25 sierpnia 2011, 1:12:28 - slady
Kadra Meksyku na mecze z Polską i Chile

Selekcjoner reprezentacji Meksyku José Manuel de la Torre powołał 23 piłkarzy na najbliższe spotkania z Polską (2 września) i Chile (4 września). Mecz z Polską odbędzie się w Warszawie o godz. 20:30, natomiast z Chile w Barcelonie.

Kadra Meksyku na mecze z Polską i Chile:

Bramkarze: Guillermo Ochoa (AC Ajaccio, Francja), Alfredo Talavera (Deportivo Toluca FC).

Obrońcy: Efraín Juárez (Real Zaragoza CD, Hiszpania), Sergio Pérez (CF Monterrey), Rafael Márquez (New York Red Bulls, USA), Francisco Rodríguez (VfB Stuttgart 1893, Niemcy), Héctor Moreno (RCD Espanyol, Hiszpania), Edgar Dueñas (Deportivo Toluca FC), Carlos Salcido (Club Tigres de la UANL).

Pomocnicy: Adrián Aldrete (CA Monarcas Morelia), Gerardo Torrado (CDSyC Cruz Azul), Israel Castro (CDSyC Cruz Azul), Jesús Molina (CF América), Jesús Zavala (CF Monterrey), Pablo Barrera (West Ham United FC, Anglia), Christian Bermúdez (CF Atlante), Andrés Guardado (RC Deportivo de La Coruña, Hiszpania), Efraín Velarde (Club Universidad Nacional AC), Zinha (Deportivo Toluca FC).

Napastnicy: Giovani dos Santos (Tottenham Hotspur FC, Anglia), Javier Hernández (Manchester United FC, Anglia), Aldo de Nigris (CF Monterrey), Oribe Peralta (Club Santos Laguna).

kamcio - 25 sierpnia 2011, 1:15:24 - *.btk.net.pl
Ciezko bedzie z meksykiem ; /

sopel - 25 sierpnia 2011, 1:19:47 - *.73.48.87
Chicharito 1,2,3.

RPK - 25 sierpnia 2011, 1:20:06 - *.180.91.242.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zdecydowanie za mocni dla nas.Przecież sam Hernandez ,to dla naszych zawodników kosmos.
Nawet rezerwowym składem Meksyk wygra z nami mecz,niestety,ale tak jest prawda.
Do Hernandeza dodajmy jeszcze dos Santosa czy Guardado i już 3:0 murowane...

RPK - 25 sierpnia 2011, 1:22:51 - *.180.91.242.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nie miałem zamiaru się napinać,lecz powiedzieć prawdę...

wolek - 25 sierpnia 2011, 3:01:31 - *.adsl.inetia.pl
no widze ze paru chlopakow gra w europie co do niedawna bylo niedopomyslenia ogolnie to przecietny zespol,oczywiscie na pn ameryke to potega

benfa - 25 sierpnia 2011, 6:53:14 - *.ip.emouse.pl
Javier Hernández ... i aż strach pomyśleć co bedzie jak Jodłowiec go bedzie krył

Polak22 - 25 sierpnia 2011, 7:09:38 - *.internetdsl.tpnet.pl
jak stałby się cud przegralibyśmy tylko 0-1

Mater - 25 sierpnia 2011, 7:18:18 - *.opera-mini.net (*.56.163.173)
ta 0:1 z taka obrona jak: jodłowiec z glikiem na stoperze to z pewnoscia bez niczego poradza sobie z Hernandesem ;P

K - 25 sierpnia 2011, 7:24:14 - *.dynamic.chello.pl
połowa zawodników znana, połowa nie, jeżeli będzie dobrze funkcjonować im środek pola to wygrają

asa - 25 sierpnia 2011, 7:43:19 - *.adsl.inetia.pl
zeby tylko 5 nie wpadlo :/

VeB - 25 sierpnia 2011, 8:06:35 - *.tvkdiana.pl
Nic specjalnego! Co się tak wsztscy podniecacie tym chicharito? I tak POLSKA WYGRA !!!!!!

rochus - 25 sierpnia 2011, 8:47:07 - *.cdma.centertel.pl
pany wie ktorys czy Legia badz Slask bedzie na otwartym kanale???

xyz - 25 sierpnia 2011, 9:13:04 - *.legnica.vectranet.pl
Lepszy rywal, to większa motywacja. Nazwiska nie grają, więc poczekajcie z wyrokami do meczu.

@ - 25 sierpnia 2011, 9:36:21 - *.internetdsl.tpnet.pl
Chicharito leczy kontuzję i nie wiadomo czy zagra, więc się tak nie napalajcie

stawiczny - 25 sierpnia 2011, 9:46:17 - *.play-internet.pl
Przestancie , słaby ten Meksyk ...jedynie napad mają solidny ...zobaczcie bramkarzy , nie ma co płakać trzeba wygrac i tyle

MARX - 25 sierpnia 2011, 10:06:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
redakcjo: kiedy bedzie znana kadra niemiec?

Maksiula - 25 sierpnia 2011, 12:30:41 - *.cdma.centertel.pl
Do Rochus:Na pewno w ogólnodostępnym zwykłym Polsacie zostanie pokazany dziś na żywo mecz Dinamo-Śląsk o godzinie 20.Pozdrawiam.

rochus - 25 sierpnia 2011, 12:38:23 - *.cdma.centertel.pl
do Maksiula: dzieki bardzo ale wole ogladac mecz z Rapidem;)))

Bies - 25 sierpnia 2011, 12:58:53 - *.ust.tke.pl
Idealne przetarcie przed EURO- w koncu to typowo europejscy przeciwnicy...

Sebo(L) - 25 sierpnia 2011, 13:20:45 - *.slupsk.vectranet.pl
Uuuuu no z tak mocną ekipą to nasi dawno nie grali.Będzie bardzo ciężko.To już nie jest 2 czy 3 garnitur jak w przypadku Argentyny.

rajkos12 - 25 sierpnia 2011, 13:36:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
my wygramy mecz z Meksykiem bo najwieksze gwiazdy sobie go obejrza w tv a ci slabsi zagraja z Polską, proste, tak jak zagral z nami WKS

Maksiula - 25 sierpnia 2011, 13:37:06 - *.cdma.centertel.pl
Przepraszam,ale walnąłem babola.Oczywiście miało mi chodzić o Rapid Bukareszt,a nie Dinamo.Sorki.

WIDZEWIAK - 25 sierpnia 2011, 15:42:44 - *.bartnet.pl
z Glikiem i Jodłowcem na środku obrony. Powodzenia.