10 sierpnia 2011, 19:27:19 - MichalMKS
II liga: Czarni Ż. 2-1 Górnik Włb.

W zaległym spotkaniu 2. kolejki drugiej ligi grupy zachodniej Czarni Żagań wygrali z Górnikiem Wałbrzych 2-1 (1-1).

10 sierpnia 2011, 17:30 - Żagań (Arena Żagań)
Czarni Żagań 2-1 Górnik Wałbrzych
Radosław Flejterski 7 (k), Fabian Pawela 56 - Marcin Morawski 45

czerwona kartka: Damian Jaroszewski (6. minuta, Górnik, za faul).

II liga 2010/2011, grupa: zachodnia - wyniki, strzelcy, terminarz

Rafał - 10 sierpnia 2011, 19:27:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I tak będzie walkower dla górnika.

z Lubina - 10 sierpnia 2011, 19:29:56 - *.dynamic.chello.pl
Lubię Górnik Wałbrzych

affsels - 10 sierpnia 2011, 19:31:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
i kto teraz stanie w bramce gornika ? cwaniaczki ?

quaresma7 - 10 sierpnia 2011, 19:32:05 - *.zary.vectranet.pl
Czarni i tak spadną do 3 ligi. PROMIEŃ ŻARY KINGS>!!!

Jelonka - 10 sierpnia 2011, 19:32:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Odwróć tabele to Górnik na czele.... Niedługo witamy ponownie w Jeleniej Górze...

ali - 10 sierpnia 2011, 19:32:33 - *.117.182.127
Oby walka niebyło,CHG i Czarni!!!

Aren - 10 sierpnia 2011, 19:43:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Trener Bubnowicz zamiast szukać wzmocnień to wolał jechać sobie do Finlandii pograć w futsal z amatorami. A teraz niech ma na co zasłużył, zarząd Górnika w raz ze swoim treneiro są nieodpowiedzialni, takim podejściem to z góry są zdatni na porażkę, za bezmyślność trzeba płacić.

thomasksg - 10 sierpnia 2011, 19:43:37 - *.97.17.56
i tak wygramy z miedzia!!!!!!!!!.tylko ksg!!!!!!

xyz - 10 sierpnia 2011, 19:45:09 - *.ssp.dialog.net.pl
Ile Górnika w Żaganiu?

Noworudz - 10 sierpnia 2011, 19:49:14 - *.6.248.165
Górnik strasznie dołuje - w lidze 2 mecze 2 porażki. Nic do Górnika nie mam ale utrzymanie się w lidze to chyba sukces będzie. O awansie zapomnijmy

:) - 10 sierpnia 2011, 19:59:16 - *.ssp.dialog.net.pl
Czarni sa bardzo słabi ledwo ledwo wygrali z lepszym Górnikiem a grali od 6 minuty z przewagą jednego zawodnika

..... - 10 sierpnia 2011, 20:07:57 - *.backiel.com.pl
Górnika 15 wchodzą na początek drugiej części spotkania.

lca - 10 sierpnia 2011, 20:14:49 - *.legnica.vectranet.pl
@thomasksg
hahaha !! masz dobre poczucie humoru :DD

furia - 10 sierpnia 2011, 20:22:41 - *.ssp.dialog.net.pl
Bardzo niski poziom gry aż dziw ze to druga liga,może to wystarczy na utrzymanie ,tyczy sie to jak jednej jak i drugiej drużyny

kibic - 10 sierpnia 2011, 20:42:56 - *.147.59.119.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
brawo kopacze z biedaszybów. super trener bubnowicz. witaj chyba nawet IV ligo to ten poziom

CZARNY Żag - 10 sierpnia 2011, 20:44:34 - *.cdma.centertel.pl
Czarni wyraźnie lepsi.Strata bramki w doliczonym czasie gry pierwszej połowy. W doliczonym czasie drugiej połowy słupek dla Górnika. Z przebiegu całego spotkanie zasłużone zwycięstwo drużyny ze Stołecznego Książęcego Miasta Żagania.

Linek - 10 sierpnia 2011, 20:45:37 - *.adsl.inetia.pl
Górnika zaledwie garstka...

rafi - 10 sierpnia 2011, 21:32:51 - *.epraha10.net (*.6.3.4)
Gornicy co jest z wasza druzyna??pilkarze grac ...,czekamy na was w I lidze,pozdro Tylko Zawisza

Michał - 10 sierpnia 2011, 21:56:15 - *.kaskada.net
Hehe znowu walkowerek?

KSGW - 10 sierpnia 2011, 22:11:55 - *.play-internet.pl
Jak wy gracie 3 miecze i 3 przegrane fajny początek !!

kibic13 - 10 sierpnia 2011, 22:27:18 - *.walbrzych.vectranet.pl
Przed wyjazdem policja przekazuje nam info ze mecz jest odwołany i że nie mamy tam po co jechać, spisują nas i po obdzwonieniu piłkarzy i połowy miasta ruszamy w trasę, widać jak mecz był odwołany....

max - 10 sierpnia 2011, 22:31:34 - *.ssp.dialog.net.pl
Czarni dobrzepoukładani przez trenera Kudybę. Z meczu na mecz będą lepsi. promień żar(t)y spadek do IV ligii.

xyx - 10 sierpnia 2011, 22:43:09 - *.197.43.198
@kibic13 - jak wy gadacie z psami to nic dziwnego, mało was było oj mało w tym Żaganiu

rw - 11 sierpnia 2011, 1:34:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jaki to był faul ze w 6 minuce czerwien ?

do rw - 11 sierpnia 2011, 2:04:54 - *.opera-mini.net (*.114.210.213)
bramkaz ewidentnie wszed w nogi rywala kiedy ten by na pozycij sam na sam.

adam - 11 sierpnia 2011, 7:41:13 - *.205.102.40.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Miedź to was zmiażdży.

KSG W-CH - 11 sierpnia 2011, 14:03:07 - *.play-internet.pl
GÓRNIKA 25 kibiców ,środa i postawa kopaczy swoje robi ,a Żagania ??? jeszcze mniej niz nas ,w dodatku ogladaja i dopingują mecz za płotu ,lepiej kupic 4-paka niż wydać 10 zł by wejsc na stadion ŻAGAN-ŻENUA

helloł - 11 sierpnia 2011, 14:32:47 - *.backiel.com.pl
Jak biedaszybów było 25 to ja mam na imię Osama Binladen!! 15 to się zgodzę ale nie 25!! sami się ośmieszacie!! przydupasy wuwuzeli!

kibic - 11 sierpnia 2011, 14:41:17 - *.sgyl.cable.virginmedia.com
Czarni potecjalem spokojnie powinni sie utrzymac w 2 lidze.Jesli chodzi o Gornik to mialbym wieksze obawy.Jesli chodzi o stadion w Żaganiu to mozna pozazdroscic.prosba do zarzadu i wladz klubu:wymyslcie cos drodzy panowie aby zciagnac kibicow na stadion w tym pieknym miescie.Moze warto pomyslec nad darmowymi biletami dla pań,lub dzieci w szkolach podstawowych.Jestem zdania ze przy dobrych pomyslach mozecie zciagnac spokojnie okolo 1000 kibicow co kolejke na mecze w Żaganiu.Naprawde warto zainwestowac w kibicow.Przy pelnych trybunach inaczej tez bedzie sie gralo chlopakom.Mecze w Żaganiu sa bardzo slabo rozreklamowane.Mam wrazenie ze nikt w klubie nie zajmuje sie czyms takim zeby zciagnac kibicow na trybuny.Obecnosc samego pana burmistrza nie wystarczy aby pojawili sie tam kibice.Uczmy sie od innych i tych ktorzy maja doswiadczenie w tym aby czyms przyciagnac kibicow na mecz.Nie bede podawal przykladow,ale w tej kwestii jest wielkie pole do popisu.Mimo ze ceny biletow nie sa astronomiczne to i tak nie wszystkich stac na to aby przyjsc 2 razy w miesiacu na mecz.Skoro juz ten klub znalazl sie w 2 lidze to robcie wszystko aby w niej pozostal jak najdluzej i niech kibice w Żaganiu popatrza na troszke wyzszy poziom pilki niz to bylo przez ostatnie kilkadziesiat lat.Klubowi,kibicom oraz zarzadowi Czarnych zycze samych sukcesow! Pozdrawiam-kibic ze Szkocji!

KanarToJa - 11 sierpnia 2011, 15:16:43 - *.opera-mini.net (*.60.207.75)