21 sierpnia 2011, 18:38:40 - slady
Spartak Moskwa remisuje w lidze

Rywal Legii Warszawa w IV rundzie eliminacyjnej Ligi Europy Spartak Moskwa zremisował 1-1 (0-1) w meczu 21. kolejki rosyjskiej ekstraklasy ze Spartakiem Nalczyk.

21 sierpnia 2011, 16:45 - Nalczyk
Spartak Nalczyk 1-1 Spartak Moskwa
Arsien Goszokow 26 - Artiom Dziuba 53

Spartak: 31. Andrij Dykań - 24. Kiriłł Kombarow (46, 15. Siergiej Parszywluk), 21. Nicolás Pareja, 3. Rodri, 34. Jewgienij Makiejew - 9. Ari, 27. Aleksandr Zotow, 16. Demy de Zeeuw (57, 5. Aleksandr Szeszukow), 22. Artiom Dziuba, 23. Dmitrij Kombarow - 29. Emmanuel Emenike.

żółte kartki: Daniił Gridniew - Siergiej Parszywluk, Emmanuel Emenike.

sędziował: Władimir Kaźmienko (Rostów nad Donem).

Spotkanie rewanżowe Spartak - Legia odbędzie się 25 sierpnia o godz. 17:00. W pierwszym meczu był remis 2-2.

MOCKBA - 21 sierpnia 2011, 19:30:10 - *.toya.net.pl
nie mają szans, fakt z Nałczykiem im nie wyszło, ale u siebie nie dadzą sobie wbić na wynik 0-1 lub 1-2 to nierealne ... stawiam na 2-0 dla Spartaka
ale powodzenia niech wygrywają stołeczni, ale ci z Polski...

- 21 sierpnia 2011, 19:41:17 - *.dynamic.chello.pl
grał były zawodnik Pogoni - Leandro w Nalcziku?

DENIS - 21 sierpnia 2011, 20:01:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl