13 sierpnia 2011, 17:00 - Świnoujście (stadion OSiR Wyspiarz)
Krzysztof Bodziony 15

Flota: 1. Alan Wesołowski - 17. Rafał Kalinowski, 4. Piotr Kieruzel, 5. Ivan Udarević, 6. Marek Opałacz - 19. Tomasz Ostalczyk (90, 22. Kamil Stachyra), 8. Marek Niewiada, 18. Krzysztof Bodziony, 13. Mateusz Broź (46, 15. Daniel Chyła), 3. Radosław Jasiński - 9. Christian Nnamani (76, 10. Damian Misan).

Bogdanka: 22. Sergiusz Prusak - 19. Łukasz Pielorz, 5. Wallace, 18. Paweł Magdoń, 88. Mateusz Pielach (69, 7. Jhonatan) - 92. Michał Zuber (59, 16. Damian Kwiatkowski), 8. Veljko Nikitović (75, 25. Jacek Falkowski), 4. Radosław Bartoszewicz, 23. Tomáš Pešír, 24. Michał Renusz - 14. Préjuce Nakoulma.

żółte kartki: Bodziony, Kalinowski, Chyła, Udarević - Renusz, Kwiatkowski, Nakoulma, Wallace.
czerwone kartki: Rafał Kalinowski (66. minuta, za drugą żółtą) - Paweł Magdoń (90. minuta, za kopnięcie rywala).

sędziował: Piotr Wasielewski (Kalisz).
widzów: 1000.

źródło: własne / Flota Świnoujście

Dawid - 13 sierpnia 2011, 18:59:19 - *.as13285.net
brawo FLOTKA !!!!!!!!!!!!!!!

lol - 13 sierpnia 2011, 19:00:14 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.0.173)
bogdank będzie ciężko się utrzymac w 1 lidze, ale może to i dobrze bo za jakieś 4 lata będą grac w jednej lidze z prawdziwym GÓRNIKU ŁĘCZNA

flo - 13 sierpnia 2011, 19:01:21 - *.uznam.net.pl
Brawo FLOTA. Ale jak tak dalej pójdzie to sędziowie nas wykartkują. Jeszcze raz BRAWO CHŁOPAKI.

d3jwid - 13 sierpnia 2011, 19:02:42 - *.204.5.111.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Hahaha na Flocie można zarobić. Nie wiem czy wiecie ale co 5ty mecz Floty kończy się wynikiem 1-0 a stawka na dzisiaj wynosiła 7zł. Co 4ty mecz Wisły Kraków kończy się tym samym wynikiem więc zobaczymy czy matematyka nie kłamie bo też postawiłem!
Pozdrawiam Matematyk ;]

do lol - 13 sierpnia 2011, 19:03:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ty chłopie zamiast wspierać chłopaków to takie rzeczy piszesz? sory, ale takich jak ty nie mozna nazywac kibicami. a kopalnia jesli rozwala tradycje zmieniając nazwe to niech chociaz daje pieniadze, a nie.

hary z poz - 13 sierpnia 2011, 19:17:05 - *.icpnet.pl
Panie Rzepka widac i czuć panski fach trenera za Pana Bogdanka stacza się ze słabymi zespołomi po równi Pochyłej .Powodzeniaw następnym meczu.

pkxk - 13 sierpnia 2011, 19:24:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Takim składem Bogdanka nie powalczy . I jeszcze ta czerwona kartka.

kibiczwysp - 13 sierpnia 2011, 19:38:42 - *.uznam.net.pl
Brawo ! Flota !.....piękne okienko i to z akcji !...wie ktoś może czemu tyle radiowozów wjechało po meczu od ul. Matejki?

jjj - 13 sierpnia 2011, 19:38:58 - *.uznam.net.pl
czerwona karta po hamskim faulu bez piłki... raczej ze złości bo około 15 metrów od piłki łokciem w splot słoneczny.

chorzowski - 13 sierpnia 2011, 19:51:01 - *.175.71.44
do kibicow floty pytanie co sie dzieje z damianem krajanowskim??

ja-54 - 13 sierpnia 2011, 19:54:11 - *.swinoujscie.vectranet.pl
Gra w Arce Gdynia, POCZYTAJ NIECO.

do_kibizwy - 13 sierpnia 2011, 20:02:25 - *.fn.pl
Radiowozy podjechały, bo zostali wezwani.
Paweł Magdoń pobił się w szatni z Ivanem Udarević'em i było gorąco.

M - 13 sierpnia 2011, 20:08:37 - *.244.152.59
i bardzo dobrze, że znowu przegrali, w końcu nikt nie będzie przychodził na mecze tej śmiesznej bogdaneczki. za to w poniedziałek swój pierwszy oficjalny mecz w PP rozegra Górnik 1979. Łęcznianie nie są chłopami pańszczyźnianymi uzależnionymi od Tarasa i dlatego gdzieś mają jego klubik. jemu nic nie zawdzięczamy a pieniądze kopalni pochodzą z ciężkiej pracy górników którzy zdaniem wielu tu piszących powinni mieć jakieś poczucie niższości wobec Lubelskiego Węgla.

lol - 13 sierpnia 2011, 20:16:07 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.0.173)
do boju Górnik Łęczna i życzę wygranego meczu w PP, a następnie wygrania ligi i marsz coraz wyżej)))

enjoy - 13 sierpnia 2011, 20:33:34 - *.uznam.net.pl
wezcie tego kalinowskiego do okregowki !!! juz lepiej glozaka z juniorow kapitana chociaz ma

Flota - 13 sierpnia 2011, 20:44:51 - *.188.176.201
BRAWO FLOTA !!!!!!!!!!!
Brawo Ivan Udarević !!!!!!!!!!

barybal - 13 sierpnia 2011, 21:05:19 - *.centertel.pl
teraz we wtorek do Torunia po...porażkę w PP

@enjoy - 13 sierpnia 2011, 21:15:17 - *.uznam.net.pl
wez sie chlopie nie osmieszaj i przy okazji Floty... Glozaka przy calym szacunku do niego to ja na wfie klepie...

GÓRNIK - 13 sierpnia 2011, 21:39:19 - *.nowanet.pl
hah brawo Bogdanka,oby tak dalej.Tylko GÓRNIK 1979 Łęczna.
P.S Bogdanka po co wy gracie jak wy kibiców nie macie?

tsp:) - 13 sierpnia 2011, 21:51:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
za rok w 1lidze podbeskidzie zleje wam dupy!!!!!

on - 13 sierpnia 2011, 21:52:01 - *.swinoujscie.vectranet.pl
po meczu w szatni...Flota - tez wygrala 1-0 ;-)))

AR - 13 sierpnia 2011, 22:26:13 - *.adsl.inetia.pl
A ja mam takie pytanie. Skoro w 66 minucie ukarany został młodzieżowiec Kalinowski czerwoną kartką i od tej chwili na boisku w drużynie Floty nie było żadnego młodzieżowca to w takim razie należy się walkower?

a w szatni podobno byla nawalanka miedzy zawodnikami po meczu

swinouscia - 14 sierpnia 2011, 3:28:49 - *.opera-mini.net (*.113.251.142)
a teraz pol floty po knajpach lazi i mysla ze puchar uefa zdobyli

Flota@vic. - 14 sierpnia 2011, 7:29:35 - *.internetdsl.tpnet.pl
no flota ma formę tylko tak dalej

Miczki - 14 sierpnia 2011, 10:04:32 - *.uznam.net.pl
AR - w przepisach jest, jeżeli młodzieżowiec dostanie czerwoną kartkę, to mogą grać bez niego w dziesiątkę. To tak gwoli ścisłości.

flota - 14 sierpnia 2011, 19:24:41 - *.fn.pl
najlepsze jak magdon uciekal przed ivanem udarevicem w szatni.haha.jeszcze do tego 3 mecze dostanie.haha

GKS-Ł - 16 sierpnia 2011, 13:17:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kapelka nie ma honoru więc nie odejdzie z klubu.