipca 2011, 20:00:50 - dja99.neoplus.adsl.tpnet.pl
dobrze prawisz rafi. Król to typ - pośmiewisko. To nie on jest za słaby dla klubów to kluby są za słabe dla niego

znafca - 18 lipca 2011, 20:04:18 - ppp143240.ostnet.pl
Ted, młody zawodnik to w normalnym świecie 17-18 lat. Jak ma talent to wtedy przebija się do składu i gra.
Tylko w Polsce wyżelowany laluś z dobrym managerem i jeszcze lepszym CV w wieku 24 lat robi za młodego, zdolnego, perspektywicznego i siedzi na głównie ławie.

king of th - 18 lipca 2011, 20:07:52 - 02dbca64.bb.sky.com
ten jest dobry mozna zec lepszy od nawozu hehe

fbdb - 18 lipca 2011, 20:08:25 - catv-user-119-63.bielsat.com.pl
Transfery TSP to jakaś farsa!!! Porażająco słabe transfery TSP!!! Dla mnie to pewniak do spadku!!!

Gao Feng - 18 lipca 2011, 20:10:50 - p4FC326EF.dip.t-dialin.net
Na poczatku moze jeszcze troche pogra, potem lawka, trybuny i kolejne testy gdzies zagranica.

lmA - 18 lipca 2011, 20:29:31 - acpm72.neoplus.adsl.tpnet.pl
no to podbeskidzie spadek.

Boj - 18 lipca 2011, 20:37:34 - aabd236.neoplus.adsl.tpnet.pl
ME Podbeskidzie - GTS Bojszowy 0-4 (0-2) Wesecki, Wróbel 2 i samobojcza

pasiasty - 18 lipca 2011, 20:47:39 - 77-254-217-94.adsl.inetia.pl
Zdecydowanie lepszy skromny, ale pozyteczny na boisku Sacha niz Krol i jego wybujale ego.

ramona - 18 lipca 2011, 20:52:03 - dja99.neoplus.adsl.tpnet.pl
dawać na niebiesko! toż to Król ten co od Raula samochód pożyczał!

. - 18 lipca 2011, 20:54:31 - 89-68-27-69.dynamic.chello.pl
tosz to Polska tu talentów od groma a tych po 25 roku życia to ho ho.. gdzie w innych krajach prawdziwy talent w wieku 25 lat jest uznawany za starego wygę, ma dwucyfrową liczbę meczy w reprezentacji na koncie to u nas dopiero debiutują...

abc - 18 lipca 2011, 20:55:16 - user-46-113-44-24.play-internet.pl
obiektywnie muszę przyznać że kiedyś gościu miał papiery na granie tylko sodówka mu uderzyła do głowy. Teraz też moze być solidnym lewym obrońcą. W ataku sobie jakos radzi ale w obronie popełnia błedy i wydaje mi się że nie współpracuje ze stoperami...mimo wszystko wolałbym go w Jadze zamiast Norambueny i Bartczaka razem wzietych

rrrrrrrrrr - 18 lipca 2011, 20:56:59 - chi199.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ja na miejscu prezesa Podbeskidzia to tego Króla to bym nawet nie wziął jakby on miał grac za darmo.Ten zawodnik ma niedobrze w głowie

Kamilos - 18 lipca 2011, 21:04:58 - adqv89.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bravo za transfer. Nareszcie jakiś piłkarz na poziomie. Trzymaj się Krychu i powodzenia w Bielsku-Białym!!!

fbdb - 18 lipca 2011, 21:10:36 - catv-user-119-63.bielsat.com.pl
Nie no!!! TSP stawia na wychowanków ... innych klubów!!!

ada - 18 lipca 2011, 21:14:45 - 078088055162.bialystok.vectranet.pl
Król to piłkarz,który mógł daleko zajść.Na pewno ma potencjał piłkarski.Niestety jego największy problem,to głowa.Na boisku błędy próbuje naprawiać brutalnymi faulami,a poza boiskiem robi z siebie pośmiewisko,udzelając wywiadów tabloidom.W Jadze żegnany z wielka ulga,pewnie w Bytomiu podobnie.

REKLAMA

:) - 18 lipca 2011, 21:22:35 - 89-75-175-102.dynamic.chello.pl
pozostaje mieć nadzieję, że trochę zmądrzeje wszak papiery na grę to on miał.
a tak przy okazji, w tamtym czasie było 3 Polaków w rezerwach Realu - Król, Glik i kto jeszcze, bo nie mogę skojarzyć?

do :) - 18 lipca 2011, 21:24:27 - 84-10-231-121.dynamic.chello.pl
Szymon Matuszek

edek - 18 lipca 2011, 21:34:36 - apn-95-40-170-222.dynamic.gprs.plus.pl
w 4 lidze niemieckiej go nie chcieli... błąd podbeskidzia nie uczą się na błędach innych...

