Zawsze to samo. Jak GKS prowadzi to i tak nie wygra.

GKSa1964 - 6 sierpnia 2011, 18:56:29 - *.79.111.2
Ale mi podniesli cisnienie-w 10 tka nie umiec wygrac,zapomnijmy o extraklasie.

ddutch - 6 sierpnia 2011, 18:56:38 - *.cm-5-3c.dynamic.ziggo.nl

mdoy - 6 sierpnia 2011, 18:56:49 - *.adsl.inetia.pl

ort - 6 sierpnia 2011, 18:57:22 - *.adsl.inetia.pl
Brawooo Olimpia za walkę do końca i to w 10

mariusz - 6 sierpnia 2011, 18:57:29 - *.polnet.tv
szkoda gadac, nawet w przewadze nie potrafią wygrac.. Górak spec od remisów

pepik - 6 sierpnia 2011, 18:57:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
haha smiech na sali grac w przewaga chlopa od 19 minuty i nie wygrac smiech :/:/

dziadek - 6 sierpnia 2011, 18:57:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo p. Górak

pundu@o2.p - 6 sierpnia 2011, 18:57:42 - *.cable.smsnet.pl
Chyba gieksa się musi skoncentrować na bardziej realnych celach (mp. utrzymanie). Meczu nie widziałem, ale jak się w 11 na 10 nie potrafi utrzymać prowadzenia to świadczy o klasie drużyny i trenera.

Bobas28 - 6 sierpnia 2011, 18:59:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tylko pogratulować...Grać w 11 przeciw 10 przez 70 minut...i nie wygrać...to trzeba umieć. Z taką grą, to Ex, ale tylko w marzeniach. Pozdro dla normalnych kibiców.

Feruga - 6 sierpnia 2011, 18:59:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@GieKSa: ale ty jesteś chłopczyku wulgarny, hej ty nie mów tak brzydko do mnie bo sobie jeszcze zobaczysz

kibic - 6 sierpnia 2011, 18:59:57 - *.opera-mini.net (*.220.97.2)

jaka ekstraklasa ja sie pytam gdzie sa jacys napastnicy

Maruda - 6 sierpnia 2011, 19:06:17 - *.11.66.47 (*.176.235.234)
Gieksa może pomarzyć o awansie.Niech trzyma kciuki, aby sie utrzymała.

kibic - 6 sierpnia 2011, 19:07:01 - *.centertel.pl
Hahahahahaha bardzo k...śmieszne. Typowa gorolsko-pollaczkowska mentalnosc. Sasiad miał pecha dobrze mu tak, wyśmiać go hahahahaha. A Lechia straciła gola pod Koniec hahaha, a HSV przegrało z BVB hahaha, a podeskidzie przegrało 0-6 hahahahaha. Debilizm internetowy poraża

xxx - 6 sierpnia 2011, 19:07:21 - *.smgr.pl
Sędzia dał du*y na całej lini ewidentnie gwizdał na korzyść Katowic, ale brawa za walkę do końca tak powinien zachowywać się zespół.

Gorny_slas - 6 sierpnia 2011, 19:08:19 - *.79.111.2
Kaj sa napastnicy-N A P A S T N I C Y !!!???

tomek - 6 sierpnia 2011, 19:09:06 - ip178-101
ekstraklsa albo smierc
heheehehehehe

ja - 6 sierpnia 2011, 19:09:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Olimpia całą drugą połowe cisnęła GieKSe.Katowiczanioe ! Cieszcie się z punktu.Całą drugą połowe wasza GieKSa dzielnei się broniła.Dolczająć do tego niesłuszną czerwoną kartkę(Faulował Pitry , a nie Kowalski !) to nie wiadomo co by było.Olimpii za walkę , ambicje i serce do walki należały się trzy punkty.A pan sędzia i tak wam ułatwił spotkanie.Temu panu proponuje poszukać innej pracy,skandal ! Za tydzień liczę na trzy punkty w derbach ! CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIĘ !

hahahahhah - 6 sierpnia 2011, 19:10:02 - *.interpc.pl
Z P. Górak daleko zajdziecie hahahaha .

ooo - 6 sierpnia 2011, 19:16:39 - *.static.akk.net.pl
wam tylko obrona CIDRÓW strzela..

mika - 6 sierpnia 2011, 19:17:18 - *.centertel.pl
szkoda ze Olympia nie grola w komplecie pojechałaby z cyganami!

k - 6 sierpnia 2011, 19:20:47 - *.218.158.189
ojoj! to ten sam GKS Katowice, którego się tak domagacie w ekstraklasie?

asd - 6 sierpnia 2011, 19:23:27 - *.adsl.inetia.pl
Katowice lepsze do momentu wejścia Grzesia Domżalskiego w 70 minucie. Miło było oglądać tak renomowany klub w Grudziądzu w walce o punkty. Widzów około 3500.

zoledz - 6 sierpnia 2011, 19:24:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gratulacje Olimpia !!! ;))

Pucelis - 6 sierpnia 2011, 19:32:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Śląski futbol to skansen. Kto tam wreszcie zrozumie, że nie ma już "piyrszych sykretarzy", którzy rozdzielalii asygnaty na "majstra" za obłędny trud Pstrowskich?

rodowity k - 6 sierpnia 2011, 19:38:11 - *.147.89.132.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@asd-eeee... o jaki renomowany klub ci chodzilo?

Hello_ston - 6 sierpnia 2011, 19:40:31 - *.optimized.vps.and.dedicated.servers.from.19.99.per.month.at.ioflood.com
EKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ???? Buhahahahahahahaha!!! Będziecie zakładać koszulki z tym śmiesznym napisem na kolejne mecze?

K.S RUCH - 6 sierpnia 2011, 19:41:28 - *.cieszyn.pl
CIeszyn sie cieszy z wyniku

Kibic - 6 sierpnia 2011, 19:51:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widzów około 3500, młyn Olimpii 200/300 głów z bardzo dobrym dopingiem. Kibiców z Katowic nie stwierdzono (zamknięty sektor gości). Dzięki za walkę Olimpia dzięki za walkę ! Dla takich chwil warto żyć

Olimpia G. - 6 sierpnia 2011, 19:58:54 - *.smgr.pl
bardzo dobry mecz obu drużyn , 1 punkt dobry , ale zawsze 3 pkt lepsze . OLY !

piotRowice - 6 sierpnia 2011, 20:00:10 - *.play-internet.pl
Gorny Slask przepraszo za gks

zadobry - 6 sierpnia 2011, 20:03:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gdyby nie niesłuszna czerwona kartka dla Kowalskiego (faul był ale na żółty kartonik maksymalnie) to 3 pkt zostałyby w Grudziądzu. A tak to chłopaki musieli się spiąć i w 10 wygarnąć jeden cenny pkt. Brawa i szacunek dla nich za walkę do końca!!!

michu - 6 sierpnia 2011, 20:09:17 - *.smgr.pl
Jeśli faulowany jest zawodnik wychodzący na czystą pozycję, to decyzja sędziego jest tylko jedna - czerwona kartka i tak właśnie było. Nie wiem co Wy macie do sędziego, podjął prawidłową decyzję.

Karo - 6 sierpnia 2011, 20:13:41 - *.zone4.bethere.co.uk
Ekstraklasa albo śmierć - HA HA HA Buahahaha

zadobry - 6 sierpnia 2011, 20:14:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zawodnik faulowany nie wychodził na czysta pozycję. Był asekurowany przez drugiego obrońcę Olimpii, dlatego GKS-owi należał się rzut wolny a dla Kowalskiego żółta kartka. Tak ja to widziałem. Ale to moja subiektywna opinia;)

frd - 6 sierpnia 2011, 20:15:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wychodził na czystą pozycję odbiła się piłka przed nim nie miał 100% sytuacji a przypadkowa piłka, zółta kartka to maksimum, słaby mecz, katowice to dla mnie kandydat do spadku od 19 min. w przewadze i 2 groźne akcje w tym gol z wolnego, olimpia od 70 min piękna walka, pewne utrzymanie

Dąbrowa64 - 6 sierpnia 2011, 20:24:09 - *.tktelekom.pl
Fakt nie ma napastników a ino bramkarzy testują,mam nadzieje że to sie szybko zmieni panie Górak. Pozdro GIEKSIARZE

rafal102 - 6 sierpnia 2011, 20:25:03 - *.rudaslaska.vectranet.pl
Jak to było "Ekstraklasa albo Śmierć" no to panienki ostrzyc noże i do rytualnego sepuku marsz

oks - 6 sierpnia 2011, 20:48:50 - *.204.11.95.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
brawo Olimpia, pozdro z Olsztyna, utrzymacie sie napewno

jestem z KATOWIC-nie jestem BEKSOM!

ZabaGieKSa - 6 sierpnia 2011, 22:55:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
zenada

lordziq - 6 sierpnia 2011, 23:14:06 - *.smgr.pl
Olimpia zaprezentowała się zdecydowanie lepiej niż GKS Katowice.Przewaga znacznie uwidoczniła się po 70'.Szkoda że niestety Bartek Kowalski dostał czerwoną kartkę,bo Olimpia czułaby się znacznie pewniej w tyle i kto wie czy wynik teraz nie wyglądałby inaczej.Sercem i wolą walki Olimpia udowodniła że zasłużyła dzisiaj na komplet punktów.Mam nadzieję że po rundzie jesiennej zamkną usta malkontentom którzy postrzegali nas jako jednorazowy wybryk natury grający na I-ligowych boiskach.

kibic - 6 sierpnia 2011, 23:14:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jezeli GKS Katowice glosno mowi o awansie do ekstraklasy to panowie po tym co widzialem to napisze ze z tym skladem jezeli nic sie nie zmieni to max pierwsza dziesiatka w tabeli nic wiecej.Pieniadze to nie wszystko macie kilka razy wiekszy budżet od Olimpii z Grudziądza a wcale tego nie bylo widac na boisku,szczegolnie gdy gra sie z przewaga jednego zawodnika przez 70 minut w upalny parny dzien.Gdzie ten fakt mogl miec duze znaczenie na koncowy wynik.A to wy sie broniliscie przez ostatnie 30 minut i bramka wisiala w powietrzu no i w koncu wpadla.Na taka gre nie moze sobie pozwolic zespol ktory glosno mowi o walke w awans.

1908 - 7 sierpnia 2011, 0:04:44 - *.toya.net.pl
Nie obchodzi mnie kto sie lepiej zaprezentował (choć wiem), brak słów by grać tyle w przewadze i być nie tylko słabszym ale i stracić 2 pkt w 90, szkoda na to słów, choć tak na dobrą sprawe ten remis jest ok

hojdys - 7 sierpnia 2011, 0:38:30 - *.opera-mini.net (*.4.188.56)
Kibicuje gieksie od 28 lat ale tak załosnej gry jeszcze nie widziaqłem .Ciekawe co teraz ten załosny górak wymysli

Karo - 7 sierpnia 2011, 1:22:11 - *.zone4.bethere.co.uk
@hojdys Rozumiem ,że Cementarnica była słabsza od Olimpii dzisiaj i wygrała zupełnym przypadkiem.
Rozumiem też ,że bilans Z-R-P w stosunku 5-8-17 w najwyższej klasie rozgrywkowej uważasz za duży sukces klubu któremu kibicujesz ...
Generalnie bredzisz. Jestem od urodzenia kibicem klubu "zza miedzy". I powiem Ci - gieksa nie gra żałosnej gry. Gieksa od lat nie gra nic. A wszystko wpisuje się w spowiedź młodego Dziury i to co i w jaki sposób GKS zdobywał miejsce w lidze czy PP wcześniej. Reszta to jest wykładnia tego co jest teraz. Gdyby nie komuna i potem Dziurowicz taka sytuacja byłaby już w latach 90-tych.

ss - 7 sierpnia 2011, 2:29:27 - *.152.129.58.dsl.dynamic.t-mobile.pl
komuś tam we wcześniejszych opisach to pomieszało się w główce jakie 3 punkty w 3 meczach tylko 2 a jeszcze modlitwa o walkower z Olimpią Elbląg .Wstyd GKS KAT.

wróg - 7 sierpnia 2011, 7:46:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
buaahahaha ŚMIERĆ ALBO AWANS buhahaha
Widzę spadek,potem śmierć i będzie spokój!

Pucelis - 7 sierpnia 2011, 9:57:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czytałem gruby wywiad z szejkiem Centrozapu Królem. Jasno widać, że lokalna polityka dąży do zmuszenia GKS i Ruchu do grania na Śląskim, żeby ten Zrekonstruowany Potwór z Głębin Socjalizmu mógł się jakoś utrzymać i służyć jako sztandarowa Gorzelik Arena do wieców narodowowyzwoleńczych.

Ekstraklas - 7 sierpnia 2011, 10:49:13 - *.static.sitel.net.pl
jak to szło ? Ekstraklasa albo śmierć ? ŚMIERĆ!!!

kat - 7 sierpnia 2011, 13:37:46 - *.mie5.1000lecie.pl
GieKSa&Banik

obiektywny - 7 sierpnia 2011, 14:41:09 - *.metrolink.pl
Byłem, widziałem, wiec pokuszę się o mały komentarz. Z przebiegu spotkania wynik 1;1 jest wg mnie sprawiedliwy. Należy jednak podkreślić, że czerwona kartka to błąd sędziego.....który niestety ustawił mecz. Brawo Olimpia

Kula - 7 sierpnia 2011, 15:28:56 - *.class147.petrotel.pl
GKS-a tak żałosna jak jej Prezesik.

ja - 7 sierpnia 2011, 17:02:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widzow 3-3,5 tyś.Olimpii w młynie około 300 głów.Teraz czas na derby z Zawiszą , mecz z Katowicami był dopiero rozgrzewką pod względem piłkarskim i kibicowskim ;) Mam nadzieje że Milicja zgodzi się na wejście więcej niż 250 kibiców i znów będą emocje . Biało-Zielony Grudziądz

stoniaz - 7 sierpnia 2011, 17:03:58 - *.ewe-ip-backbone.de