28 sierpnia 2011, 18:20:23 - slady
PSV Eindhoven gromi w lidze

PSV Eindhoven rozgromiło w 4. kolejce Eredivisie SBV Excelsior 6-1 (1-1) i awansowało na trzecie miejsce w tabeli. Zespół z Eindhoven jest przeciwnikiem Legii Warszawa w grupie C Ligi Europy.

28 sierpnia 2011, 16:30 - Eindhoven (Philips Stadion)
PSV Eindhoven 6-1 SBV Excelsior (Rotterdam)
Dries Mertens 30, 49, 51, Ola Toivonen 47, 79, Jeremain Lens 72 - Mitchell te Vrede 39

PSV: 1. Andreas Isaksson - 2. Stanisław Manolew (68, 17. Abel Tamata), 18. Timothy Derijck, 3. Wilfred Bouma (78, 4. Marcelo), 5. Erik Pieters - 10. Georginio Wijnaldum, 7. Ola Toivonen, 20. Zakaria Labyad (78, 16. Rabiu Ibrahim), 14. Dries Mertens, 6. Kevin Strootman - 11. Jeremain Lens.

żółte kartki: Ola Toivonen - Kevin Jansen, Leen van Steensel.

sędziował: Reinold Wiedemeijer.
widzów: 32000.

W drużynie gospodarzy od 78. minuty występował były piłkarz Wisły Kraków - Marcelo. Natomiast Przemysław Tytoń cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

Legia z PSV zmierzy się w pierwszej kolejce grupowych rozgrywek Ligi Europy. Spotkanie to zaplanowano na 15 września godz. 19:00.

Ktos_TCZew - 28 sierpnia 2011, 18:33:02 - *.docsis.tczew.net.pl
eee tam... patrzac na lige to i Spartak powinnien rozbic Legie 5:0 a wyszlo inaczej...

Kamil - 28 sierpnia 2011, 19:25:39 - *.50.134.242
Prawda jest taka, że sami kibice Legii nie wiedzą na co stać ten zespół. Jako kibic Wisły powiem tak: Nie zdziwię się jak Legia wygra tę grupę, ale nie zaskoczy mnie kompromitacja Legii.Polskie kluby nie graja równo. Ja oczywiście życzę dojścia jak najdalej a nawet wygrania tego pucharu;. Gramy dla Polski!

DENIS - 28 sierpnia 2011, 19:59:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie wesoło ale jest nadzieja

x - 28 sierpnia 2011, 20:27:54 - *.adsl.inetia.pl
smuda przeciez mowil ze ci bramkarze co siedza to nie bedą grac a powolany i tyton i sandomierski a obaj grzeja ławe

dragon85po - 28 sierpnia 2011, 20:30:01 - *.icpnet.pl
dries mertens czyzby nowy bombardier sie narodzil??

Bart - 28 sierpnia 2011, 22:20:00 - *.adsl.inetia.pl
i po co Tytoń tam poszedł??? grzeje ławę a w Rodzie był pierwszoplanową postacią.

Lenin - 28 sierpnia 2011, 23:43:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
w kwalifikacjach dostawaliśmy 0,250 pkt za zwycięstwo a ile za zwycięstwo będzie w fazie grupowej LE ?

Mater - 28 sierpnia 2011, 23:49:49 - *.opera-mini.net (*.47.68.127)

tomco23 - 30 sierpnia 2011, 9:01:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
czaro masz racje ale 0,5 za zwyciestwo dostana tylko zespoły z krajow ktore wystawily 4 zespoly do rozgrywek pucharowych np.polska. kluby angielskie dostana np. po 0,25 za zwyciestwo . Generalnie przyjmuje sie 2 pkt do krajowego za zwyciestwo z tym ze dzieli sie to przez liczbe druzyn z danego kraju wystepujacych w pucharach.Analogicznie 1 pkt za remis