Hanak - 18 lipca 2011, 21:40:30 - 173.130.broadband3.iol.cz
Ja mam rad knedliki a kral na hrade bydli:-)

ale jaja - 18 lipca 2011, 21:51:10 - user-46-113-192-24.play-internet.pl
@hanak, přísloví pro Król:
Stokrát opakovaná lež se stává pravdou!

paluch - 18 lipca 2011, 21:52:28 - aadu189.neoplus.adsl.tpnet.pl
To jest jakiś Narcyz,szum od miesiąca ,mnóstwo klubów za kasą biega jak hiena za padliną!Na tematy sportowe,wszyscy zachwyceni tylko gonią po jednym treningu!!!

ale jaja - 18 lipca 2011, 21:53:47 - user-46-113-192-24.play-internet.pl
a Hanek nam napisał że lubi knedliki a Król to mieszka w zamku

Marco - 18 lipca 2011, 22:17:38 - customer38512.104.wv.cust.t-mobile.co.uk
musi tam byc niezly skauting, za granica by znalezli 3 razy lepszego , ulozonego pilkarza i pewnie tanszego, ale oczywiscie lepiej pojsc na latwizne i wziasc znanego w polsce , ale chyba najbardziej przereklamowanego mlodego pilkarza, ktory nigdzie sie nie sprawdza.

wiem - 18 lipca 2011, 22:21:24 - host8925158159.joynet.3s.pl
oby u was pograł , tak przynajmniej dopóki na dworze ciepło , bo potem to tylko kasa.

anthrax - 18 lipca 2011, 22:29:04 - acjz235.neoplus.adsl.tpnet.pl
Większość z kibiców TSP (w tym również i ja) mamy bardzo mieszane uczucia co do tego piłkarzyka. To raczej będzie wielka pomyłka niż wzmocnienie i dziwię się, że sztab trenerski zaangażował takiego klauna...

v - 18 lipca 2011, 22:36:50 - pc-88-138.akademiki.uni.torun.pl
Nie znam goscia, ale na pewno nie bede budowal opinii o nim na podstawie artykulu w fakcie. kto wie ile redaktorzy dali od siebie, no i czy w ogole taki wywiad był. Wiecej dystansu do zycia, mediow

PS! - 18 lipca 2011, 22:38:07 - public140438.xdsl.centertel.pl
Pamiętam jak w 2007 roku w meczu z Brazylią dostał on czerwoną kartkę w pierwszej połowie a były to Mistrzostwa bodajże U21 czy U20. O dziwo Polska wygrała po golu Krychowiaka

edi - 18 lipca 2011, 22:46:57 - 83-168-106-57.pz3-nat.espol.com.p.106.168.83.in-addr.arpa
były piłkarz Realu Madryt.
dobrze że gwiazda tego formatu zagra w polskiej ekstraklasie.

pogoniarz - 18 lipca 2011, 22:52:04 - 255.Red-213-98-221.dynamicIP.rima-tde.net
Moim zdaniem lokalny piłkarz który cos chce bedzie lepiej grał od takiej "gwiazdy" o której chyba nie słyszałem, ciekaw jestem jak podbeskidzie sprosta nowym rozgrywką.

pogoniarz - 18 lipca 2011, 22:59:06 - 255.Red-213-98-221.dynamicIP.rima-tde.net
*-om

gggg - 18 lipca 2011, 23:04:47 - 109.231.6.59.koba.pl
dla niego obecnie piłka nożna zaczyna się i kończy na żelu na włosach. modelowo zmarnowana kariera piłkarska.

jaku - 18 lipca 2011, 23:17:58 - public-gprs122101.centertel.pl
Zobaczymy. napewno nie kosztował kroci, bo to tylko opcja zapasowa dla Osy. Jak się nie sprawdzi w Podbeskidziu, to marna jego dalsza kariera.

666 - 19 lipca 2011, 1:48:39 - 89-72-217-247.dynamic.chello.pl
Przyjedzie pożyczonym autem od Raula

NVI - 19 lipca 2011, 2:13:39 - 78.8.104.140
To bardzo ciekawy transfer. Może jeszcze kilka osób się zdziwi, jak dobrze umie grać w piłkę;)

Królowa - 19 lipca 2011, 3:17:29 - abbi67.neoplus.adsl.tpnet.pl
Krzysztof Król to nie tylko piłkarz, to styl życia.

Borys - 19 lipca 2011, 9:58:56 - 77.252.190.252
Masakra... za jakie grzechy oby nie było tak źle jak się zapowiada...

obiektor - 19 lipca 2011, 11:07:28 - 213.172.178.202
co Wy chcecie od tego transferu? Będzie gwiazdorstwo i żelik to będzie ławeczka i tyle! W Bielsku nie grają tacy gogusie tylko prawdziwi mężczyźni

Mintai - 19 lipca 2011, 11:25:04 - 118.37.euro-lan.pl
Jak grał w Chicago to wyrwał jakąs dobra modelke! Za to mam do niego szacunek!

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: