27 lipca 2011, 22:36:16 - slady
Pierwszy występ Adriana Mierzejewskiego w Trabzonsporze

Adrian Mierzejewski zadebiutował w tureckim Trabzonsporze. 24-letni pomocnik wystąpił w przegranym 0-2 (0-0) pierwszym meczu III rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów z SL e Benfica. Mierzejewski przebywał na boisku do 85. minuty, kiedy został zmieniony przez Pawła Brożka.

27 lipca 2011, 20:45 - Lizbona (Estádio da Luz)
SL e Benfica 2-0 Trabzonspor Kulübü
Nolito 71, Nicolás Gaitán 88

żółte kartki: Ruben Amorim, Javi García, Nolito - Giray Kaçar, Didier Zokora.

sędziował: Stephan Studer (Szwajcaria).

Pełne 90 minut w drużynie gości rozegrał Arkadiusz Głowacki, natomiast poza kadrą znalazł się Piotr Brożek.

Rewanż odbędzie się 3 sierpnia o godz. 19:45 w Stambule.

Mjot - 27 lipca 2011, 22:38:04 - *.wist.com.pl
Mierzejewski niezły mecz, obrona Trabzonsporu w ostatnim kwadransie się nie popisała

rajkos12 - 27 lipca 2011, 22:39:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dlaczego rewanz w stambule?

AZ - 27 lipca 2011, 22:40:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Adrian bardzo dobrze jak na debiut i od razu przeciwko Benfice na Estadio da Luz. Ok. 20 minuty nie uznali mu prawidlowo zdobytej bramki, ponadto kilka dobrych pilek rzucil prostopadlych i mial chyba tylko jedna strate.
Glowacki najlepszy mecz w jego wykonaniu jaki widzialem.

rajkos12 - 27 lipca 2011, 22:40:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a piotrek brozek to ma jakas kontuzje czy co?

Rafał - 27 lipca 2011, 22:40:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Naściągali pełno dennych polaczków to przegrywają.

kw2 - 28 lipca 2011, 2:18:16 - *.range86-173.btcentralplus.com
Nie widziałem meczu, ale gdyby Trabzonspor miał skończyć przygodę z europejskimi pucharami początkiem sierpnia (do niedawna szczyt marzeń naszych drużyn - mam nadzieję że powoli się odbijamy od dna, gdyż gorzej niż np dwa i rok temu być nie może (wyjątek Lech), tak wiem, ktoś powie Irtysz, ale do diabła jakim prawem spodziewaliście się, że Jaga spacerkiem przejdzie tę drużynę, skoro oba kraje piłkarsko(nie finansowo) są outsiderami Europy) to pewnie będą pluć sobie w brodę za zakup drogiego Mierzejewskiego, bo mimo że to Turcja i pieniądze są w tamtejszej lidze o wiele większe niż u nas to nie wydaje mi się żeby lekką ręką przeznaczyli 5 mln euro żeby wzmocnić drużynę tylko w lidze. Aha i @Rafał - zrób nam wszystkim przysługę i nie zaglądaj tu na forum polaczku.

lks - 28 lipca 2011, 8:48:56 - *.159.53.194.static.crowley.pl
słaby grajek z niego...

kibic - 28 lipca 2011, 9:58:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeśli ktoś oglądał ten mecz to widział jak dzieli nas przepaść od takich zespołów ,bardzo dobry ,szybki mecz a Mierzej bardzo dobry występ i bardzo szkoda nie uznanej bramki.

damian18 - 28 lipca 2011, 12:17:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a mam pytanko takie a Paweł co juz nie gra w Trabzonie gdzie on teraz sie podziewa???

andrzej - 28 lipca 2011, 12:51:52 - *.ghnet.pl
przeciez pisze jak byk ze pawel wszedl na boisko za adriana a piotrka nie bylo w kadrze bo sie nie zalapal..

KliMo - 28 lipca 2011, 21:03:49 - *.nplay.net.pl
jak tam Mierzejewski i Brożek się pokazali narazie przerwa Legii meczu, dość dobrze grają jak na wyjeździe nie spodziewałem się tego a to co Manu zepsuł na początku meczu sam na sam, nie umie on takich sytuacji wykorzystać

Bartek - 29 lipca 2011, 10:56:04 - *.sileman.net.pl
Na miejscu Piotra Brożka wróciłbym do Polski.