[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


20 lipca 2011, 16:33:46 - siemian
Tadas Kijanskas w Koronie

Tadas Kijanskas został piłkarzem Korony Kielce. Litewski obrońca podpisał z klubem z Kielc dwuletni kontrakt.

Kijanskas ma 25 lat. Przez prawie całą karierę reprezentował barwy rodzimych klubów - m.in. Vėtry Wilno, FK Šilutė czy FBK Kaunas. Razem z tym ostatnim Litwin świętował zdobycie mistrzostwa kraju w 2006 roku. Do Polski reprezentant Litwy trafił rok temu, zostając piłkarzem Jagiellonii Białystok. W drużynie z Białegostoku rozegrał 16 meczów w Ekstraklasie i strzelił dwa gole.


źródło: własne / Korona Kielce

PG - 20 lipca 2011, 16:36:14 - 87-206-138-142.dynamic.chello.pl
Tadeusz Kijanka.

Quadros - 20 lipca 2011, 16:36:28 - 188.146.219.209.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Czyli Hernani nie wróci ?

KORONA - 20 lipca 2011, 16:43:03 - 178235114158.unknown.vectranet.pl
No czekamy napinacze że spadek...

drwal - 20 lipca 2011, 16:50:36 - 5ad828fa.bb.sky.com
spadek

MIETEKK - 20 lipca 2011, 16:51:15 - adlr34.neoplus.adsl.tpnet.pl
PG - błąd. Tadas Kijanskas to po prostu Tadeusz KIJAŃSKI. Gwoli ścisłości warto zaznaczyć, że ów piłkarz jest etnicznym Polakiem.

pies - 20 lipca 2011, 16:52:07 - mail.profitcorp.net
spadek

fds - 20 lipca 2011, 16:53:55 - ip-93.159.53.194.static.crowley.pl
korona do I ligi

z - 20 lipca 2011, 16:57:23 - dynamic-78-8-47-242.ssp.dialog.net.pl
Wg mnie Widzew i Podbeskidzie spadną no ale tylko tak gadam....

il_Mentoro - 20 lipca 2011, 17:00:29 - 84-10-155-214.dynamic.chello.pl
"Czyli Hernani nie wróci ?" - No przecież trenuje od poniedziałku z zespołem. Ma propozycje z trzech klubów i jak maja dac za niego 500k euro to niech idzie.

Koroniarz - 20 lipca 2011, 17:16:01 - public893.xdsl.centertel.pl
jak na razie jeden obrońca z Jagiellonii się sprawdził...Oby ten też poszedł w ślady Pavola

ss - 20 lipca 2011, 17:27:14 - ip-195-182-193-233.opensvit.ua
To jest podobny typ do Stano w sensie, ze lepszy jest w ofensywie niż w defensywie. W obronie wali takie babole, że szkoda gadać.

Abdul - 20 lipca 2011, 17:46:13 - 94.144.63.149
Korona spadek!

il_Mentoro - 20 lipca 2011, 17:59:54 - 84-10-155-214.dynamic.chello.pl
Środek tabeli raczej...

onst - 20 lipca 2011, 18:18:16 - 83.238.5.206 (87.205.152.236)
No ok, Hernani papa, masz co chciałeś, a ostatnio g... grałeś

Lenin - 20 lipca 2011, 18:41:03 - abdj54.neoplus.adsl.tpnet.pl
głównym kandydatem do spadku jest póki co Jagiellonia

09 - 20 lipca 2011, 18:42:44 - ppp-01-main.timplus.net
kuruna spadek

fff - 20 lipca 2011, 18:44:19 - ejw199.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dziwna sytuacja jest Polakiem to powinien mieć w Polsce prawidłowo zapisywane nazwisko a nie zlituanizowane.

