[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


30 sierpnia 2011, 14:08:41 - slady
Robert Szczot piłkarzem ŁKS-u

Robert Szczot został kolejnym wzmocnieniem ŁKS-u - informuje Gazeta Wyborcza.

Piłkarz ostatnio grał w lidze greckiej w AÓ Iraklís (Saloniki). Szczot w barwach ŁKS-u występował w latach 2006-2008. Był zawodnikiem m.in. Śląska Wrocław, RAEC Mons, Jagiellonii Białystok i Górnika Zabrze. Na koncie ma 58 spotkań Ekstraklasy, w których zdobył sześć goli.


źródło: własne / Gazeta.pl

REKLAMA

R - 30 sierpnia 2011, 14:09:46 - 79.139.86.2
i kto nastepny?

OoO - 30 sierpnia 2011, 14:10:58 - bhh124.neoplus.adsl.tpnet.pl
Możecie sobie kupić jeszcze ze 20 i tak spadniecie.

mike - 30 sierpnia 2011, 14:11:03 - adme125.neoplus.adsl.tpnet.pl
A niech se biero kogo wlizie.

edek - 30 sierpnia 2011, 14:11:20 - apn-77-114-40-65.dynamic.gprs.plus.pl
wykorzystują ostatnie godziny na transfery, bo słabiutko wyglądał ŁKS w tych pierwszych meczach...a przeciez kartki i kontuzje dopiero się zaczną. pomimo wzmocnien jest to nadal 1 kandydat do spadku

REKLAMA

hhh - 30 sierpnia 2011, 14:11:44 - 88.199.151.73
Zaraz będzie Rasiak :D

www - 30 sierpnia 2011, 14:13:33 - ebj203.neoplus.adsl.tpnet.pl
edek... ja tutaj zadnych wzomcnien nie widzę. To chwytanie się brzytwy. Kolejni bardzo przeciętni, niechciani nigdzie gracze przychodzą. Niezła zbieranina się zrobiła, a kadra to juz chyba ze 30 piłkarzy liczy:-)

kibic - 30 sierpnia 2011, 14:13:36 - abkv179.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gorawski Żurawski i Strąk może ? :D

h - 30 sierpnia 2011, 14:14:54 - 213.146.55.245
Potwierdzone informacje : Dickson Choto,Bartosz Bosacki i Seweyn Gancarczyk

bx - 30 sierpnia 2011, 14:15:29 - 85-31-248-46.internetia.net.pl
OESSU - wzięli by jakiegoś młodziaka a nie ściągają szrot/Szczot ... tylu jest zdolnych ...

kio - 30 sierpnia 2011, 14:16:24 - afw44.neoplus.adsl.tpnet.pl
ŁKS sie zachowuje jak dzieciak w centrum handlowym. Bierze wszystko co popadnie:D Kto następny?
Nawiasem mówiąc to nic dziwnego, trzeba wykorzystać te ostatnie dni. Widmo degradacji przed oczami... Może któryś wypali:P

ck18 - 30 sierpnia 2011, 14:16:29 - adqv114.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jan Tomaszewski kolejny, w końcu 2lata starszy od Bodzia...

a - 30 sierpnia 2011, 14:19:16 - 84-10-17-77.dynamic.chello.pl
Szymkowiak ;P

k - 30 sierpnia 2011, 14:21:49 - 130.138.227.40
bx, jak nie widziałeś to w ostatnim meczu biegał po boisku 17-latek, wychowanek ŁKS. W kolejce do gry jest jeszcze kilku takich.
OoO, z Cracovii jesteś, że wiesz już kto spadnie i dlaczego nie twój klub? Czy po prostu tak sobie napisałeś bo Ci się nudzą ostatnie dni wakacji?

edek - 30 sierpnia 2011, 14:23:56 - apn-77-114-40-65.dynamic.gprs.plus.pl
w LKS grał fajny polski talent...z Legii... Kosecki, w ŁKS podstawowy gracz a w L.... ława. szkoda chłopaka

REKLAMA

gość - 30 sierpnia 2011, 14:24:13 - aky247.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pytanie do redakcji:
czy 4 newsy o 4 transferach łks w ciągu 4 godzin to przypadek czy celowa robota? Innych klubów jakoś tak nie traktujecie - tylko podajecie transfery hurtowo.
Proponuję jeszcze 2 newsy: Kosecki nie trafi do łks oraz Messi nie trafi do łks

Fanatyk - 30 sierpnia 2011, 14:29:29 - aece34.neoplus.adsl.tpnet.pl
No no wzmacniają się na 1 lige za rok:D

v - 30 sierpnia 2011, 14:30:34 - abvm14.neoplus.adsl.tpnet.pl
ty, gosc, rozumiem, ze redakcja ma wstrzymywac sie z kazda informacja,bo moze za 4 godziny sie okaze ze Łks wziaz kogos jeszcze? Gdyby był jeden komunikat, albo wsyztskie transfery razem to bylaby jedna informacja na 90minut.

