31 sierpnia 2011, 19:11:38 - euzi
U-17: Polska 0-0 k. 3-1 Ukraina

W swoim drugim meczu w ramach XXVI Międzynarodowego Turnieju o Puchar Syrenki reprezentacja Polski do lat 17 zremisowała bezbramkowo z rówieśnikami z Ukrainy. W rzutach karnych, które były konieczne do wyłonienia finalisty, lepsi byli Polacy.

31 sierpnia 2011, 17:30 - Ciechanów
Polska 0-0 k. 3-1 Ukraina

Polska: Oskar Pogorzelec - Patryk Stępiński, Igor Łasicki, Gracjan Horoszkiewicz, Piotr Azikiewicz, Lukas Klemenz (76 Konrad Budek), Karol Żwir (65 Arkadiusz Porochnicki), Rafał Włodarczyk (61 Aleksander Jagiełło), Adrian Cierpka, Dariusz Formella, Mariusz Stępiński.

Ukraina: Bohdan Sarnawśkyj - Wadym Szewczuk, Taras Kaczaraba, Mykyta Burda, Eduard Sobol, Artem Habełok (56 Wjaczesław Tankowśkyj), Roman Łazarowycz, Ihor Charatin, Dmytro Biłonoh (62 Illa Czeredniczenko), Artem Radczenko (68 Taras Zawyjśkyj), Maksym Tyszczenko.

Grano 2x40 minut.

W finale biało-czerwoni zagrają z Danią, która po rzutach karnych pokonała Węgry. W podstawowym czasie gry było 1-1. Decydujące spotkanie zostanie rozegrane 2 września o godz. 16:00 w Ciechanowie.

skład :
Pogorzelec - P. Stępiński, Choroszkiewicz, Łasicki, Azikiewicz - Żwir, Klemenz, Cierpka, Formella, Włodarczyk - M. Stępiński

shsj - 31 sierpnia 2011, 22:26:01 - *.centertel.pl
Karne:Cierpka,Horoszkiewicz (pudlo),Formella,Jagiello ;) 3:1

mecz - 31 sierpnia 2011, 22:53:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ogólnie mecz dość przeciętny, dużo walki ale i były sytuacje. Bardzo dobrze Pogorzelec w bramce. Klasa w meczu, żyje grą. No i czujnie przy karnych Zdecydowanie najlepiej w obronie Łasicki i Azikiewicz, Horoszkiewicz tym razem klops za kolpsem i do tego nie strzelił karnego. W pomocy niestaty nie za ciekawie.. słabo dziś Cierpka choć z Cyprem był bardzo wyróżniający się. Jeszcze gorzej Włodarczyk, co chwila straty jakby nikt go nie uczył nigdy techniki. Podobnie Klemenz który robił sporo zamieszania w obronie i nie wracał na czas. Dobra zmiana Jagiełły do pomocy, napędził trochę lewą stronę. Wszedł też w 2 połowie Budek na środek i grał w miare w obronie. W miarę poprawnie Żwir i Formella, obaj z dużą ambicją. Stępiński dziś w przodzie słabiej, za mało aktywny, ale miał dwie bardzo dobre sytuacje, gdzie minimalnie chybiał. Tyle o meczu dla zainteresowanych. Szkoda że 90 minutpl nawet składów nie podaje nie mówiąc już o szczegółach. Danię widziałem przez 30 minut w poprzednim meczu i moim zdaniem mamy jakieś szanse, choć ich grę oceniam wyżej.
Pozdro

adam81w - 1 września 2011, 1:10:21 - *.free.aero2.net.pl
Brawo Polska! Byłoby fajnie wygrać turniej ale z Duńczykami będzie trudno. Białoruś rozwalili bez mydła.

Koleś2312 - 1 września 2011, 15:32:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie sądzę żeby tak było!

TG1 Dudek2 - 1 września 2011, 15:33:18 - *.181.63.169.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Polacy do lat 17 powinni pokonać Danie przynajmniej 1-0 a Polacy z Niemcami zagrać powinni jak z Portugalią i tesz można pokonać Niemców

Lenin - 1 września 2011, 16:41:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
rozumiem że Jagiełło jest kapitanem tej reprezentacji ?