Dolcan: 85. Maciej Humerski - 7. Marcin Korkuć, 8. Tomasz Ciesielski, 3. Tomasz Wełna, 6. Daniel Chylaszek - 16. Łukasz Sierpina (59, 13. Grzegorz Piesio), 2. Piotr Bazler (63, 10. Michał Pulkowski), 20. Bartosz Osoliński, 24. Damian Świerblewski, 27. Piotr Kosiorowski - 11. Maciej Tataj.

Polkowice: 1. Sebastian Szymański - 21. Dawid Wacławczyk (72, 18. Grzegorz Podstawek), 3. Marcin Nowak, 13. Peter Mičic, 2. Krzysztof Kazimierczak - 7. Krzysztof Janus, 11. Mateusz Peroński (46, 6. Mateusz Bartków), 15. Przemysław Kocot, 20. Kamil Wacławczyk, 14. Damian Piotrowski (90, 16. Maciej Bancewicz) - 17. Mateusz Piątkowski.

ZL - 6 sierpnia 2011, 18:54:04 - *.plk.prest.pl

Kultura - 6 sierpnia 2011, 18:54:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lepszy rydz, niż nic.
Szkoda tylko, że zaczynają grać wyjazdy tak jak w zeszłym roku: oddają pole a potem w końcówce gonią.
Czasem zdążą, ale rzadko na więcej niż remis.

frytka - 6 sierpnia 2011, 18:54:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Idealny wynik dla Pogoni.A Janus widze forme prezentuje wyborna 2 mecze 2 gole.Dzis Lider :D

neqq89 - 6 sierpnia 2011, 18:54:46 - *.internetdsl.tpnet.pl
no niech te ząbki się za bardzo nie rozpędzają bo jeszcze do ex awansują ;D

mmm - 6 sierpnia 2011, 18:56:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2-2 bylo a nie 1-1!!!

mmm - 6 sierpnia 2011, 18:58:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
33 Wełny,43 Kosiorowski Żółta kartka
69 Tataj,69 Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bramkę zdobył Tataj Gol 83 Janus,83 Błąd Humerskiego wykorzystał Janus i doprowadził do remisu

mmm - 6 sierpnia 2011, 18:59:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
90' Jeszcze tylko trzy minuty
87' Niecelny strzał Kocota
83' Gol Błąd Humerskiego wykorzystał Janus i doprowadził do remisu
83' Gol Janus
72' Podstawek za Wacławczyka
69' Gol Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bramkę zdobył Tataj
69' Gol Tataj
62' Pulkowski za Bazlera
58' Piesio za Sierpinę
50' Kosiorowski obok bramki
46' Bartków za Perońskiego
46' Początek drugiej połowy
45' Przerwa
43' Żółta kartka Kosiorowski
38' Świerblewski przegrał pojedynek sam na sam z Szymańskim

ZKS!!!! - 6 sierpnia 2011, 19:00:29 - *.plock.mm.pl
Dobre wyniki Jutro WISLA PLOCK samodzielny lider!!!Pzdr. dla Janusa

Ketald - 6 sierpnia 2011, 19:00:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nono może Warta będzie już dziś liderem?

do frytka - 6 sierpnia 2011, 19:04:59 - *.kielce.vectranet.pl
co tam Janus, ale Tataj 3 mecz i 3 brameczka;p gracz typowy na 1 lige, ekstra to juz niestety za wysoko, ale powodzenia Maciej!

ZKS!!! - 6 sierpnia 2011, 19:05:02 - *.plock.mm.pl
Do "ketald" >ma szanse ale obstawiam Pogon wygrana!

JSNB - 6 sierpnia 2011, 19:06:55 - *.szczecin.mm.pl
jaka Warta , Pogon na lidera!

emes - 6 sierpnia 2011, 19:07:10 - *.play-internet.pl
do mmm, ty naprawde mylisz ze bylo 2-2? hahaha

Munio - 6 sierpnia 2011, 19:09:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jutro Nieciecza wygra w Płocku. Zatańczy z Wisłą!

mmm - 6 sierpnia 2011, 19:10:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
no pewnie ze bylo 2-2 bylem na meczu

ZKS!!! - 6 sierpnia 2011, 19:20:01 - *.plock.mm.pl
Munio.Niecicza zatanczy tak jak Wisla Plock zagra a wiec powodzenia!!!Pogon wygrywa 1-0

Boro - 6 sierpnia 2011, 19:27:52 - *.adsl.inetia.pl
Widzów było więcej, później dużo poszło, o przeszła ulewa, ale liczy się ilość sprzedanych biletów. Skoro 90minut nie wiecie ile było to nie podawajcie w ogóle.

Polo11 - 6 sierpnia 2011, 19:49:39 - *.kings-ely.cambs.sch.uk (*.168.146.95)
Dolcan dobry mecz Gornik powinien wygrac a tym czasem remis dobra gra brawo Tataj piekna gra szkoda ze remis ale i tak idziemy do ekstraklasy Dolcan 85%szans do ekstraklasy.
Forza Dolcan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

sokson - 6 sierpnia 2011, 20:01:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ile kibiców gości?Dobra wiem 0!

Nafciarz - 6 sierpnia 2011, 20:12:36 - *.cdma.centertel.pl
Jutro w Płocku bilety dla wieśniaków po złotówie dlatego przy pełnych trybunach i po fartownym golu Biliego będziemy mieli lidera ;)

hifi - 6 sierpnia 2011, 20:27:18 - *.230.41.187.gl.digi.pl
Dolcan się wzmocnił, że tak dobrze zaczął?

FC Polkowi - 6 sierpnia 2011, 20:32:33 - *.anonymizer.ccc.de
Całe Polkowice
100% Zagłębie Lubin

Thunder - 6 sierpnia 2011, 20:38:00 - *.dynamic.chello.pl
Oba kluby - z racji praktycznie ZEROWEGO zainteresowania kibiców - zasługują na grę, co najwyżej w III lidze.
Po co się sadzić na nieosiągalne cele, jeśli w pobliżu jest Warszawa, czy w drugim przypadku - Zagłębie Lubin

bolo - 6 sierpnia 2011, 21:26:08 - *.plk.prest.pl
Brawo Górnik dobry i jeden punkt na wyjeżdzie w następnym będzie już 3 punkty

do mmm - 6 sierpnia 2011, 21:58:17 - *.dynamic.chello.pl
skad masz taka relacje? bo z tego co widzialem to bramka dla gornika padla po dobitce strzalu z glowy z 5 metrow. no chyba ze na innym meczu bylismy...

1908 - 7 sierpnia 2011, 0:00:48 - *.toya.net.pl
Każdy remis w takich meczach hitowych raduje serce nie tylko moje, szkoda tylko że ten Dolcan ma aż tyle pkt no ale cieszy strasznie ten remis, to tyle

fan_Górnik - 7 sierpnia 2011, 9:44:46 - *.victor.pl
To na Libiąż w zeszłym sezonie co grał w III lidze chodziło po 700-800 widzów.. a były mecze gdzie było 1200 i wiecej.. TYLKO LIBIĄŻ GKS!!! Daniel Chylaszek wracaj do nas, Libiąż twoje miasto a Górnik to twój klub..

a - 7 sierpnia 2011, 10:24:46 - *.adsl.inetia.pl
mecz hitowy? czego? chyba dwoch druzyn bez kibicow z pustymi stadionami! chyba zaczne pisac petycje do lesnych dziadkow zeby przepisami ograniczyli wystepy takich pseudo klubow w rozgrywkach centralnych poki nie rozbuduja stadionow (choc do takich jak piasta) i nie sciagna kibicow! tak samo przepis dla kibicow przyjezdnych min 5% powinien brzmiec ale nie mniej niz 1 tys! bo przykladowo na zawiszy moze przyjechac 1 tys a na necieczy 100 kibicow - przeciez to jakies jaja! jak bedziemy w takich niecieczach "grac u siebie" to moze wkoncu dzilacze rusza tylki i powiksza stadiony jak na meczach z arka, pogonia czy zeta wiekszosc to beda przyjezdni

do a - 7 sierpnia 2011, 11:06:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@a zajrzyj na wikipedie pod hasło "ironia".

abecek - 7 sierpnia 2011, 13:41:51 - *.adsl.inetia.pl
nie dla qrnikow! i prosze nie kasowac - czyzby mody z takich wiosek z pld polski sa wlasnie-osmieszacie polska pilke nozna-patrz borusiia 58 tys sprzedancyh karnetow-30 lat byscie tak ilosc sprzedawali

korona - 7 sierpnia 2011, 22:07:12 - *.adsl.inetia.pl
tataj czego w koronce tak nie strzelałeś

kali - 7 sierpnia 2011, 22:08:40 - *.net011-g1.isko.net.pl
a po co komu jakiś tam dolcan w pierwszej lidze przynosza zabki wstyd

a - 8 sierpnia 2011, 0:12:29 - *.adsl.inetia.pl
5% ale min 1000 biletow dla gosci i wszedzie w tych qrnikach bez kibicow "gramy u siebie" ! sami sie zdegraduja albo wkoncu rozbuduja qrniki

qwerty - 8 sierpnia 2011, 9:47:45 - *.dynamic.chello.pl
Haha czepiacie się o kibiców bo o grę nie możecie zazdrościcie wyników i szukacie pretekstu by się dowartościować..

a - 8 sierpnia 2011, 10:44:28 - *.adsl.inetia.pl
glowny sponsor klubu to kibic a u was co - to zwykle pralnie lewej kasy sa - a podobno czasy fryzjera minela ale wrocily qrniki bez kibicow utrzymyane przez nie wiadomo kogo dla kogo i po co?

kibic - 8 sierpnia 2011, 23:45:11 - *.centertel.pl
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego KS? O ile dobrze czytam to nie było nigdzie na 90 informacji o zmianie nazwy...

nikt - 9 sierpnia 2011, 9:06:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@kibic - też się zastanawiam - poza tym na innej sportowej stronie (nie piłkarskiej, ale piłka też tam jest) była zapowiedź meczu Górnik - Pogoń, a relacja już KS - Pogoń! Pomiędzy tymi niusami było dokładnie 10 godzin i 1 minuta różnicy (9:47-19:48), choć już wcześniej herb był z napisem Klub Sportowy, a nie K. S. Górnik

a - 9 sierpnia 2011, 12:13:16 - *.adsl.inetia.pl
jakby sie to nie nazywalo to i tak jakas fikcje bez stadionow i kibicow!