2 września 2011, 19:21:28 - MichalMKS
eME: Występ Suvorova w reprezentacji Mołdawii

Pomocnik Cracovii Alexandru Suvorov zagrał w reprezentacji Mołdawii w przegranym 1-4 (0-2) meczu eliminacji mistrzostw Europy z Finlandią. Na boisku przebywał do 55. minuty.

2 września 2011, 17:30 - Helsinki
Finlandia 4-1 Mołdawia
Kasper Hämäläinen 11, 43, Mikael Forssell 52 (k), Igor Armaș 71 (s) - Serghei Alexeev 85

żółte kartki: Perparim Hetemaj - Alexandru Suvorov, Anatolie Doroș, Eugeniu Cebotaru, Igor Armaș.

sędziował: Anastássios Kakós (Grecja).

Poza kadrą meczową Finlandii znalazł się Riku Riski, który do niedawna grał w Widzewie Łódź.

W reprezentacji Mołdawii zagrali znani z gry w polskich klubach - Anatolie Doroș (w przeszłości Legia, Polonia Warszawa, Korona), Vadim Boreț (m.in. Obra Kościan i Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski) oraz Gheorghii Ovseannicov (w przeszłości Cracovia).

grzesiu77 - 2 września 2011, 19:25:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
"przyroś" czy cabaj przy tym co zrobił bramkarz mołdawii przy czwartej bramce to jest pikuś.Nawet pareike przebił.

Levadia - 2 września 2011, 19:26:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl