1 września 2011, 20:19:48 - koofel
eMME: Klęska zespołu Niki Dzalamidze

Młodzieżowa reprezentacja Gruzji przegrała u siebie 2-7 (0-6) z Hiszpanią w meczu eliminacyjnym do mistrzostw Europy. W barwach gospodarzy do 67. minuty na boisku przebywał zawodnik Widzewa Łódź Nika Dzalamidze, kiedy to zmienił go Tornike Okriaszwili.

1 września 2011, 18:30 - Kutaisi
Gruzja 2-7 Hiszpania
Iñigo Martínez 52 (s), Nika Kwekweskiri 87 - Isco 3, 21, Rodrigo 11, 29, 30, Sergio Canales 39, Marc Bartra 61

żółte kartki: Nika Apakidze, Giwi Ioseliani - Álvaro Vázquez.

h - 1 września 2011, 20:25:19 - *.play-internet.pl
To i tak lepiej niż reprezentacja Polski...

jo - 1 września 2011, 20:30:33 - *.play-internet.pl
nie przypominam sobie żeby reprezentacja Polski grała z młodzieżówką Hiszpanii..

h - 1 września 2011, 20:33:57 - *.play-internet.pl
I dobrze, bo dyszkę by dostała.

iii - 1 września 2011, 20:39:58 - *.toya.net.pl
Gdzie mogę znaleźć info na temat eMME? Bo nie potrafię odnaleźć. Z góry dziękuję.

Mati - 1 września 2011, 20:41:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Elegancko

jo - 1 września 2011, 20:45:37 - *.play-internet.pl
trzy dyszki od razu. Niektórzy to mają nierówno pod sufitem..

krisssWZL - 1 września 2011, 20:56:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tez nie mieli gdzie grac...;/

ja - 1 września 2011, 21:03:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
po zejściu Niki Gruzini wygrali ostatnie 30 min 1-0

ckn - 1 września 2011, 21:05:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nie, miejsce rozgrywania meczu wyższa półka.

Konrad89 - 1 września 2011, 21:06:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Polska u-21 grała z Hiszpanami w poprzednich eliminacjach. Z tego co pamiętam przegrała 0-2 na wyjeździe i 0-1 u siebie, i wcale nie grała najgorzej. A Hiszpanie zdobyli w tym roku mistrzostwo europy. Także niektórzy znawcy niech się nie wypowiadają jak nie mają o czymś zielonego pojęcia,

Konrad89 - 1 września 2011, 21:09:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ound=2000192/group=2001184/index.html
Tu są wszystkie informacje o eMME.

MaRiusz - 1 września 2011, 21:09:04 - *.dynamic.chello.pl
OMG Katuisi ;d

Darek - 1 września 2011, 21:09:07 - *.42.133.41
@jo - graliśmy przecież w jednej grupie w poprzednich eliminacjach, przegraliśmy 0-1 w Grodzisku Wielkopolskim i 0-2 w Oviedo.

a - 2 września 2011, 1:09:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Drugą połowę wygrali 2:1

jazda KSG - 2 września 2011, 9:27:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl