10 sierpnia 2011, 19:21:51 - qmichal
U-21: Polska 1-0 Dania

Prowadzona przez Stefana Majewskiego reprezentacja Polski do lat 21 wygrała 1-0 (0-0) w meczu towarzyskim z Danią rozegranym w Grodzisku Wielkopolskim.

10 sierpnia 2011, 17:30 - Grodzisk Wielkopolski (stadion Dyskobolii)
Polska 1-0 Dania
Mateusz Klich 58

Polska: (I połowa) Filip Kurto - Maciej Wichtowski, Grzegorz Krychowiak, Piotr Malarczyk, Jarosław Ratajczak - Tomasz Kupisz, Paweł Lisowski, Paweł Czoska, Mateusz Klich, Miłosz Przybecki - Maciej Jankowski. (II połowa) Jakub Słowik - Paweł Oleksy, Grzegorz Krychowiak, Piotr Malarczyk, Mateusz Matras - Tomasz Kupisz (70 Radosław Strzelecki), Łukasz Tymiński, Kamil Drygas, Mateusz Klich, Miłosz Przybecki - Łukasz Teodorczyk.

Dania: 1. Nicolai Oppen Larsen (46, 16. Kristian Fæste) - 2. Daniel Pedersen, 3. Jannik Vestergaard (65, 12. Daniel Høegh), 4. Frederik Sørensen, 5. Jesper Lauridsen (75, 13. Kasper Hansen), 6. Thomas Delaney (65, 14. Casper Sloth), 7. Emil Larsen (65, 15. Christian Sørensen), 8. Mathias Wichmann, 9. Nicolai Jørgensen (46, 18. Nicklas Helenius), 10. Rasmus Falk Jensen, 11. Andreas Laudrup (75, 17. Osama Akharraz).

AntyPZPN - 10 sierpnia 2011, 19:23:55 - *.tepsanet.com
Duńczycy mają dobre szkolenie... ciekawe czy to zasłużone zwycięstwo czy fuksem braka a tak to obrona Częstochowy?

m - 10 sierpnia 2011, 19:29:57 - *.ssp.dialog.net.pl
Grzegorz Lato 106 minuta. Chyba ma jakieś układy bo przedłużyli mecz.

Donald - 10 sierpnia 2011, 19:30:14 - *.netserwer.pl
Grzegorz Lato 89'

m - 10 sierpnia 2011, 19:31:06 - *.ssp.dialog.net.pl
Lub najnowszy nabytek Gerwazy Proteza, pseudonim złoty szczał.

Zorientowa - 10 sierpnia 2011, 19:32:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
yaro akurat Majewski ma całkiem niezłe wyniki z tą reprezentacją.

robchy - 10 sierpnia 2011, 19:32:19 - *.adsl.inetia.pl
Lato 90' asystował Kręcina po oskrzydlającej akcji i celnym crosie do Grzesia

m - 10 sierpnia 2011, 19:34:09 - *.ssp.dialog.net.pl
Niemożliwe że Kręcina. On ledwo głową kręci.

św. Jan - 10 sierpnia 2011, 19:41:53 - *.159.153.182
Koniec świata jest bliski

Kibic - 10 sierpnia 2011, 19:42:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Można Majewskiego lubić lub nie, ale jak do tej pory wyników nie ma złych z tym rocznikiem, 1-1 z Uzbekistanem, wygrana z Włochami 1-0, przegrana z Niemcami 0-1, wygrana w Szwajcarii 2-3, przegrana z Grecją 1-2 i wygrana z Danią 1-0.

luby - 10 sierpnia 2011, 19:42:45 - *.xdsl.centertel.pl
teo ty miałeś bramke strzelić

UEFA - 10 sierpnia 2011, 19:48:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a teraz wracac mi do klubow i pauzowac przez miesiac!

damian - 11 sierpnia 2011, 12:24:09 - *.tomaszow.mm.pl
może ktoś powiedzieć jak zagrał Strzelecki z Arki?

neutralny - 11 sierpnia 2011, 13:07:42 - *.pke.pl (*.73.2.51, 10.254.254.76)
do gregorh -mam bilet z tego meczu , widzów było ok 800 (darmowe wejściówki)co do przebiegu meczu w pierwszej połowie z gry więcej mielu Duńczycy, po przerwie po wielu zmianach gra stała sie nieco bardziej otwarta z większą ilością sznas dla obu drużyn.Bramka padla troche przypadkowo po zamieszaniu w polu karnym najtrzeźwiej zachowal sie Klich strzelając z 10 metrów.

op - 11 sierpnia 2011, 14:00:27 - *.dynamic.chello.pl