20 sierpnia 2011, 18:30 - Płock (Stadion im. Kazimierza Górskiego)

Wisła: 21. Krzysztof Kamiński - 24. Łukasz Nadolski, 18. Artur Wyczałkowski, 5. Radosław Kursa, 29. Ariel Jakubowski - 20. Ricardinho, 6. Bartłomiej Sielewski (58, 19. João Paulo), 22. Patryk Kamiński, 8. Eivinas Zagurskas, 7. Damian Jaroń (62, 10. Robert Chwastek) - 31. Kamil Biliński.

Olimpia: 69. Michał Wróbel - 7. Marcin Kokoszka, 2. Maciej Dąbrowski, 23. Hubert Kościukiewicz, 16. Jarosław Ratajczak - 33. Adrian Frańczak, 8. Mariusz Kryszak, 11. Jarosław Białek (51, 21. Bartłomiej Kowalski), 9. Piotr Ruszkul, 6. Jakub Cieciura (71, 30. Tomasz Rogóż) - 10. Janusz Dziedzic (84, 15. Przemysław Sulej).

żółte kartki: P.Kamiński, Zagurskas - Ratajczak, Kościukiewicz, Kokoszka, Dziedzic, Ruszkul, Dąbrowski, Wróbel.

sędziował: Jarosław Rynkiewicz (Szczecin).

źródło: własne / Wisła Płock / Olimpia Grudziądz

WISLA - 20 sierpnia 2011, 20:24:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Wisła O mój ZKSie nie zdradze cie

do dar - 20 sierpnia 2011, 20:24:32 - *.plock.mm.pl
Możesz mi opisać sytuacje? Bo wbiłem na relacje i widze 1:1 z karnego ale nic wiecej nie ma opisane

Mario - 20 sierpnia 2011, 20:25:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
normalnie szok SZKODA!!!

argo - 20 sierpnia 2011, 20:25:45 - *.elblag.vectranet.pl
jak z tym karnym

jajokiem - 20 sierpnia 2011, 20:25:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Olimpia! Remis na wyjeździe zawsze trzeba uznać za dobry wynik! Ciułajcie punkty na wyjazdach winsy u siebie i będzie oki. TSP

bad_boy - 20 sierpnia 2011, 20:26:10 - *.play-internet.pl
zeby to pierwszy raz. Olimpia znowu pokrzywdzona!

m - 20 sierpnia 2011, 20:27:08 - *.ssp.dialog.net.pl
A Dziedzic miał pauzować za czerwoną kartkę. Nie pauzował bo dostał 2 Żółte czy pomyłka drużyny z Grudziądza?

jac - 20 sierpnia 2011, 20:27:45 - *.htsit.net
kurcze drugi mecz pod rząd to samo - karny w samej końcówce - szkoda

mlody - 20 sierpnia 2011, 20:28:37 - *.as43234.net
To nie jest już śmieszne. Przesadzona czerwona kartka dla Kowalskiego z Katowicami, przynajmniej jedna prawidłowo zdobyta bramka z Zawiszą i karny, którego raczej nie było bo Kościukiewicz trafił najpierw w piłkę..teraz to.

rw - 20 sierpnia 2011, 20:29:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nie widzialem karnego.. ale przewaznie sie dyktuje karnew z kapelusza w ostatniej minucie jeszcze gospodarzą.

m - 20 sierpnia 2011, 20:30:29 - *.ssp.dialog.net.pl
Do admina: Czy Dziedzic mógł zagrać w tym meczu? W poprzednim dostał czerwoną kartkę i miał pauzować. Nawet trener Olimpii tak mówił.

Sędzia - 20 sierpnia 2011, 20:32:32 - *.smgr.pl
Tak naprawde to jestem z Płocka i podytkowałem karnego bo mi zapłacono

loki - 20 sierpnia 2011, 20:33:11 - *.centertel.pl
mógł zagrać bo to za dwie żółte dostał czerwień a nie od razu.

m - 20 sierpnia 2011, 20:33:25 - *.ssp.dialog.net.pl
A ile trzeba by było dać jakbyś dał 2 karne?

elana - 20 sierpnia 2011, 20:35:21 - *.centertel.pl
ciężki jest los beniaminka ale walczcie nie poddawajcie się los szybko się może odwrócić powodzonka życzę i mam taka nadzieje że za rok dołączymy do Was pzdr dla Olimpii

do m - 20 sierpnia 2011, 20:35:34 - *.htsit.net
Olimpia w sprawie Dziedzica miała się odwoływać i chyba skutecznie skoro zagrał, nie sądzę żeby strzelili takiego babola.

mariio - 20 sierpnia 2011, 20:37:07 - *.grudziadz.mm.pl
popaprana sytuacja 92 minuty walka gryzienie trawy a ta ostatnia minuta psuje wszystko szkoda nic sie nie stało Olimpia nic się nie stało

krytyk - 20 sierpnia 2011, 20:45:16 - *.009.c68.petrotel.pl
mlynowy to niech zacznie dopingowac a nie tylko wszyscy wstaja i spiewaja, za to mynowy podoli i podolszyce to wymiataja

lunt - 20 sierpnia 2011, 20:47:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ojeju, znów Olimpia pokrzywdzona ...
Mogę zrozumieć wszystko, ale jak widzę płacz kibiców, a jeszcze bardziej trenerów i działaczy Olimpii to mi się żygać chce ... Wasze miejsce jest w 3,4 lidze płaczki- klub bez historii, bez kibiców, bez niczego w sumie- życzę wam wszystkiego najgorszego, a awansu mimo uprzedzeń życzę Elanie.

zks - 20 sierpnia 2011, 20:50:28 - *.097.c73.petrotel.pl
Po meczu kilku zawodników Olimpii chciało wymierzyć sprawiedliwość sędziemu Odeskortowała go policja.

meto - 20 sierpnia 2011, 20:51:11 - *.238.35.69
Nie wiem czemu był karny,ale OLIMPIA za biedna na 1 lige chyba,a Ci co musza w niej być to punkty muszą zdobywać,że sędzia dolicza 3 minuty,a w 94 karny dla PŁOCKA,to jest k... żenada.Olimpia gra i znowu g... z tego ma.A co było z Zawiszą,byłem na tym meczu i widziałem,i w Polskiej piłce ma być dobrze.Czy w naszym kraju można byc normalnym kibicem,oj nie ,bo te oszustwo przerasta wszystko.Na koniec powiem tak OLIMPIA i tak Wam pokarze HEJ GKS-a, hej-wierny kibic

zks - 20 sierpnia 2011, 20:52:55 - *.097.c73.petrotel.pl
ps. Olimpia totalnie zdominowała mecz, miała np 200% sytuację sam na sam w końcówce, którą wybronił Kamiński, Wisła na 0 akcji 1 bramka

Grzechu - 20 sierpnia 2011, 20:53:26 - *.dynamic.chello.pl
Jak można tak drukować w żywe oczy??? 93 minuta karny z kapelusza!!! Niech ktoś wreszcie zrobi z ty porządek i wywiezie tych złodziei tam gdzie ich miejsce - do WROCŁAWIA!!!

plocman - 20 sierpnia 2011, 20:54:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W 92 minucie dośrodkowanie z rzutu rożnego, zamieszanie pod bramką i nagle sędzia liniowy staje sie bohaterem meczu pokazujac choragiewka zagranie reka. Po meczu zawodnicy Olimpii chca linczowac sedziego. Piłkarsko Olimpia klase wyzej od Wisly, widac ze druzyna zgrana, podania z klepki, wyprowadzanie akcji, Wisła niestety bez zgrania, z meczu na mecz coraz wiekszy chaos. Trzeba wrocic do ukladu, ze Bilinski wychodzi od 60 minuty i walczy, dawalo to lepszy rezultat. Kibicowsko Olimpia w liczbie 60 osob prawdzie calkiem niezly doping caly mecz. Kibicow Wisly w granicach 3 tys.

DoPlocman - 20 sierpnia 2011, 20:57:09 - *.smgr.pl
Kibiców pojechało ponad 100 więc nei wiem co ty masz za oczy.Moze nei wpuszczono częsci.

plocman - 20 sierpnia 2011, 21:00:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
liczyłem głowy bo było ich nie za wiele

Wiślak - 20 sierpnia 2011, 21:09:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
80 było jak się nie myle

Płock - 20 sierpnia 2011, 21:10:37 - *.156.c92.petrotel.pl
Ale wy z Grudziądza jesteście powaleni !!!!!!
Na meczu nie byliście a już "Karny z kapelusza" żal mi was naprawdę ..

kibic - 20 sierpnia 2011, 21:23:20 - *.plock.mm.pl
wisła gra pod wodzą broniszewskiego tragedię.jak można wygrać grając defensywny styl gry,taktycznie tragedia!

P - 20 sierpnia 2011, 21:24:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przy bramce na 1-0 dla Olipmii zawodnik gosci Podal sobie pilke reka, wiec sedzia chyba sie chcial za ten nieopatrzenie zrehabilitowac i podyktowal karnego...

wislak - 20 sierpnia 2011, 21:36:39 - *.adsl.inetia.pl
Na 100% karny kupiony ja nic nie widziałem żeby coś się w polu karnym stało

zks - 20 sierpnia 2011, 21:39:41 - *.102.c66.petrotel.pl
Olimpia 1 sytuacja( akcja rozpoczeta po rece jednego z Grudziadza) - poza tym nic nie grala. Wisła I polowa ospale, 2 polowa napor - zmarnowane doskonale sytuacje - strzal Zagurskasa z wolnego o cm mija bramke, do 90 min ciagly napor, az w 90 karny za sciagniecie do parteru jednego z graczy Wisly. Olimpia tak jak tydzien temu Elblag nie zasluzyla na nic poza batami.

M - 20 sierpnia 2011, 21:40:50 - *.180.33.45.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
P, niezłe zagranie, ktoś ci w to uwierzy? Jesteś może z Bydgoszczy?

Ojowiec - 20 sierpnia 2011, 21:48:05 - *.adsl.inetia.pl
lunt - ty jestes parodią 90minut więc ciebie olewam. Amen.

wisła - 20 sierpnia 2011, 21:49:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
zgadzam sie z kolega na górze tyle ze jeszce miedzy tymi naporami olimpia wyprowadzała czasmi nawet grozne kontry .

westhammer - 20 sierpnia 2011, 21:50:34 - *.plock.mm.pl
...wisla dno.takiego poziomu gry nie widzialem dawno.wsrod zawodnikow z plocka jest wielu nasladowcow roberta korzeniowskiego-zamiast biegac to chodza po boisku,tyle,ze troche szybciej.przy takiej grze olimpii to remis jest najmniejsza kara dla wisly.wejscia w plockie pole karne zawodnikow z grudziadza udowodnily mi bynajmniej,ze 2 pierwsze mecze wygrane przez wisle byly wpadka 2 ogranych przez nia druzyn.proponuje trenerowi Broniszewskiemu obejrzenie meczu i zobaczenie jak powinno sie ustawic ofensywnie druzyne.

Zawisza - 20 sierpnia 2011, 21:51:25 - *.dynamic.chello.pl
znowu bedzie przez tydzien płacz olimpii jak to ich sędzia nie skrzydził

Sędzia - 20 sierpnia 2011, 21:53:55 - *.centertel.pl
ZKS szkoda mi ciebie i twojej druzyny. Wisła Płock bez szerzy na uwage zasługuje tylko strzał z wolnego chyba jedyny i niecelny. Sędzia w kolejnym meczu wypacza wynik. Korupcja byla i bedzie a ten caly Wrocław to ściema. Ogolnie wynik niesprawiedliwy 3 punkty powinny jechac do Grudziadza.

Pik - 20 sierpnia 2011, 22:03:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do zks. Ty a gdzie ty ten napór widziałeś? Wisła grała taka padlinę że szok. Jedyny strzał z wolnego a ogólnie totalna niemoc. Karny z kapelusza ale bramka dla Olimpii po ewidentnej ręce wcześniej.
Niestety ale każdy tydzień pracy Broniszewskiego to wielka krzywda dla klubu. Dziś grały dwa bardzo słabe zespoły ale niestety to Wisła była tym słabszym.

petra! - 20 sierpnia 2011, 22:10:13 - *.111.c66.petrotel.pl
Nie wiem na jakim Wy meczu byliście ale 1 połowa dla gości druga dla gospodarzy. Olimpia w 2 połowie sama się cofnęła i liczyła na kontry, 2 razy zamieszanie było ale Wisła bodajże 5-6 strzałów groźnych. A Karny? sam się z niego śmiałem, ale zobaczymy na powtórce bo jeśli obrońca czy bramkarz bezpardonowo odpychał... Olimpia to słaba drużyna ale My - Wisła co dzisiaj pokazaliśmy to pożal się boże, nasze kontry przeistaczały się w atak pozycyjny. Powinny być 3 pkty a jest szczęśliwy remis

zks - 20 sierpnia 2011, 22:40:02 - *.102.c66.petrotel.pl
Olimpia caly mecz grala bardzo agresywnie - ciagle wslizgi, odpychanie itd - kartek powinno byc wiecej + przynajmniej 1 czerwona (zatrzymany i sciagniety do parteru wychodzacy sam na sam Bilinski). I polowa - walenie glowa w mur przez Wisłe - kazde wyprowadzenie pilki konczylo sie strata faulowanego Bilinskiego czy bezproduktywnego Jaronia = kontra Olimpii. Po ktorejs z kolei kontrze bramka, ktora nie powinna byc uznana poniewaz zawodnik Olimpii pomogl sobie wczesniej reka. Wisła grała slabo w I polowie bo Olimpia caly czas biegala oraz atakowala pressingiem juz od pola karnego Wisły. W II połowie przewaga Wisły , kilkanascie strzalow czy rajdow zakonczonych strzalami, ale to bylo tak jak napisalem wczesniej - walenie glowa w mur. Szczegolnie podobaly mi sie strzaly Bilinskiego pieta z powietrza oraz Ricardinho z 20 m po ograniu 2-3 graczy. Karny moze nie ewidentny dla kazdego, ale widac bylo w polu karnym ze zawodnik Wisły byl sciagany za koszulke do dolu. Takze mecz powinien zakonczyc sie 2:1 lub 3:1

Gks - 20 sierpnia 2011, 22:42:55 - *.dynamic.chello.pl
Jak Zwykle OLIMPIA Oszukana ojej.Dzieciaki wracać z swoim żałosnym płaczączym trenerem i wiecznie narzekającą drużyną do II ligi tam wasze miejsce.

do zks - 20 sierpnia 2011, 22:51:26 - *.238.42.14
do kolegi zks: ale karny podyktowano za domniemane zagranie ręką wiec o czym ty piszesz?

PKS - 20 sierpnia 2011, 23:06:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kilkanaście strzałów Wisły??? ZKS jestem kibicem Wisły, byłem na meczu i twierdzę, że jesteś naćpany. Ogólnie zagrania Wiślaków wywoływały salwy śmiechu i nie ma się co oszukiwać na chwilę obecną gramy tragedię.

do ZKS - 20 sierpnia 2011, 23:08:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ogarnij się. Jak Wisła mogła wygrać 2-1 lub 3-1 jak oddała jeden (niecelny zresztą) strzał:-)

Oli G-dz - 20 sierpnia 2011, 23:30:08 - *.204.71.73.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Na meczu nie byłem,więc co do karnego nie będę się wypowiadał !Liczę na obiektywną ocenę naocznych świadków!
Można mieć pecha, można mieć szczęście,ale sędzia nie może być głównym aktorem widowiska !
Kiedy ktoś zacznie rozliczać na poważnie sędziów z popełnionych błędów tych nieumyślnych i umyślnych ?
Ich radosna twórczość wypacza wyniki,wywołuje agresję wśród piłkarzy ,trenerów i kibiców!
A przecież wszyscy chcemy aby "piłka nożna" wolna była od agresji i korupcji !

lohesus... - 20 sierpnia 2011, 23:52:21 - *.plock.mm.pl
widze ze miejscowy szowinizm wzial gore nad prawda...ale Wisla-totalna padaka,rzygowiny,dno i wodorosty-jaki napor jakie akcje,chyba na nie tym meczu byles skoro strzal z 20m lub rzut wolny i niecelny strzal z 25m nazywasz supersytuacja-prosze was zmiencie dostawce.Olimpia-zdecydowanie lepsza polkarsko,kilka groznych akcji jedna setka w koncowce...karny-jak zyje nie widzialem zeby kogos tak wypier....lic w kosmos za naprawde 90min.ciezkiej walki.dla napinaczy bez odbioru

Redzik - 21 sierpnia 2011, 0:09:00 - *.venturi.pl
W meczu z Zawisza wszystkie 3 gole strzeliliscie nieprawidlowo,a za zachowanie kaczmarka na konferencji,teraz dopiero naprawde bedziecie krzywdzeni-tak tez twierdza normalni od was ktorzy znaja sie na przepisach gry w pilke nozna ot co.ps pisalem przed sezonem zebyscie nie mieli nadziei na to ze bedziecie w tabeli przed Zetka,ostrzegalem-nie sluchaliscie no i teraz placzPA PA olimpiooooo

mieczyslaw - 21 sierpnia 2011, 0:13:19 - *.238.42.14
jesli moge spytac, czemu bydgoszczanie tak bardzo interesuja sie Olimpia? czekam na normalne odpowiedzi choc wiem ze moze byc ich niewiele (albo i wcale)

Z wypowiedzi obiektywnych wynika,że Olimpia miała przewagę,a karny z kapelusza !
A więc kolejna niezasłużona strata punktów! Szkoda !
Szacunek dla obiektywnych kibiców Petry !

Kibol - 21 sierpnia 2011, 0:37:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nas w Płocku 101 osób. Wisła słaby doping jak na spory młyn.

Hegemonius - 21 sierpnia 2011, 0:41:44 - *.dynamic.chello.pl
Do mieczysława. Interesujemy się wszystkimi klubami co grają w naszej lidze. Tymi bardziej i mniej pokrzywdzonymi. Tymi z większych i z mniejszych miast.
PS Pamiętajcie "Kibole" Olimpi suma szczęścia i nieśćęścia równa się 0. I wam zaświeci słonce w ... 95 minucie.

Redzik może mieć rację co do jednego,że kto skrytykuje jednego sędziego musi się liczyć że inni sędziowie partacze będą chcieli udowodnić kto rządzi w tej lidze !
Partacze wszystkich lig łączcie się !

BZF07 - 21 sierpnia 2011, 1:48:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nas 110.

xxx - 21 sierpnia 2011, 3:33:14 - *.201.c86.petrotel.pl
Dobrze, że ochrona była na miejscu po końcowym gwizdku, bo byście sędziego pobili. :D
Swoją drogą nie dziwię się, bo ja też do tej pory w sumie nie wiem za co był ten rzut karny. Być może było tam jakieś zagranie ręką czy faul, ale mimo, iż byłem na stadionie to czekam na powtórki.
Chociaż prawda jest taka, że w poprzedniej kolejce przeciwko nam też był podyktowany rzut karny za nic, który zabrał nam 3 pkt. z Olimpią Elbląg. Tak więc widać, że sędziowanie w tej lidze nie stoi na wysokim poziomie niestety.
Wisła z meczu na mecz coraz słabsza, a powinno być odwrotnie. Jak można co mecz grając u siebie wychodzić tak defensywną taktyką z 1 napastnikiem .? Panie Broniszewski co to jest .? Z przodu 2 biega naszych przeciwko 5 zawodnikom przeciwnika. Jak od jakiejś 70 minuty grał Biliński z Danielem z przodu wyglądało to znacznie lepiej, niż osamotniony w ataku przez 3/4 meczu Biliński. Co do Olimpii widać, że mają ogarnięty skład i spokojnie życzę Wam utrzymania w lidze. Jeżeli chodzi o kwestię dopingu Olimpia mimo nie za dużej liczby, bo ok 100 osób fajnie się zaprezentowała w sektorze gości, oby więcej takich ekip. Co do naszego dopingu to powiem jedno, bywało znacznie lepiej. Swoją drogą, gdyby piłkarze nie grali takiego piachu też było by o wiele lepiej no, ale jest co jest.
Pozdrawiam wszystkich którzy sobotnie popołudnie spędzili na Łukasiewicza 34.

rafi - 21 sierpnia 2011, 5:19:45 - *.eurotel.cz
hahaha,pokrzywdzona gruzja:D,wszyscy sie na was uwzieli,z sedziami lacznie...hahahahahahaha.osmieszacie sie jak zwykle

shrek - 21 sierpnia 2011, 6:56:44 - *.play-internet.pl
Nie byłem nie widziałem ale wiem jedno z panem Broniszewskim daleko nie zajedziemy ale na spadek zawsze mamy szansę bo chyba o to chodzi panu prezesowi Dmo

pawelxxl - 21 sierpnia 2011, 9:06:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Grudziądz mógł pozamiatac w pierwszej połowie, jakby wykorzystał, to co każdy zawodowy piłkarz powinien wykorzystac. Wisła pierwszą połowę przespała, ale dlaczego tak jest już trzeci raz ?
W drugiej połowie Wisła zamknęła Olimpię, albo Olimpia postawiła autobus w bramce, a Nafciarze indywidualnymi akcjami próbowali rozrywac obronę. Celne strzały Wisły dopiero po 65.' !!! Jedna dwie groźne kontry Grudziądza w 2. połowie normalne przy naporze Wisły.
A poza tym za grosz jakiejś taktyki, ustawienia Wisły, przykro patrzec, bo chłopaki walczą, biegają, ale nie ma zespołu.
Hej ! Wisła GOL.

olo - 21 sierpnia 2011, 9:29:53 - *.class96.petrotel.pl
Na Wisłę chodzę wiele lat ale takiego dziadostwa to już dawno nie widziałem,jedyny strzał to w zasadzie ten z karnego, który i tak był z kapelusza.Wyróżnić można jedynie Krzyśka Kamińskiego a drugi Kamiński i Jaroń to po prostu kabaret.Generalnie rzecz biorąc Wisła nie zasłużyła na remis.

1947 - 21 sierpnia 2011, 9:54:50 - *.adsl.inetia.pl

Sebek - 21 sierpnia 2011, 10:01:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
O kurde, dobry karny :D

Płock - 21 sierpnia 2011, 10:07:08 - *.156.c92.petrotel.pl
Fakty bramki dla olimpii nie powinno być ewidentna ręka,ale nie wiem dlaczego ten karny dla nas.

zks - 21 sierpnia 2011, 10:21:35 - *.020.c74.petrotel.pl
Spojrzcie na Bilinskiego?

mieczyslaw - 21 sierpnia 2011, 10:51:01 - *.238.42.14
@Hegemonius, ok rozumiem normalny kibic interesuje sie całą ligą ale widze, że burdel w komentarzach + prowokacje to tylko tutaj w tematach o Olimpii. Miejmy nadzieje, że bilans farta i niefarta wychodzi na zero ;)

abc - 21 sierpnia 2011, 11:29:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kibiców Olimpii 2 autokary, sto biletów zakupionych to jak możecie pisać o liczbie 30-40os? Przyjechało 100, wszyscy weszli na stadion.

P. Reiss - 21 sierpnia 2011, 12:17:37 - *.play-internet.pl
płock szmaciarze za oszustwa nigdy już nie awansujecie karny hahahahaha co za lumpy z płocka

Luqas - 21 sierpnia 2011, 12:40:19 - *.play-internet.pl
P.Reiss...ręki przy bramce Olimpii też nie widziałeś matole?

dorafi - 21 sierpnia 2011, 12:57:56 - *.smgr.pl
Jak zwykle to ty sie leszczu ośmieszasz.Internetowy napinacz,Pisał jak to Zawisza do Grudziądza pojkechał i mecz wygrał.A ciebie tam nie było , hehe.A gdybysmy wygrli te dwa mecze bylibyśmy na trzecim miejscu.No,ale oczywiście karny z meczu z Wisła z kapelusza.Ja to powiem tak : Bramka Ruszkula nie powinna być uznana.Zagrał ręka na początku akcji.Ale ten karny..litości.PRzecież tam nic nie było.Sędzia nie powinien uznać naszej bramki , ale gdy już uznał to nie powinien robić takiego czegoś..A wy Zawiszacy cicho siedzcie bo chyba nie pamietacie sezonowcy jak wasi kochani dzialacze kupili mecz w 2005 roku w Grudziadzu (rowniez 1:0) i mieliscie -9 pkt i walkower.hehe.

ja - 21 sierpnia 2011, 12:59:07 - *.smgr.pl
A Olimpii 110 osóbz dobrym dopinigme.

WP - 21 sierpnia 2011, 12:59:58 - *.020.c90.petrotel.pl
Ta ciamajda jeszcze nosi nick po piłkarzynie która sprzedawała mecze w "wielkim lechu". I nie pisz, że tak nie było bo gdyby nie była to prawda to reisik nadal by grał w amice poznań.

aaa - 21 sierpnia 2011, 14:49:59 - *.162.c76.petrotel.pl
Spokojnie nie spinajcie sie ten Reiss wszędzie sieje propagande to jakis 10 latek ktory nie zna sie na pilce.

fan Wisła - 21 sierpnia 2011, 20:01:05 - *.class100.petrotel.pl
Ludzie !! Kiedy ten dramat się skończy????
Kiedy DMO-BRONEK I SITWA wyjadą z tego Płocka ??
Żal mi tych grajków, bo są słabi i w dodatku kierowani przez Bronka, który powinien iść na emeryturę !! TRAGEDIA !!
JAK TO SIĘ NIE ZMIENI - TO PEWNY SPADEK !!!

kibol grud - 21 sierpnia 2011, 21:13:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na stronie Wisły pisze że było 3500 kibiców. To ja chyba byłem na innym meczu. 2 tys to max.