Adams - 30 sierpnia 2011, 14:31:29 - staticline17088.toya.net.pl
ale łapanka na ostatnią chwilę - widać że Kłosowi i Wieszczyckiemu grunt się pali pod nogami

zabol - 30 sierpnia 2011, 14:37:48 - apn-77-112-204-87.dynamic.gprs.plus.pl
śmieszy mnie ta drużhynka bez kibiców i stadionu.

kibic - 30 sierpnia 2011, 14:46:05 - ell66.internetdsl.tpnet.pl
ŁKS jest na prostej, która prowadzi do I ligi i chyba nic już ich nie jest w stanie zatrzymać

vvv - 30 sierpnia 2011, 14:46:19 - 188.123.202.23.jotanet.pl
Gorawskiego bierzcie jeszcze, a taki Strąk się jeszcze marnuje...

bary - 30 sierpnia 2011, 14:48:20 - public105089.xdsl.centertel.pl
troche wiecej sie spodziewałem po działaniach Wieszczyckiego czy Kłosa.Skoro nie mają dużej kasy na transfery to zamiast ruszyc tylek i w ostatnim półroczu pojeździc po 2-ligowych meczach i wyszukać zdolnych 20-23latków (przykłady Piecha z Ruchu czy Machaja z Lechi) to biorą szrot którym mało kto już się interesuje i wcale nie mówie o Szczocie..... Tomek Hajto bedzie jeszcze do wziecia nawet poza oknem transferowym.Kij że nie gra 2 lata w piłkę ale ma nazwisko !

artd - 30 sierpnia 2011, 14:50:50 - user-188-33-5-115.play-internet.pl
Jeszcze Gora!

Jarek Kacz - 30 sierpnia 2011, 14:52:15 - cfx33.neoplus.adsl.tpnet.pl
bary a co mamy my powiedzieć kibice TSP, zero transferów!!!!

boski - 30 sierpnia 2011, 14:52:42 - 212.244.121.13
Hehe... Szczot jak nic ma predyspozycje do roli "ratownika" klubów przed spadkiem. W Zabrzu to przecież udowodnił :-) Niestety, bez Gorawskiego i Strąka, jest on na boisku cieniem samego siebie dlatego też namawiam Zarząd ŁKS do zakupu wymienionej wyżej dwójki. Może nie będzie lepiej ale na pewno będzie zabawniej.

wy - 30 sierpnia 2011, 15:10:43 - 89-73-170-240.dynamic.chello.pl
Ciekawe jak będzie z płaceniem pensji???.Już były problemy a jak jeszcze zrobią transfery to dopiero będzie meksyk

ck18 - 30 sierpnia 2011, 15:24:05 - adqv114.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czemu taki Mirek Drzewiecki nie utopi swoich milionów w Łksę? :D tyle ich teraz ma... ^^

hiax - 30 sierpnia 2011, 15:31:06 - enj86.internetdsl.tpnet.pl
ponieważ mirek kibicuje Widzewowi!

leciwy_mil - 30 sierpnia 2011, 15:34:57 - host-178.215.202.107-internet.zabrze.debacom.pl
ŁKS Ptak Łódź zachowuje się jak Żyd w pustym sklepie. Szczotowi za każdą asyste proponuję przyznawać premie w postaci: żelu, depilatora, wkładek higienicznych oraz farby do włosów firmy Palette Do dziś nie rozumiem jak Kasperczak za takie drewno był w stanie wyłożyć każdą kase...

REKLAMA

Byczek RDG - 30 sierpnia 2011, 15:38:47 - user-109-243-156-231.play-internet.pl
Ale barachlo do was dzis przyszlo. 1 liga wita !

leciwy_mil - 30 sierpnia 2011, 15:52:53 - host-178.215.202.107-internet.zabrze.debacom.pl
Kto następny po: Szczocie, Kascelanie, Łukasiewiczu i Golańskim? heh Tak się właśnie buduje kluby w Pl i pomyśleć, że stoi za tym Wieszczycki-gość, który w polskiej lidze strzelił 99 bramek...żal tylko kibiców (po ptakach, piotrkoviach, gustomskich nadszedł czas na nowe wynalazki). Może warto dać kolejną szanse Sypniewskiemu oraz zakontraktować: Strąka, Karwana, Bosackiego, Żurawskiego, Madejskiego oraz Hajte z Murawskim (przynajmniej nie będą pier..... na Eurosporcie2)

gosc - 30 sierpnia 2011, 16:05:36 - smrw-193-33-42-74.smrw.lodz.pl
dyrektor sportowy przed sezonem mowil ze bedzie miejsce od 1-7 i transfery beda udane i ze takiego ataku cala liga bedzie im zazdroscic a teraz biora kogo popadnie i to pilkarzy ktorzy albo nie grali od dawna albo sa po kontuzjach....wieszczycki prowadzi ten klub do upadki

sypniewski - 30 sierpnia 2011, 16:07:11 - acc122.aster.pl
wieszczu zluzuj troche, bo nie bedzie za co wykupic herbu od komornika... Co prawda, nie tego pierwszego, historycznego bialo czarnego, ale jednak herbu.

Kubus1908 - 30 sierpnia 2011, 16:46:51 - staticline633.toya.net.pl
Robert Witamy w ŁKS na nowo i powodzenia

lewicki - 30 sierpnia 2011, 16:49:46 - gxj11.internetdsl.tpnet.pl
żeby starczyło kasy z napojów energetycznych, bo znowu licencji nie dostaną.....

Piter - 30 sierpnia 2011, 16:56:59 - dsl88-250-2586.ttnet.net.tr
Robert ! Co ? Wyższe cele

lawrencl - 30 sierpnia 2011, 18:39:38 - 41-218-228-215-adsl-dyn.4u.com.gh
najwazniejsze to znowu grac w Lodzi

Zjaros - 30 sierpnia 2011, 19:28:09 - apn-77-115-118-166.dynamic.gprs.plus.pl
Jak czytam wasze komentarze do jednego dochodzę wniosku-Jesteście prawdziwymi Polakami!!!!I tyle...

lahm - 30 sierpnia 2011, 20:01:24 - host-178.215.196.139-internet.zabrze.debacom.pl
serdecznie gratuluje spadku
Szczot cos o tym wie

bolek1975 - 30 sierpnia 2011, 20:18:43 - ip-93-154-160-202.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
A Podbeskidzie niech dale śpi i nikogo nie zatrudnia. Po rundzie jesiennej obudzą się z ręką w nocniku. A jest tylu dobrych graczy na rynku za darmo.
Bramkarze: Szamotulski, Kasprzik, Kapsa;
Obrońcy: Bosacki, Bronowicki, Sokołowski, Derbich, Drzymont, Szala, Jarmuż, Jop, Dziewicki, Gancarczyk, Tupalski;
Pomocnicy: Markiewicz, Grischok, Grzelak, Łobodziński, Giza, Bandrowski, Seweryn, Karwan, Mazurkiewicz;
Napastnicy: Żurawski, Chałbiński, Mikołajczak

DENIS - 30 sierpnia 2011, 21:08:40 - actp132.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciekawe kto jeszcze ?

Łódzki... - 30 sierpnia 2011, 21:16:05 - 95.178.98.124
Kurde, ale co niektórych zazdrość zżera, że takie wzmocnienia w jeden dzień zrobili!!!! Dalej dalej zazdrościć i płakać bo wracamy do gry!!!

Total - 30 sierpnia 2011, 22:20:55 - CMPC67-210.astral.lodz.pl
....chyba o baraże

dfg - 30 sierpnia 2011, 22:28:35 - dynamic-87-105-8-114.ssp.dialog.net.pl
Robert Szrot

gosc - 30 sierpnia 2011, 22:44:29 - smrw-193-33-42-74.smrw.lodz.pl
wszyscy zazdroszcza transferów nie ma co....kolejne odpady po Saganowskim i Mięcielu a tu podniecanie się że wracamy do gry o spadek do 1 ligi...widzę że cały czas kibice łks patrzą przez różowe okulary

MetanRTS - 31 sierpnia 2011, 1:34:44 - nat187.zamek.net.pl
taa,różowe okulary i ten srogi zez robią swoje.

obiektyw - 31 sierpnia 2011, 10:33:08 - aeew23.neoplus.adsl.tpnet.pl
jeszcze sa do wziecia: bosacki, gancarczyk itp no ale w lksie lubia pilkarzy po 30 hehe

gizmoKSG - 31 sierpnia 2011, 13:47:23 - awt230.neoplus.adsl.tpnet.pl
Od kiedy pamiętam to ŁKS zawsze miał problemy albo stadion albo piłkarsko teraz historia sie powtarza i ŁKS znowu czeka spadek jak nie przez stadion to sportowo bo z takimi "wzmocnieniami" jak choćby wyżej wymieniony Szczot to ligi nie zwojuja wrecz przeciwnie, Szczot to słabiutki gracz dobrze przeze mnie zapamietanych dzieki swoim "udanym" występom w Górniku.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: