elsu - 21 sierpnia 2011, 18:54:22 - *.polkowice.vectranet.pl

z - 21 sierpnia 2011, 18:54:24 - *.adsl.szeptel.net.pl

Pauleta - 21 sierpnia 2011, 18:56:12 - *.pogodnanet.pl

PB - 21 sierpnia 2011, 19:03:12 - *.212.96.36
A co to sie stało, że Podstawek nie strzela?

killer - 21 sierpnia 2011, 19:03:42 - *.centertel.pl
No no trzy brameczki w 7 min.

KOLE - 21 sierpnia 2011, 19:04:09 - *.extreme-net.one.pl
Właśnie wróciłem z meczu ( dla ciekawych mieszkam nie daleko stadionu) Kolejarz zaprezentował sie bardzo pozytywnie, nie potrzebnie stracona bramka w ostatniej minucie... Michał CHrapek zawodnik meczu, Bramki przepiękne. Mogło być więcej Kowalczyk słupek... itd. Oby tak dalej Brawo KOLEJARZ

BPG - 21 sierpnia 2011, 19:13:36 - *.silesiamultimedia.com.pl
W ciagu 6 minut rozbili Gornika Polkowice!Gratulacje!!!

Robert - 21 sierpnia 2011, 19:22:56 - *.ip.netia.com.pl
Przepiękne bramki w Stróżach, ostatnia bramka Chrapka z serii "stadiony świata". Mnóstwo strzałów, które mijały bramkę o centymetry. Brawo Kolejarz oby tak dalej!

STq - 21 sierpnia 2011, 19:24:50 - *.extreme-net.one.pl
Gratulacje Dla trenera Przemysława Cecherza , takich trenerów jest bardzo mało. Życzę dalszych sukcesów z Kolejarzem

kibicek - 21 sierpnia 2011, 19:25:53 - *.play-internet.pl
Panie Nowak pora kończyć znowu przegrana z wieśniakami .Za słaby warsztat trenerski.

do kp - 21 sierpnia 2011, 19:42:08 - *.insat.net.pl
heheh chyba sie koles przliczyłes kibiców z polkowin nikogo niebyło bo są patałachami

polkib - 21 sierpnia 2011, 19:48:01 - *.polkowice.vectranet.pl
700 osób to jest na 4-5 meczach w Polkowicach.taka jest niestety smutna prawda.jestem stąd ale b.Gornik nikogo w tym mieście nie obchodzi

Brak2Sensu - 21 sierpnia 2011, 20:02:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wow,chyba coś przegapiłem...czemu już nie Górnik?

polkib - 21 sierpnia 2011, 20:06:25 - *.polkowice.vectranet.pl
już nie Gornik .gmina kupiła klub

jaszczur - 21 sierpnia 2011, 20:06:39 - *.plk.prest.pl
nowak pajacu daj sobie spokoj,dymisja i po problemie.przeciez to jest zenada,.jak mozna stracic 3 bramki w 6 minut?!górnik-spadek jak tak dalej pojdzie.

Lambo - 21 sierpnia 2011, 20:14:52 - *.adsl.inetia.pl
Byłem na meczu , i za mną siedziała mała grupka sympatyków z Polkowic - zaraz za trenerem kolejarza na górnym rzędzie ;p
Pozdrowienia dla 2 bardzo ładnych fanek Górnika ;p
Co do meczu to dobra gra obu drużyn. Przeewaga jednak kolejarza. Gol numer 1 i 3 po prostu piękne. Przy golu drugim sporą winę ma bramkarz , który przepuścił piłkę pod nogami. Gol dla Polkowic w samej końcówce , bo błędzie całej obrony.

a - 21 sierpnia 2011, 22:33:26 - *.adsl.inetia.pl
a ilu widzow - bo to najbardziej ciekawe a nie wynik w starciu 2 z 5 qrnikow bez kibicow w I lidze

Unia T. - 22 sierpnia 2011, 10:37:59 - *.play-internet.pl
BRAWO LISEK ! Kolejny mecz i kolejne punkty Kolejarza =)

k.tuSSk - 22 sierpnia 2011, 16:33:25 - *.aster.com.pl