10 sierpnia 2011, 19:50:20 - MichalMKS
Zawodnicy z polskiej ligi zagrali w meczu Litwa - Armenia

Andrius Skerla (Jagiellonia Białystok), Mindaugas Panka (Widzew Łódź), Vytautas Andriuškevičius (Lechia Gdańsk) oraz Lewon Hajrapetjan (Lechia Gdańsk) wystąpili w towarzyskim meczu reprezentacji Litwy i Armenii. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Litwinów 3-0 (1-0).

10 sierpnia 2011, 18:00 - Kowno (S. Dariaus ir S. Girėno sporto centras)
Litwa 3-0 Armenia
Arūnas Klimavičius 8, Edgaras Česnauskis 74, Ričardas Beniušis 77

czerwona kartka: Warazdat Haroja (58. minuta, Armenia, za drugą żółtą).

Skerla na boisku przebywał do 65. minuty, kiedy został zmieniony przez Andriuškevičiusa. Panka na boisku pojawił się w 46. minucie. Z kolei Hajrapetjan rozegrał cały mecz.

Przez 72 minuty na boisku przebywał w reprezentacji Litwy były napastnik Arki Gdynia Tadas Labukas.

Poza kadrą meczową Litwinów znalazł się Darvydas Šernas (Zagłębie Lubin).

LEGD - 10 sierpnia 2011, 19:54:55 - *.net.stream.pl
I jak się spisali?

Dawid - 10 sierpnia 2011, 20:11:27 - *.dynamic.chello.pl
Sernas od bohatera do zera! A jeszcze nie dawno strzelał bramki Hiszpanii... miał wyjeżdżać do lepszej ligi a z skończył w Lubinie.

kibic - 10 sierpnia 2011, 20:15:18 - *.suwalki.vectranet.pl
Dodajmy do tego że rezerwowym bramkarzem był zawodnik Wigier Grybauskas,a drugim trenerem litwinów też jest trenerem Wigier...

Robi - 10 sierpnia 2011, 22:45:23 - *.kielce.hypnet.pl
A Kijanskas z Korony?

Bolo - 10 sierpnia 2011, 23:10:21 - *.ip.netia.com.pl
To ten Grybauskas, co takiego babola puścił w sobotę w Stalowej gra w kadrze?

kibic - 10 sierpnia 2011, 23:38:35 - *.suwalki.vectranet.pl
Tak,ma ponoć 6 występów w kadrze.A gra w Suwałkach bo chce odbudować formę po kontuzji i dalej walczyć o miejsce w reprezentacji Litwy.Swego czasu był nawet uznanym najlepszym bramkarzem ligi Azerskiej.

Lenin - 10 sierpnia 2011, 23:54:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
cienko - tylko trzech w Litwie a kiedyś grało pół reprezentacji z naszej ligi

bosski - 11 sierpnia 2011, 13:49:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zdecydowanie jedni z najlepszych pilkarzow ostatnich lat

Szymon - 11 sierpnia 2011, 14:34:40 - *.play-internet.pl
a co z Arlauskisem?chłop grał w Lidze Mistrzów z Unierą Urziceni.oglądałem troche meczu.Labukas wyszedl sam na sam i oczywiscie zepsul ale probowal wymusic faul bramkarza na 20 metrze.symulka jak nic.w 5min liniowy zauwazyl spalonego Litwinów mimo że Mikoliunas był 2m przed linią obrony.