Koroniarz - 20 lipca 2011, 18:49:28 - public893.xdsl.centertel.pl
Powiem wam że też tak sadziłem ze spadek ale po sparingach tego nie widać żeby korona jakość tragicznie słabo grała... Wszystko się okaże po pierwszych czterech - pięciu kolejkach.

ekse - 20 lipca 2011, 18:52:29 - acfp197.neoplus.adsl.tpnet.pl
spadek

DENIS - 20 lipca 2011, 19:31:18 - abk88.neoplus.adsl.tpnet.pl
Powodzenia

koronakiel - 20 lipca 2011, 19:33:36 - z04-13.opera-mini.net (212.2.96.15)
Przecież Hernani wrócił do Korony i już trenuje z zespołem. Gadacie takie głupoty. Brawo Korona,że pozyskała Kijanskasa i życzę Ci powodzenia w każdym meczu żeby prezentuje się lepiej. Pozdrawiam od fan Korona Kielce

il_Mentoro - 20 lipca 2011, 20:40:02 - 84-10-155-214.dynamic.chello.pl
"Powiem wam że też tak sadziłem ze spadek" - człowieku ty sie jeszcze "Koroniarz" podpisujesz? Wstyd mi za takich kibiców! Lepiej sie podpisuj "chorągiewka" ! Bo po paru porażkach znow będziesz to pisał !!!

:) - 20 lipca 2011, 21:07:48 - 84-10-181-8.dynamic.chello.pl
"Andrzeju nie denerwuj się"

SCYZOR - 20 lipca 2011, 21:15:18 - 078088229237.kielce.vectranet.pl
Ile razy mam pisać że spadniemy? mało wam jeszcze?

Walet - 20 lipca 2011, 23:12:59 - 77-254-154-157.adsl.inetia.pl
Ja nadal potwierdzam ze spadek, jak gra w sparingach -totalny motloch, bramki dla Korony padają po błędach piłkarzy testowanych lub młodej ekstraklay. W lidze nie ma szans z taka gra bieganie i bieganie niby presing na przeciwniku. Wielka taktyka, lepsza technicznie drużyna i 2:0 do połowy. Tak nas załatwiła Polonia W w Kielcach- dała się wyszalec i zmeczy potem robiła co chciała. Tak wiec trochę zimnego kompresiku na głowę. Walka o utrzymanie co najwyżej!!!

fish - 20 lipca 2011, 23:52:17 - apn-95-41-48-159.dynamic.gprs.plus.pl
Obrona i pomoc w Koronie jest mocna,słabiej może wyglądac atak.Cichos,Zieliński,Janczyk i Korzym,może podołają zadaniu.Skład powinien byc taki:Małkowski,Kuzera,Stano,Hernani ,Lisowski,Sobolewski,Vuković,Jovanović,Korzym w ataku Zieliński i Janczyk.Rezerwowi:Małecki,Malarczyk,Kijanskas,Mali
szewski,Lech,Kaczmarek,Cichos.Do tego są:Pilarz,Kal,Kiercz,Bąk,Lenartowski,Jamróz,Lenart
z których ktoś odpali Najtrudniej będzie zastapić Ediego[przydałby się jeszcze ofensywny pomocnik]Czy to jest zespół do spadku?...Chyba nie........

il_Mentoro - 21 lipca 2011, 8:38:53 - 84-10-155-214.dynamic.chello.pl
Raczej wy spadniecie ze stołków jak Korona się utrzyma wielcy "kibice" sukcesu ... Pół roku temu pisaliście że będą Puchary! Teraz ze będzie spadek! Zwykłe chorągiewki z was i tyle!

szopen - 21 lipca 2011, 9:49:30 - 89-77-42-100.dynamic.chello.pl
Super to on nie grał w Jadze. Ale może się mylę :P

fijar - 21 lipca 2011, 11:44:45 - bgd88.neoplus.adsl.tpnet.pl
@MIETEKK - możesz rozwinąć?

FIFA2000 - 21 lipca 2011, 11:57:11 - 088156253152.starachowice.vectranet.pl
Hernani zostaje nie sprawdził się w West Ham United

jasioo - 21 lipca 2011, 15:37:24 - api76.neoplus.adsl.tpnet.pl
kasa bedzie tak czy siak ktos go kupi

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas