28 sierpnia 2011, 15:57:09 - MichalMKS
Fulham FC przegrał w lidze

Rywal Wisły Kraków w fazie grupowej Ligi Europy Fulham FC przegrał 1-2 (0-0) z Newcastle United FC w spotkaniu 3. kolejki Premier League.

28 sierpnia 2011, 14:00 - Newcastle upon Tyne (St. James' Park)
Newcastle United FC 2-1 Fulham FC
Leon Best 48, 66 - Clint Dempsey 88

Fulham: 1. Mark Schwarzer - 6. Chris Baird, 18. Aaron Hughes, 5. Brede Hangeland, 28. Matthew Briggs - 10. Pajtim Kasami (73, 8. Andy Johnson), 13. Danny Murphy, 4. Steve Sidwell, 16. Damien Duff - 23. Clint Dempsey, 30. Moussa Dembélé.

żółta kartka: Danny Simpson, Alan Smith - Steve Sidwell.

sędziował: Kevin Friend.
widzów: 42.684.

Fulham FC jest obecnie siedemnasty w tabeli z dorobkiem jednego punktu.

Pierwszy mecz Wisły z Fulham FC odbędzie się 20 października o 19:00 w Krakowie.

t. - 28 sierpnia 2011, 16:04:20 - *.255.245.83
Spoko. Z Wisłą sobie odbiją.

floroo - 28 sierpnia 2011, 16:07:07 - *.73.49.135
A Sobiech nie radzi sobie nawet w III ligowych rezerwach H96. Hej Sobiech pokaż swój portwel, Hej Sobiech pokaż swój portwel.. Jak można tak się rozmienić na drobne? Żal

:) - 28 sierpnia 2011, 16:10:17 - *.proxnet.pl
Pokaż swój słownik hej floroo pokaż swój słownik..

d:) - 28 sierpnia 2011, 16:28:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciekawe kiedy w Polsce w Ekstraklasie będzie taka frekwencja... Ostatnio to około 40 000 było raz na Derbach Górnego Śląska...

wariat_PG - 28 sierpnia 2011, 16:34:52 - *.play-internet.pl
I to jest niska frekwencja jeśli chodzi o Newcastle, bo przychodzi tam i ponad 50 tys. ludzi, ale jest co oglądać, a u nas.. kopacze, a nie piłkarze.

Lenin - 28 sierpnia 2011, 16:44:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jeśli kiedyś będziemy mieć 4 kluby w LE i jeden w LM to newsy z wynikami naszych rywali zdominują całą główną stronę

floroo - 28 sierpnia 2011, 17:11:16 - *.73.49.135
Fakt, portfel- co nie zmienia faktu, że chłopak przepadnie. Co do niusów ekip z pucharów, osobiście lubię tą lekturę. 90minut! tak trzymać.

satan - 28 sierpnia 2011, 18:19:36 - *.range86-166.btcentralplus.com
Coś mi sie wydaje, że Jol nie popracuje do końca sezonu. Jak go w porę nie wywalą to będzie problem.

wwerw - 28 sierpnia 2011, 19:11:16 - *.dynamic.chello.pl
Po 5:0 z Wisłą u siebie i wygraną 3:0 na wyjeździe, zachowa pracę spokojnie

pimpek - 28 sierpnia 2011, 19:21:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
wisla musi u siebie z nimi wygrac niema bata na wyjezdzie remis a moze jakis fuks na wygrana

DENIS - 28 sierpnia 2011, 19:37:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl