[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


30 sierpnia 2011, 11:57:38 - MichalMKS
Merab Gigauri wypożyczony do Jagiellonii

Ofensywny pomocnik Merab Gigauri z Torpeda Kutaisi został wypożyczony do Jagiellonii Białystok na rok z opcją transferu definitywnego - donosi "Jagiellonia.pl".

W ostatnim sezonie piłkarz rozegrał 20 meczów i zdobył jednego gola w barwach Torpeda Kutaisi.

Gigauri ma na swoim koncie występy w młodzieżowych reprezentacjach swojego kraju.


źródło: Jagiellonia Białystok

juzek - 30 sierpnia 2011, 11:58:54 - ajs226.neoplus.adsl.tpnet.pl
W końcu. Długo oczekiwany napadzior!

surika - 30 sierpnia 2011, 12:00:30 - 80.51.33.179
do juzek
Gigauri to defensywny pomocnik

Sterstox - 30 sierpnia 2011, 12:01:01 - 3.wod.abpl.pl
Jest to Gruzin czyż tak?

juzek - 30 sierpnia 2011, 12:01:39 - ajs226.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niebywałe, surika.

WWWWWWWWWW - 30 sierpnia 2011, 12:01:50 - 25-17.tepsanet.com
to Mascelana nie chca, a jakiegos Gruzina biorą? Bez sensu

Pysiaa - 30 sierpnia 2011, 12:01:53 - host-46-186-27-69.dynamic.mm.pl
Bez sensu, najpierw wypożyczają Kascelana a w jego miejsce sami pożyczają jakiegoś ogórasa...

JTG14 - 30 sierpnia 2011, 12:02:02 - 093105005080.ust.vectranet.pl
To ten co go testowali w Widzewie, i okazał się za słaby. Albo Jagiellonia taka słaba, albo Widzew taki dobry.

erek - 30 sierpnia 2011, 12:03:27 - PC-77-46-107-39.euro-net.pl
pewnie kolejny szrot nie lepszy od pozostalych, powinni postawic na jakosc a nie na ilosc transferow

Sterstox - 30 sierpnia 2011, 12:04:49 - 3.wod.abpl.pl
Jego profil na transfermarkt:
http://www.transfermarkt.de/en/merab-gigauri/profi
l/spieler_165823.html
Nie jest to ani napastnik ani defensywny pomocnik jest to typowy Rozgrywający.
Nie rozumiem w Jagielloni już mają dwóch Rozgrywających(Tymiński i Burkhartdt).

kicaj - 30 sierpnia 2011, 12:07:44 - 194.181.128.246
wypalił Melikson,to zaczęto hurtem ściągać jego rodaków,ostatnio po raz kolejny błysnął Dzalamidze,więc teraz nadejdzie moda na GruzinówZ tego co pamiętam,to ten Gigauri był testowany w Widzewie pod kątem ME,ale nie spodobał się trenerom,może w Białymstoku mu się powiedzie???Pozdro dla Jagi

historyk - 30 sierpnia 2011, 12:12:40 - ihv130.internetdsl.tpnet.pl
Do tego Kutaisi to wybrali się kiedyś Jazon i Argonauci po złote runo.

Group - 30 sierpnia 2011, 12:13:24 - dynamic-78-8-16-169.ssp.dialog.net.pl
Melikson juz sie spalil a nie wypalil.Wypalil to Daniel Ljuboja z Legii.

MKS - 30 sierpnia 2011, 12:16:45 - 82-170-83-185.ip.telfort.nl
Nie ma zdolnych chłopaków w regionie?? Podlasie,Warmia,Mazury - 20 lig ,400klubów, 8 tys piłkarzy a oni biorą gruzina ehh

do mks - 30 sierpnia 2011, 12:19:15 - dynamic-78-8-15-206.ssp.dialog.net.pl
bo po co przygladac sie polskiej mlodziezy lepiej miec zagranicznego obco brzmiace nazwisko daje przeciez prestiz i nadzieje ...

ss - 30 sierpnia 2011, 12:21:59 - 203.148.95.71
@Sterstox
Tymiński to nie rozgrywający, a Burkhardt to nie piłkarz.
Jaga ma dziurę w środku pola, więc teraz ściągają kogo popadnie. Ten Gruzin wygląda jak każdy inny, więc za wiele bym się po nim nie spodziewał.

Sterstox - 30 sierpnia 2011, 12:28:33 - 3.wod.abpl.pl
ss-nie wiem na jakiej pozycji Tymiński grał w Polonii i teraz w Jagielloni ale jako tako Tymiński to Rozgrywający odpowiadający za konstruktowanie akcjji a Burkhardt za Probierza także był Rozgrywającym.

Łks - 30 sierpnia 2011, 12:31:54 - 119-035-132.adsl.szeptel.net.pl
Nowy Nika Dzalamidze?

dr_Hammer - 30 sierpnia 2011, 12:32:25 - pc126.lib.uni.lodz.pl
Widzew go odesłał, ciekawe co będzie klepał w Jadze.

pawel - 30 sierpnia 2011, 12:42:55 - staticline16984.toya.net.pl
Widocznie po drodze z Łodzi zahaczył o Białystok Nie mniej życzę powodzenia!

jeremi - 30 sierpnia 2011, 12:46:52 - 31.6.238.124
na pewno będzie grał w ME już Kobi zrobi z niego super napadziora

jeremi - 30 sierpnia 2011, 12:48:01 - 31.6.238.124
A jak nie posłucha sie to w pociąg i na Kazakstan

kopacz - 30 sierpnia 2011, 13:02:47 - ebw2.internetdsl.tpnet.pl
Takich kopaczy to Jagiellonia ma w młodej extraklasie i grupach juniorskich! Pozdro

as - 30 sierpnia 2011, 13:39:20 - 85-31-248-46.internetia.net.pl
nie "Widzew go odesłał" tylko Michniewicz sam mówił, że go chciał, ale nie pozwoliły na to warunki finansowe - wielcy znawcy i wieczni malkontenci ... poza tym skład się odmładza i bardzo dobrze - Gruzin ma 18lat, ten nowy Kolumbijczyk - 21. A o jakości młodzieży można się przekonać po "wyczynach" mistrza polski juniorów - To9masza Porębskiego - przez niego Jagiellonia przegrała mecz z Ruchem, dodatkowo w 60minucie zaczęły go łapać skurcze - jakiś ŻART? 19lat i skurcze w 60minucie? pozdro

anonim - 30 sierpnia 2011, 13:45:12 - eai6.neoplus.adsl.tpnet.pl
Toż to ten gruzin z Królowego Mostu?!

sa - 30 sierpnia 2011, 13:57:04 - acmx202.neoplus.adsl.tpnet.pl
w widzewie go testowali i powiedzieli ze wielki cieniol

100% - 30 sierpnia 2011, 13:57:23 - sub212-183.elpos.net
Widzew go nie odesłał. Trenerem wtedy Widzewa był Michniewicz. Michniewicz go bardzo chciał ale zarząd nie...

Amunike - 30 sierpnia 2011, 13:59:20 - acnn153.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bardzo dobry zawodnik, chyba nie widzieliscie Go w akcji... Powinien sie sprawdzic w lidze .

mnie - 30 sierpnia 2011, 14:02:31 - 84-10-109-236.dynamic.chello.pl
do 100%:
właśnie, że Widzew go odesłał, bo gdyby tego nie zrobił to dalej trenowałby z drużyną i pewnie podpisał kontrakt.

pawel - 30 sierpnia 2011, 14:06:45 - staticline16984.toya.net.pl
@as - W Widzewie testowali go 2 tygodnie temu, więc Michniewicza już dawno nie było. Choć może Michniewicz go wcześniej wypatrzył. Nie zmienia to faktu, że nasz sztab go odesłał, być może z przyczyn finansowych, choć wątpię...

h - 30 sierpnia 2011, 14:33:54 - user-46-112-57-52.play-internet.pl
Nie Michniewicz, tylko Mroczkowski testował Meraba w Widzewie. I stwierdził, że "Gruzin to ewentualnie melodia przyszłości", sugerując że na razie się nie nadaje.

stalone - 30 sierpnia 2011, 15:19:37 - asi175.neoplus.adsl.tpnet.pl
co Wy tu za glupoty wypisujecie, ten zawodnik byl na testach w Widzewie i wypadl slabo, i ocenial go juz trener Mroczkowski (tydzien temu trenowal z druzyna widzewa)w widzewie powiedzieli ze poki co to nawet w mlodej ekstraklasie mialby problem z graniem ale mroczkowski dodal rowniez ze mozna go kiedy znow sprobowac ale dopiero za kilka lat, poki co jest za slaby nawet na ME. i tyle w tym temacie. wiec prosze mi tu glupoty nie szerzyc tylko czytac wyraznie MNIE:P pozdro dla Jagi

rand - 30 sierpnia 2011, 16:08:33 - user-188-33-49-171.play-internet.pl
A z Irtysza nikogo nie biorą ? Nie ta kasa ...

WHU - 30 sierpnia 2011, 16:21:20 - nat-pra1-141.aster.pl
@historyk
I co znaleźli?

asd - 30 sierpnia 2011, 19:57:14 - 91-145-128-222.internetia.net.pl
http://www.youtube.com/watch?v=NwH2nGCPJRg&feature
=related

DENIS - 30 sierpnia 2011, 21:02:15 - actp132.neoplus.adsl.tpnet.pl
Długo gadali i się udało

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas