27 sierpnia 2011, 21:36:11 - koofel
Twente wygrywa w lidze

Rywal Wisły Kraków w fazie grupowej Ligi Europy FC Twente wygrał 4-1 (3-1) z VVV-Venlo w spotkaniu 4. kolejki holenderskiej Eredivisie. Zespół z Enschede jest liderem tabeli z kompletem punktów.

27 sierpnia 2011, 19:45 - Enschede (De Grolsch Veste)
FC Twente 4-1 VVV-Venlo
Bryan Ruiz 2, Luuk de Jong 28, 66, Marc Janko 31 - Ahmed Musa 26

Twente: 13. Nikołaj Michajłow - 2. Tim Cornelisse (46, 15. Roberto Rosales), 4. Peter Wisgerhof, 19. Douglas, 20. Dwight Tiendalli - 6. Wout Brama, 9. Luuk de Jong (81, 17. Andrej Rendla), 14. Willem Janssen - 10. Bryan Ruiz, 21. Marc Janko, 24. Ola John (74, 12. Steven Berghuis).

żółta kartka: Alex Emenike (VVV).

sędziował: Jack van Hulten.
widzów: 25700.

Pierwszy mecz Wisły z Twente odbędzie się 29 września o 19:00 w Holandii.

t. - 27 sierpnia 2011, 21:39:08 - *.255.245.83
Wisła powtórzy wynik Venlo.

L - 27 sierpnia 2011, 21:42:15 - *.aster.pl
Z taką grą Wisełki jak dzisiaj z Lechią to będzie 07 zgłoś się!!!

qali - 27 sierpnia 2011, 21:43:42 - *.100.foxnet.com.pl
Janko zmascil 5 setek w drugiej polowie...
Ogolnie Twente oddalo 25 strzalow (15 celnych) w kierunku bramki ale kiper Venlo bronil naprawde swietnie w beznadziejnych sytuacjach dlatego tylko 4 bramki...

L - 27 sierpnia 2011, 21:47:33 - *.aster.pl
Chyba że będzie sędziował kolego Małka zło...ja, psa, pe..ka to coś skręci dla Wisełki!

Gao Feng - 27 sierpnia 2011, 21:48:53 - *.dip.t-dialin.net
Bez przesady, PSV juz nie ma taka mocna druzyne jak jeszcze kilka lat temu! Poza tym, takie kluby jak np. Venlo raczej prezentuja ten sam poziom jak czolowe kluby polskiej pierwszej ligi, wiec spokojnie.

09 - 27 sierpnia 2011, 21:50:05 - *.214.0.20
teraz cały czas będą pisać o wynikach rywali z grup w lidze... co kogo to obchodzi

L - 27 sierpnia 2011, 21:55:20 - *.aster.pl
Niestety jaki PZPN taka liga jaki Wydział Sędziowski tacy sędziowie, ryba psuje się od głowy i do czasu kiedy te leśne dziady i pijaczki będą tę ligę ustawić to będzie taki syf jak Pan Kręcina, Lato i ta mafia z Wydziału Sędziowskiego!

do Gao Fen - 27 sierpnia 2011, 21:57:28 - *.aster.pl
Proponuję uważnie przeczytać treść artykułu, zanim się coś napisze.

rw - 27 sierpnia 2011, 23:29:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
z wisla bedzie podobnie jak wisla porafi przegrać z osłabioną lechią bez traore.!!! powodzenia w lidze ..ps
przez wisle mi kupononik przeleciał!

Hazard - 28 sierpnia 2011, 0:11:23 - *.adsl.inetia.pl
Już czekam na kursy i zabieram ręce. Na Twente -1 lub -2 pewniak.

nieciecza - 28 sierpnia 2011, 3:59:37 - *.dynamic.chello.pl
Venlo to takie nasze Podbeskidzie, bez napinki.

qali - 28 sierpnia 2011, 4:07:54 - *.100.foxnet.com.pl
21.08 2011
VVV Venlo - Ajax Amsterdam 2-2
takie nasze Podbeskidzie nigdy nie ugra takiego wyniki z takim rywalem ;)

kibic - 28 sierpnia 2011, 7:05:51 - *.internetdsl.tpnet.pl
Twente i Fulham są zdecydowanie poza zasięgiem Wisły,więc o wyjściu z grupy już teraz nie ma nawet co marzyć.Lepiej skupić się na T-ME,bo tu również słabo,a tylko jej wygranie zapewni grę w el.LM w przyszłym sezonie!

piastol - 28 sierpnia 2011, 9:02:55 - *.123.202.174.jotanet.pl
@qali
Dokładnie, Janko jest strasznie słaby... w 2 połowie 2 razy sam na sam, poprzeczka, 3 inne dobre sytuacje i akcja w której nie trafił z 5 metrów do pustej bramki

TP - 28 sierpnia 2011, 11:28:44 - *.home.aster.pl
Tukkers jak nic rozwali wiłę i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Koszmar z APOEL-em niestety będzie trwał do końca grupowych rozgrywek LE.

lux - 28 sierpnia 2011, 14:25:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
wisla pokazala ze nie ma jaj na lm mistrzow wiec jak wygraja lige niech oddadza miejsce jakims smieciom z ukrainy hehe

[O] - 28 sierpnia 2011, 15:15:07 - *.internetdsl.tpnet.pl